Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na pociesznie...:(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Nie wiem czy wiesz ale Gołota to ten bez brody...


Nie wiem czy wiesz ale Ruiz to "szmata" ktorej Golota nie potrafil skonczyc
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
to mało wiesz bo własnie z powodu tej szmaty mnie chuj strzela MOJA SASIADKA JEST ADWOKATEM NIE ZADZIERAJ ZE MNA :)
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

to mało wiesz bo własnie z powodu tej szmaty mnie chuj strzela MOJA SASIADKA JEST ADWOKATEM NIE ZADZIERAJ ZE MNA :)



No i wlasnie mnie tez strzela, ehh co mi tam ulze sobie kurwa kurwa , kurwa :wink:
  • 0

budo_k1111
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
k1111 on w MMA to jedyne co by mogl robic to chodzic z tabliczka i pokazywac ktora runda jest[/quote]

mialem na mysli raczej jego zapasniczy styl niz to ze moglby sobie tam radzic
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(


Nie wiem czy wiesz ale Gołota to ten bez brody...


Nie wiem czy wiesz ale Ruiz to "szmata" ktorej Golota nie potrafil skonczyc


tylko ta szmata na 90% miala kupiona walke ;/
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
jak dla mnie gołota powinien wygrac mimo ze pokazal sie hmm tak srednio :)
srednio ale lepiej od ruiza :D i wlasnie tego nie moge zrozumiec czemu majac 30 ciosow wiecej celeniejszych ruiz byl 2 razy na lopatkach + 2 razy jeszcze stawal z kolan ( ale to sie nie liczy :) ) + 1 faul + doklejanie sie... eh i endriuu przegral? 8O

jak dla mnie endriu nie powinien odchodzic tylko duzo jeszcze pocwiczyc bo jakby walczyl z ruzem tak jak ostatnio to raczej by na 100% wygral wiec wina gołoty tez jest bo mysle ze stac go bylo na to zeby go znokautowal nawet w 2-3 rundzie wsumie to tak spokojnie do 6 mogl :)

pozdr. mjr
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
eh "...tak jak ostatnio..." chodzilo mi tak jak walczyl z byrdem ;)

pozdr. mjr
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
Golota jest juz za stary, po prostu. Dramatycznie wyraznie bylo to widac. Nic nie pokazal w tej walce i nie zasluzyl na zwyciestwo w niej. Byl wolny, spiety i sprawial wrazenie wystraszonego. Zadawal malo ciosow, lewa reka praktycznie nieistniala, oslawionej pracy nog tez zero, wiekszosc walki stal w miejscu jak kolek i pozwalal Ruizowi atakowac.
Nie ma co porownywac do czasow jego walki z Bowe, to bylo i juz dawno przeminelo. Golota jest stary, zmeczony, bez refleksu i szybkosci. Jesli nie wygral z Ruizem to juz nie wiem z kim moglby wygrac... moze ze mna... ale musialby sie dobrze przygotowac bo mam lepszy lewy prosty :)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
Hmm jak czytam coponiektorych to naprawde mysle czy oni ogladali ta sama walke co ja ... Golota rzeczywiscie nie pokazal wszystkiego co moglby, ale pokazal wystarczajaco duzo by pokonac drwala i to bylo przeciez cholernie widac ... Co z tego, ze Ruiz oddal troche wiecej ciosow jak statystycznie lepszy byl golota o prawie 10 % ?

Dla mnie walka albo sprzedana albo sedziowie najebali sie przed walka ostro czyms mocnym, zielonym i sprzedawanym w slowacji ;) A potem mieli zwidy.

telex: no stary to jedz do USA i wygrywaj dla nas :] Tylko w szpitalu nie skoncz po pierwszej walce :D

Pozdro.
  • 0

budo_sadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
Stary to jest Holyfield jeśli juz o to chodzi. A Gołota to jeszcze spokojnie moze sobie co najmniej 4 lata powalczyć
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
Szkoda Andrzeja, bo dobrze walczyl. Powinien jednak byl wykorzystac szanse i znokautowac Ruiza. Mial go juz na deskach, ale nie wykorzystal potem tego. A na punkty to ciezko mistrzostwo zdobyc. Szkoda, szkoda. Mam nadzieje, ze Golota nie zakonczy kariery.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Hmm jak czytam coponiektorych to naprawde mysle czy oni ogladali ta sama walke co ja ... Golota rzeczywiscie nie pokazal wszystkiego co moglby, ale pokazal wystarczajaco duzo by pokonac drwala i to bylo przeciez cholernie widac ... Co z tego, ze Ruiz oddal troche wiecej ciosow jak statystycznie lepszy byl golota o prawie 10 % ?

Dla mnie walka albo sprzedana albo sedziowie najebali sie przed walka ostro czyms mocnym, zielonym i sprzedawanym w slowacji ;) A potem mieli zwidy.

telex: no stary to jedz do USA i wygrywaj dla nas :] Tylko w szpitalu nie skoncz po pierwszej walce :D

Pozdro.

Przypomnij sobie jak walczył z Byrdem Czy tak bardzo sie postarzał w ciągu pół roku
  • 0

budo_sadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Dla mnie walka albo sprzedana albo sedziowie najebali sie przed walka ostro czyms mocnym, zielonym i sprzedawanym w slowacji


Taki co to po nim zielone wróżki widać? ......... To blef :P
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Hmm jak czytam coponiektorych to naprawde mysle czy oni ogladali ta sama walke co ja ...


Ocena walki jest raczej rzecza subiektywna ... ale nie wiem czy widziales jak Golota zbieral mocne sierpy na szczeke od Ruiza w ostatnich rundach (i tez bliski "bycia na dechach" i to nie raz), jakos nikt o tym nie wspomnial wszczyscy za to wiedza ze Ruiz byl na deskach.
Raczej zgadzam sie z telexem i te wszystkie ochy achy nad walka Andrzeja, jak to on zostal pokrzywdzony, jak dla mnie sa mocna , naciagane
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Raczej zgadzam sie z telexem i te wszystkie ochy achy nad walka Andrzeja, jak to on zostal pokrzywdzony, jak dla mnie sa mocna , naciagane


dlaczego?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
GUBRIN to co napisałem powyżej było do TELEXA sory bład w druku :wink:
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

dlaczego?

Przeczytaj poprzednie moje posty bo nie chce mi sie powtarzac
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
przeczytalem i jakos nie podales konkretnego powodu dlaczego wdg Ciebie golota walczyl gorzej niz ruiz
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

przeczytalem i jakos nie podales konkretnego powodu dlaczego wdg Ciebie golota walczyl gorzej niz ruiz


Men rece opadaj , jak ktos nie chce sluchac to i tak mu sie nie wytlumaczy z mojej strony EOT
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
albo ty ogladales innego gołote albo ktorys z nas byl taki zaspany nad ranem ze czegos nie zauwazyl hehe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024