Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na pociesznie...:(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
Zostaw to jemu i promotorom
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Gołota się skończył i musi to do niego dotrzeć.


Niby czemu, bo przegrał? To jest tylko sport. następną może wygrać.

Ruiz pokazał więcej zapasów niż boksu, ale wg. mnie Gołota powinien zrobić trochę więcej. Wiecie, mistrzowi z tytułem nawet ściany pomagają.
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

zgadzam sie z wornsem w tym poscie, golota to najlepszy bialy bokser wagi ciezkiej i najlepszy polski bokser , dla mnie golota ta walke wygrał , ruiza powinni wypierdolic za same faule razem z tym jego sekundantem pedałem. Ruiz 2x na deskach , tyle fauli , uderzenia glowa , co to kurwa jest szopka czy boks swiatowej klasy. Pierdolic Dona Kinga , pierdolic ruiza i caly "RUIZ TEAM" i pierdolic sedziow i cala ameryke.
Dla mnie Andrzej jest mistrzem swiata i koniec.


Dobrze prawi
I chciałem coś dodać ,że takiego boksera jak Ruiz dawno nie widziałem -to bokser a może z dyskoteki na walke uciekł, szkoda ,że Andrzejowi zabrakło pewności siebie.
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Gołota się skończył i musi to do niego dotrzeć.

Jumbo...ee my ogladalismy ta sama walke ?
Wiadomo nie od dzis ,ze Golota prezentuje naprawde wysoki swiatowy poziom a walka z Ruizem jeszcze to potwierdzila .
Jak dotad przegrywal tylko najlepszymi a i tak wynikalo to w glownej mierze z winy slabej psychiki (..kiepskich psychologow w ekipie ?) a nie brakow w wyszkoleniu .
Golota nie ma innego wyjscia jak wziac sie w garsc i w koncu zdobyc pas...bo zbyt wiele juz poswiecil ,zeby teraz odejsc z niczym .
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Numerem jeden w polskim boksie jest Michalczewski, a Gołota jest drugi.

Huhu...Michalczewski nawet nie ma czego szukac na amerykanskich ringach...delikatnie mowiac :) .Dobrze jesli nawet o nim tam slyszeli .
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
ruiz to tluman walczyl jak nacpany , moim zdaniem ta walka juz przed walka byla rozstrzygnieta
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Numerem jeden w polskim boksie jest Michalczewski, a Gołota jest drugi.

Huhu...Michalczewski nawet nie ma czego szukac na amerykanskich ringach...delikatnie mowiac :) .Dobrze jesli nawet o nim tam slyszeli .

Ci co mieli słyszeć to słyszeli, a że boks zawodowy to biznes nie sport( cop widać było wczoraj) nigdy nie doszło do walki Tigera w ameryce
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Nie zabardzo lubie styl walki Andrzeja i w ogole wage ciezka,ale to co wczoraj zobaczylem to bylo jawne oszustwo.Szlag mnie trafil po przegranej walce Tigera ale to wczoraj to juz naprawde przegiecie....Gdzie sie podzial boks?Bo nie ma juz boksu-jest tylko jeden wielki biznes, a gdzie ten pier... Żyd Don King byl wczoraj?Juz po upadku Tysona go znienawidzilem.Pozdrawiam wszystkich prawdziwych bokserow i bardzo skrzywdzonego Andrew.Dla mnie od wczoraj jestes mistrzem


Golota moze i jest dobry technicznie jako bokser ale nie ma silnej psychiki dlatego mistrzem swiata nigdy nie bedzie. Wczasie dzisiejszej walki bylo to wyraznie widac w pierwszych 2 rundach dominowal (choc widac bylo ze jest spiety), natomiast kiedy Ruiz i jego sekundand zaczel i odstawiac szopke to sie Golota zaczal gubic, przestal sie ruszac i stal jak kolek, a Ruiz zaczal go obijac jak dla mnie Golota niestety przegral walke, i nie bylo rzadnego przekretu. Co nie zmienia faktu ze Ruiz jest "brudnym " bokserem, a styl walki ma jak zapasnicy w turniejach MMA i ten jego "boks" to farsa.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
Daniel mam pytanie , Ty ogladales ta walke ? :/
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Daniel mam pytanie , Ty ogladales ta walke ? :/

