Skocz do zawartości


Zdjęcie

wysiłek i kłopoty ze snem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_azmar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem

Tu sie nie zgodze, ZMA ma lekkie dzialanie anaboliczne (patrz cytat ktory podalem wczesniej).

No faktycznie rzodkiewki dzieki duzej zawartosci azotu tez maja dzialanie anaboliczne :)
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem

ja chodzę spać jak mi się chcę spać i nie mam kłopotów z zaśnięciem
po co na siłę szybciej zasypiać?


Tu chodzi o sytuacje, kiedy czlowiek jest spiacy, a nie moze zasnac. Wiem, o co chodzi, bo sam tak mam czasem po ostrych treningach. Leze zmeczony w lozku, niby chce mi sie spac, ale zasnac nie moge.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem
Kwestia jeszcze tego jak duze dzialanie anaboliczne ma rzodkiewka a jak zma ;)

Pozdro.
  • 0

budo_azmar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem

Kwestia jeszcze tego jak duze dzialanie anaboliczne ma rzodkiewka a jak zma


No tak oczywiscie masz 100% racji dzialanie anaboliczne ZMA powoduje przyrost masy miesniowej rzedu 0,000001 g na miesiac tymczasem rzodkiewka daje marne 0,0000000001 g na miesiac :D - pozdro
  • 0

budo_redeax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem
A wedlug mnie problem ma zupelnie inna nature. Np. ja mialem tak, ze jak nic nie cwiczylem, zero silowni i jeszcze palilem fajki to kondycje mialem do kitu i wiecznie bylem zmeczony - jeszcze musialem sypiac popoludniu po przyjsciu ze szkoly bo oczy same sie zamykaly. Teraz natomiast nie pale (zasadniczo :) ) i jestem aktywny fizycznie to kondycja mi sie polepszyla i nie jestem taki zmeczony. Moge sobie isc spac o pierwszej w nocy i obudzic sie o siodmej albo osmej i nie czuje zmeczenia. Kiedys jakbym poszedl spac w nocy a wstal o siodmej rano to bym zdychal juz w poludnie. No i konsekwencja jest tego taka, ze teraz jak sie klade spac o dwudziestej drugiej na przyklad to nie zasne, bo nie jestem zmeczony. Ot co. No ale to tylko MVHO :wink:
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem
Azmar: mylisz sie. Roznica w przyrostach masy z ZMA i bez wyniosla 1 kg u znajomego. Trening i diete mial taka sama w trakcie brania zma i przed. Jak to sie ma do twoich 0,000001 g ?

Pozdrawiam.
  • 0

budo_azmar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem

Azmar: mylisz sie. Roznica w przyrostach masy z ZMA i bez wyniosla 1 kg u znajomego. Trening i diete mial taka sama w trakcie brania zma i przed. Jak to sie ma do twoich 0,000001 g ?



No tak to sie ma ze nie wierze w takie anaboliczne dzialanie ZMA jedyne z czym moge sie zgodzic to to ze ZMA wspomaga dzialania anaboliczne niektorych srodkow na przyklad Cynk hamuje konwersje do estrogenow ale to temat na inny topic dlatego tez napisalem ze powoduej on przyrost 0,0000001g na zasadzie pewnej satyry.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem
Jak by nie patrzec dzialanie to jest na tyle male, ze i tak nie odczuje tego przecietny praktykant SW :)

Pozdrawiam.
  • 0

budo_azmar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem

Jak by nie patrzec dzialanie to jest na tyle male, ze i tak nie odczuje tego przecietny praktykant SW.Roznica w przyrostach masy z ZMA i bez wyniosla 1 kg u znajomego


No to jak to w koncu jest maly czy duzy bo dla mnie kilo masy to sporo ???
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem
Kilo masy przy intensywnym treningu na silowni. Trening sztuk walki to troche co innego i przy tak STOSUNKOWO malym efekcie anabolicznym przecietny praktykant SW nie odczuje go. Czy to juz jest dla ciebie jasne czy mam tlumaczyc dalej ?

Wyjasnic jeszcze cos czy juz starczy twoich dziecinnych prob docinek ?

Pozdrawiam.
  • 0

budo_azmar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem
NO dla mnie jest wszytko jasne to raczej Ty sprawiasz wraznenie osoby ktora nie umie sie zdecydowac to po pierwsze a po 2 nei staram Ci sie docinac tylko liczylem na jakas konstruktywna rozmowe poparta dobrymi argumentami ale jak widze ciezko o taka z Toba
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem
No to ciekawe. Wytlumacz mi w ktorym momencie nie moge sie zdecydowac ? W jakiej kwestii ? Jakich dowodow oczekujesz oprocz tych ktore dostales ?

A co do konstruktywnej rozmowy z podaniem dobrych argumentow to prosze bardzo podaj swoje dobre argumenty a ja sie do nich dostosuje moimi. Jak narazie takich nie widze w twoich postach. Do tej pory widze tylko niezbyt udana ironie.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: wysiłek i kłopoty ze snem
Warhead pracownik w hali to nie ja dla scislosci ;-)

Jezeli chodzi o ZMA to prosilbym o wypowiadanie sie osob, ktore stosowaly ten suplement, zeby byla jasnosc.
Powtorze poraz kolejny ludzie nie wierzcie we wszystko co jest na ulotce, bo te teksty sa zazwyczaj wyolbrzymione, trzeba wiedziec czego mozna sie spodziewac po poszczegolnych produktach. Jak ktos sie nastawi na przyrosty jak po SAA po przeczytaniu ulotki np. "zastepuje sterydy" :D , a pozniej niestety przychodzi rozczarowanie. :(
Dlatego ja zawsze podchodze do Was uczciwie i nie wciskam kitow, pisze wprost czego mozna sie spodziewac po danym produkcie nie patrzac na super reklamy/slogany, co pewnie wiele razy nie podoba sie wlascicielom :-)

Wracajac do tematu ZMA jest wartosciowym suplementem, ktory warto stosowac. Dla niedowiarkow polecam 20-30 dniowa suplementacje ZMA Olimp 60 kap.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024