Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile HMB?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ile HMB?
Ktos moze mi powiedziec ile brac HMB? Na opakowaniu pisze niby, ze 2 rano, 2 przed 2 po treningu, 2 wieczorem. Na Power Zone pisze ze w sumie 6 dziennie, 2 przed lub po treningu. Wiec w koncu jak? No i jak wielki ma ta roznica wplyw na funkcjonowanie organizmu? :roll:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
zaufaj Power Zone
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
Okej, starczy mi na dłuzej :)
Ale to wtedy brac po treningu czy przed treningiem dwie kapsulki? Czy moze jedna przed, druga po?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
wszystko mozna ... pytanie tylko czy jest sens w naszych poczynaniach
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
To tez jakbym wiedzial co mam robic to i bym sie nie pytal :P
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
dostales odpowiedz j.w.
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
No to jest zbyt wielka roznica w IQ miedzy nami bo ja jej nie rozumiem :(
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
dostales odpowiedz zebys zaufal power zone ... powiedz mi czego nie rozumiesz w niej ? :) Potem zadales pytanie czy mozesz sobie zmieniac dawki ... to tak samo jakbys zapytal sie lekarza czy mozesz zmienic dawkowanie lekarstwa :) chyba od tego jest lekarzem zeby wiedzial ? Tak samo jak power zone zna sie na tym co sprzedaje wiec chyba mozna mu zaufac prawda ? :) teraz zrozumielismy sie ? :)

na przykladzie spalaczu tluszczu .. zmiana dawkowania moze spowodowac odwrotny efekt.

POzdrawiam
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
No to sie nie zrozumielismy. Pierwsze pytanie bylo OK i dostalem na nie odpowiedz tez OK. Wiem, ze lepiej przyjmowac dziennie 6, a nie 8. Koniec tematu.
Drugie pytanie, nie bylo odnosnie zmieniania dawek, tylko tego kiedy je przyjmowac - czego na power zone juz nie pisza. Pisza, ze " dwie kapsulki przed/po treningu" wiec ja nie wiem czy lepiej jest dwie przed czy dwie po treningu czy tez moze jedna przed lub jedna po.
O to mi chodzilo :P
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
maly blad mi sie wkradl, nie "jedna przed lub jedna po" tylko "jedna przed i jedna po" :wink:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
przed treningiem ... HMB z tego co sie orientuje to pomaga spalac tluszcz nie ruszajac miesni
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
Witam

Podstawowa sprawa jakie masz to HMB oraz co po nim oczekujesz/w jakim celu chcesz je brac? Napisze Ci czy gra warta swieczki jest...
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
Mam "zielone" HMB firmy Olimp. A jesli chodzi o oczekiwania:

No wiec kiedys palilem papierosy i cwiczenia byly tragedia - zawsze wypluwalem pluca, a jak zazywam HMB podczas cwiczen to czuje sie jakbym nie palil w ogole i w ogole nadaje sie do zycia jakos. Tzn. wlasciwie to juz nie pale, ale nadal mam klopoty z kondycja. No, a druga sprawa to jest taka, ze jak chce troche nabrac masy miesniowej i jem ciut wiecej to mi w brzuch idzie bo nie mam sily tego spalac, a z HMB mam :wink: No i chce miec silniejsze miesnie 8)
No i jak do tej pory HMB nie bralem zbyt duzo, dotychczas to jakies takie krotkie seryjki z opakowaniami po 50 kapsulek albo i mniej. Teraz dopiero zrobilem wiekszy zakup to i sie pytam jak go prawidlowo zazywac, coby nie zrobic sobie kuku. :wink:
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
HMB podaruj sobie, jest wiele tańszych/skuteczniejszych suplementów. Ale jesli sie juz uparłeś na to, to wybierz hmb w płynie (najczystsza forma) i bierz to nie krócej niz 3 miesiące, po tym okresie dopiero mozesz sie spodziewac efektów i daki nie mniejsze niz 3g/dziennie. Ale naprawde moim zdaniem duzo lepsze efekty bys osiągnol jakbys wladowal kase na co innego np. tauryna +glutamina/kreatyna.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
Jezeli jestes zadowolony ze stosowania HMB to mozesz je stosowac nie widze przeciwskazan. Stosuj 6 kap. dziennie rano po przebudzeniu 2 kap., przed treningiem 2 kap., po treningu 2 kap.
Zapytalem sie wczesniej czego po HMB oczekujesz, bo wiele osob przecenia ten suplement (efekt reklamy), niechce zeby ktos sie pozniej rozczarowal, ze mialo byc calkiem inaczej...

Dodatkowo dorzucilbym odzywke wysokobialkowa 30 min. przed snem.
Jezeli brak Ci checi do cwiczen to zakup preparat witaminowy dobrym rozwiazaniem bedzie Naturell Maxivit z zenszeniem.
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
Co do odzywki mam takie pytanko, czy jezeli mi zależy tylko na regeneracji organizmu po treningu bes jakiś tam przyrostów masy czy czego innego, jak najlepiej brać odżywke po treningu przed treningiem czy przed snem i jaką se zakupić białkową pół na pół czy bóg wie jeszcze jaką

Pozdrawiam
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
Witam

Zakup sobie najtansza odzywke na rynku czyli Carbo, spozywaj ja zawsze po skonczonym treningu powinno na poczatek wystarczyc. Dawkowanie 50-80 g zalezne od wagi.
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
A jak sobie robie dzien bez treningu to rano i wieczorem tez brac, czy nie? Mozna "wypasc z ciagu" ?? :)
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
Caly sens tej odzywki polega na tym, ze stosuje sie ja tylko po treningach, wiec w dni kiedy nie trenujesz nie bierzesz jej. Polecam zdrowo sie odzywiac wtedy znaczaco przyspieszysz regeneracje.
  • 0

budo_klichu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:słubice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile HMB?
bier jak polecaja na ulotce,albo pogadaj z jakims dietetykiem
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024