Ogladalem, moim zdaniem Golota nie osiagnal rzadnej znaczacej przewagi w tej walce zeby odebrac pas Ruizowi.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Daniel mam pytanie , Ty ogladales ta walke ? :/

Ogladalem, moim zdaniem Golota nie osiagnal rzadnej znaczacej przewagi w tej walce zeby odebrac pas Ruizowi.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tyle z mojej strony
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
Jestem za Andrzejem,ale jedno mi nie pasuje.
Mianowicie ze swoimi umiejętnościami powinien skończyć Ruiza w pierwszych 6 rundach.
Nie wiem jak inni,ale ja podczas oglądania walki doszedłem do wniosku,że Andrzej nie boksuje nawet w połowie tak dobrze jak w walce z Byrdem,o walce z Bowem nie wspominając.
Uważam,że wszystkie atuty były po stronie Gołoty i z tylko sobie znanych powodów ich nie wykorzystał.
Ma lepszą pracę nóg-w walce tego nie było widać.
Ma najlepszy lewy prosty-w walce tego nie było widać.
Można by wymienić jeszcze kilka elemntów.
Co nie zmienia faktu,że wynik stanowi jawną kpinę.
Sędziwie docenili fakt,że Ruiz klinczował,robił zapaśnicze wejścia itp tylko że to nie były zapasy,ale boks.
Pozdrawiam
  • 0

budo_spoko_gość
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

jestes spoko gość

Dzieki :) Pozdro
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Jedna z najpoważniejszych stron internetowych....


Taak nie ma co mocno opiniotworcza to strona ktorej nazwy nie podaja :?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Daniel mam pytanie , Ty ogladales ta walke ? :/

Ogladalem, moim zdaniem Golota nie osiagnal rzadnej znaczacej przewagi w tej walce zeby odebrac pas Ruizowi.


on go prawie znokautowal , ruiz w 3 rundzie przestal walczyc tlyko zaczal sie przyklejac, sory ale ja chyba ogladalem walke innego gołoty
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(


Jedna z najpoważniejszych stron internetowych....


Taak nie ma co mocno opiniotworcza to strona ktorej nazwy nie podaja :?

nie tylko ludzie z tej strony sa takiego zdania
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Daniel mam pytanie , Ty ogladales ta walke ? :/

Ogladalem, moim zdaniem Golota nie osiagnal rzadnej znaczacej przewagi w tej walce zeby odebrac pas Ruizowi.

Nie wiem czy wiesz ale Gołota to ten bez brody...
  • 0

budo_k1111
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
mi tam styl goloty zajebiscie sie podoba a przez tego zapasnika ruiza to walka byla niefajna powinien walczyc w mma.
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(

Jestem za Andrzejem,ale jedno mi nie pasuje.
Mianowicie ze swoimi umiejętnościami powinien skończyć Ruiza w pierwszych 6 rundach.
Nie wiem jak inni,ale ja podczas oglądania walki doszedłem do wniosku,że Andrzej nie boksuje nawet w połowie tak dobrze jak w walce z Byrdem,o walce z Bowem nie wspominając.
Uważam,że wszystkie atuty były po stronie Gołoty i z tylko sobie znanych powodów ich nie wykorzystał.
Ma lepszą pracę nóg-w walce tego nie było widać.
Ma najlepszy lewy prosty-w walce tego nie było widać.

Trudno sie nie zgodzic i to jest wlasnie problem Goloty ma jakies dziwne kryzysy w walce , ma goscia na widelcu i zamiast byc konsekwentnym i skonczyc go lub dalej robic swoje, staje sie sztywny spiety, ciosy traca szybkosc, sa sygnalizowane, w ogole zaczyna poruszac sie jak by nogi mial z drewna. Wlasnie takie odnioslem wrazenie . Po prostu od rundy po nokdalnie Ruiza moim zdaniem Golota przestal walczyc. I ten "lewy prost" to od tego momentu to byla farsa, sztywna przednia noga , wyprostowana reka , i Ruiz sobie wchodzil jak chcial do klinczu , zamiast kontrowac go ta lewa gdy probowal wchodzic , to Golota stal jak drewniany manekin .Powinien lewa, odskok od szarzujacego Ruiza i fanga prawa a tak to chuj :?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Na pociesznie...:(
teraz to ROTFL'a zaliczylem :) ))))
dobry tekst mate

k1111 on w MMA to jedyne co by mogl robic to chodzic z tabliczka i pokazywac ktora runda jest
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024