Skocz do zawartości


Zdjęcie

drugie tsunami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

drugie tsunami
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ki to diabel ? slyszal ktos o czyms takim ? drugie tsunami
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami
Greenbelt jestes z kraka to wpadnij na trening albo spytaj pana Drewniaka o Artura Marchewke dobrze sie znaja
  • 0

budo_spidertrap
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami

Greenbelt jestes z kraka to wpadnij na trening albo spytaj pana Drewniaka o Artura Marchewke dobrze sie znaja


Ja jestem z Krakowa i nie wiem kto to jest ten pan Marchewka i co to za dziwaczny styl, moze ktos go trenuje i sie podzieli wrazeniami ?
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami
Ja trenuje styl bardzo podobny do ashihara zapraszam na trening sensei marchewka cwiczyl kyokushin do roku 86
  • 0

budo_spidertrap
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami

Ja trenuje styl bardzo podobny do ashihara zapraszam na trening sensei marchewka cwiczyl kyokushin do roku 86


to mozna powiedziec ze Marchewka byl prekursorem odejsc od Drewniaka, ale dlaczego nie dolaczyl do wiekszej organizacji, czy to prawda ze cwiczy u niego 300 osob ? w calym Krakowie i jaki ma on stopien ?
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami
odejsc od Drewniaka tak . ćwiczylo do 98 roku w miejscowosciach kolo krakowa i w kraku .Czemu nie dolaczyl ? Poniewaz uwaza ze wielkie organizacje po pewnym czasie robia chale i sie rozpadaja co rodzi konflikty a nadchodzi czas malych klubow, startujacych w otwartych zawodach. stopien 1 dan od 1997 roku (zdobyty po 17 latach treningu)i nie ma ochoty isc wyzej.Bardzo dziwny z niego czlowiek ,ale na karate sie zna za praszam na trening. Teraz otwarta jst nowa grupa bo przez jakis czas nie bylo nic :cry:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami
Przepraszam moj blad Artur odszedl w 89 i wtedy zdal na dana :oops: ale mi sie dostanie po uszach :)
  • 0

budo_spidertrap
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami

odejsc od Drewniaka tak . ćwiczylo do 98 roku w miejscowosciach kolo krakowa i w kraku .Czemu nie dolaczyl ? Poniewaz uwaza ze wielkie organizacje po pewnym czasie robia chale i sie rozpadaja co rodzi konflikty a nadchodzi czas malych klubow, startujacych w otwartych zawodach. stopien 1 dan od 1997 roku (zdobyty po 17 latach treningu)i nie ma ochoty isc wyzej.Bardzo dziwny z niego czlowiek ,ale na karate sie zna za praszam na trening. Teraz otwarta jst nowa grupa bo przez jakis czas nie bylo nic :cry:


a kto was egzaminuje w takim razie jak Artur ma 1 dan, a innych mistrzow w Polsce nie ma od tego stylu jak wnioskuje ze strony internetowej, czym wyroznia sie Ashihara i ten styl ?
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami
Co do stopni to Artur jest upowazniony do nadawania stopni do 1 kyu ,pozniej egzaminy wyjazdowe.Co do stylu to podobnie jak Ashihara, tylko bardziej rozbudowane zejscia i obejscia , duzo dzwigni ,rzutow. Ja trenuje juz 8 lat i jestem zadowolony zawsze sa fajni ludzie a i z Artkiem mozna na piwko isc. Serdecznie zapraszam na trening wszyscy mile widziani bez wzgledu na styl my nie uwazamy ze cos jest lepsze czy gorsze zawsze mozna sie nauczyc czegos nowego .
  • 0

budo_spidertrap
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami

Co do stopni to Artur jest upowazniony do nadawania stopni do 1 kyu ,pozniej egzaminy wyjazdowe.Co do stylu to podobnie jak Ashihara, tylko bardziej rozbudowane zejscia i obejscia , duzo dzwigni ,rzutow. Ja trenuje juz 8 lat i jestem zadowolony zawsze sa fajni ludzie a i z Artkiem mozna na piwko isc. Serdecznie zapraszam na trening wszyscy mile widziani bez wzgledu na styl my nie uwazamy ze cos jest lepsze czy gorsze zawsze mozna sie nauczyc czegos nowego .


a kto mu nadal takie mozliwosci egzaminowania, gdzie moge znalesc link do struktur swiatowych ?
kiedy sa treningi ?
TRENINGI W KRAKOWIE PRZY ULICY Hm. STANISŁAWA MILLANA 16( była MYSLENICKA) PON- SR- 20 - 21:3O PT 19 - 20:30
(SZKOŁA PRZEMYSLU SKÓRZANEGO)


- TRENINGI ODBYWAJA SIE W SZKOLE 149(osiedle kurdwanow) we WT i CZW 19-20:30 SERDECZNIE ZAPRASZAMY


czy to sa 2 rozne grupy/rozne poziomy zaawansowania ? i na jakiej ulicy jest ta szkola 149 ?
same tajemnice, moze to jakies ninjitsu ? 8O
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami

to podobnie jak Ashihara, tylko bardziej rozbudowane zejscia i obejscia , duzo dzwigni ,rzutow.

Patrzac po Waszych wymaganiach na stopnie, to raczej wyglada to jak kyokushin z rzutami niz ashihara... Ashihara to styl prosty, dla prymitywow, ktorym nie chce sie uczyc setek pozycji i kata :P
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami
Nie mysle ze Ashihara jest stylem prymitywnym hyba nie widziales Ashihary w wykonani Hideuki polecam jest tam mnustwo zejs a tak wymagania sa jak w kk tylko ze dodane sa zyty i dzwignie ale Shin-ai jest na bazie goju -ryu tak jak kk pozdrawiam.
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami

Nie mysle ze Ashihara jest stylem prymitywnym hyba nie widziales Ashihary w wykonani Hideuki polecam jest tam mnustwo zejs a tak wymagania sa jak w kk tylko ze dodane sa zyty i dzwignie ale Shin-ai jest na bazie goju -ryu tak jak kk pozdrawiam.


ortografia sie klania,(chyba przez samo h, o boze) z tego co wywnioskowalem to macie jednego mistrza w Polsce z czarnym pasem po tylu latach dzialalnosci Marchewki, dobrze ze go Drewniak usunal z szeregow
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami
Za ortografie przepraszam ale mam papier o dysleksji :) A pan Drewniak nie usunal tylko Artek sam odszedl, A co do pasow mial propozycje zdawanie i jak by zdawal to mialby juz 4 dana ale nie chce bo jak widzi tych wszystkich polskich danowcow to sie zygac chce (przepraszam nie wszystkich ale wiekszosc)
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami
Sorki za drugi post.Widzis Greenbelt nie wszyscy chca byc wielcy i robic stopnie wazne to co umiesz a nie to co nosisz :!:
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami

Nie mysle ze Ashihara jest stylem prymitywnym hyba nie widziales Ashihary w wykonani Hideuki

Nie widzialem, owszem, i chyba juz nigdy nie zobacze. A Ty widziales osobiscie? Widzialem to karate tylko w wykonaniu 1 dana bezposrednio od Hideyuki i kilku wysokich danow od Dave'a (skoro juz uzywamy imion).
Z ta prymitywnoscia to byl taki zart ;) :P Chodzilo mi o to, ze w ashihara nie ma setek pozycji, uderzen i blokow oraz dziesiatek kata, sa niemal wylacznie elementy praktyczne i skuteczne w walce.
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami
Niestety nie mialem okazji widziec Hideuki Ashihary nazywo ale mam wdomu "Sabaki- Street defens" wersje amerykanska i japonska, przepraszam ze nie zauwazylem ironi :oops: masz racje
  • 0

budo_spidertrap
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami

Niestety nie mialem okazji widziec Hideuki Ashihary nazywo ale mam wdomu "Sabaki- Street defens" wersje amerykanska i japonska, przepraszam ze nie zauwazylem ironi :oops: masz racje



Zapas podaj gdzie to cwiczycie, w jakich godzinach, na tej stronie to nic nie wynika i jak jest grupa zaawansowana, np czy macie przynajmniej 10 brazowych paskow, interesuje mnie tez swiatowa organizacja tego stylu i europjscy liderzy, mozesz na to odp ?
  • 0

budo_nie_ja1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami
Co chwilę ktoś odchodzi i zakłada sobie swoje nowe style.Ciekawe dlaczego...Kiedyś karate było jedno... Poza tym śmieszy mnie jakiś gościu,który ma 10 DANa niewiadomo jeszcze kto mu go nadał. Początki karate-10 Dan był nadawany pośmiertnie:)! Może panowie tworzący nowe style utworzą też 11,12...29 DANa?
Ble,niedobrze się robi.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: drugie tsunami

Co chwilę ktoś odchodzi i zakłada sobie swoje nowe style.Ciekawe dlaczego...Kiedyś karate było jedno...


Tak ? a kiedy ? :D :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024