Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siłownia dla ćwiczacego MA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Siłownia dla ćwiczacego MA
Specjaliści co polecacie ?
2 razy w tygodniu siłownia dla ćwiczącego na codzień sztuki walki, bez przysiadów z ciezarami (problemy z kręgosłupem-dyskopatia).
Ktos wspomoze co do planu treningowego ?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA
trening obwodowy ... jaki cel silowni ? sila ? wytrzymalosc ? masa ? tak czy siak przez pierwszy miesiac idziesz treningiem obwodowym.

Czyli cwiczysz na wszystkich przyrzadach po 1 serii malym ciezarem z 30 sek przerwami jak dochodzisz dokonca obwodu wtedy 2 min przerwy i dalej powtarzasz koleczko. Po miesiacu zapraszam na prv.


przykladowy ciag obwodowy: klatka , klatka skos, rozpietki, "motyle", biceps, triceps (po 1 cwiczeniu), plecy na awtomacie (2 cwiczenia) brzuszki, czesc ledzwiowa plecow, skos brzucha. przewa i tak ze 2 - 3 razy.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA
taki trening zwiekszy wytrzymalosc miesni i przygotuje je na mocniejsze obciazenia.


POzdrawiam
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA
Wieeeeeeeelkie dziękuję, celem jest raczej ogólnorozwojówka czyli i siła i wytrzymałość przy dodatkowym wyrzeźbieniu a na masie mi nie zależy. 182 cm wzrostu 80 kg. wagi i tak mogłoby zostać :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA
czyli "stacje zapasnicze" z uzyciem sprzetu ... po polsku trening obwodowy :) jedyna rzecz ktora przypomina meczenie sie podczas walki na macie :)
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA

czyli "stacje zapasnicze" z uzyciem sprzetu ... po polsku trening obwodowy :) jedyna rzecz ktora przypomina meczenie sie podczas walki na macie :)


Tak tak, pomimo stójkowego systemu nie obce mi jest "mocowanie"-męczy jak diabli.
No to przez miesiąc pomorduję się "obwodówką", wzmocnię grzbiet (szlag jasny mnie trafia z ta dyskopatią) i dalej sie zobaczy.
Dzięki Warhead, jak nie przytrzasnę sobie głowy sztangą to na priva się odezwę za jakis czas. Dzięki :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA
przy dyskopatii nie wskazane sa cwiczenia na stojaco ... oraz nie za duze ciezary ... pamietaj ze lepiej jest zrobic lepiej dokladniej niz "oszukujac" przy wypychaniu ... inaczej mowiac zrobienie zle cwiczenia po to by wiecej wypchnac. Ale na razie lekko i szybko oraz obwodowo ;)
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA

przy dyskopatii nie wskazane sa cwiczenia na stojaco ... oraz nie za duze ciezary ... pamietaj ze lepiej jest zrobic lepiej dokladniej niz "oszukujac" przy wypychaniu ... inaczej mowiac zrobienie zle cwiczenia po to by wiecej wypchnac. Ale na razie lekko i szybko oraz obwodowo ;)


Do tej pory na stojąco machałem sobie w domu 10kg hantelkami i było dobrze. Ale uważać trzeba bo znowu nie wysiądę z autobusu tam gdzie chciałem. Zobaczę jak kręgosłup zareaguje na wzmocnienie grzbietu i wtedy sprawdzę co mogę dalej a co nie. A i jeszcze jak juz jesteś dostepny na vortalu to wykorzystam okazję do cna :) Odżyweczka wspomagajaca moje wyczyny GAINER MCT (węglowodanowo-białkowa z olejkiem MCT) może być ?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA
Musisz sie POwerZona zapytac ... ja moge cos dopowiedziec jak schudnac ... jak przybierac mase na gainerkach nie wiem :) .
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA
gainerki sa na przytycie, kreatyna na zwiekszenie osiagow silowych i chyba tez na zwiekszenie masy (podobno wode zatrzymuje), i HMB do rzezbienia tego co juz sie wypracowalo - ale podobno zdrowiej jest HMB pobierac jedzac grejfruty niz chemicznie ... ale to tylko opinia starego kulturysty, przeze mnie nie weryfikowana.

Ale mowie PowerZone najlepij sie na tym zna ... ja juz milkne.
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA

Musisz sie POwerZona zapytac ... ja moge cos dopowiedziec jak schudnac ... jak przybierac mase na gainerkach nie wiem :) .



Aaaa to nie masy nie trzeba raczej coś wspomagającego organizm.
Dzieki za pomoc.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Siłownia dla ćwiczacego MA
Dzieki Panowie za rekomendacje.

Sugerowalbbym Ci raczej zamiast Gainer'a odzywke typu Carbo wg. mnie to podstawa kazdego ciezko trenujacego sportowca nie tylko kulturystow. Spozywasz ja zawsze po skonczonym treningu w ilosci 60g. Najlepiej sobie przygotuj w jakims bidonie przed treningiem. Jezeli chodzi o Twoja chorobe to ja niebede nic pisac, zapytaj lekarza - nie moge brac na siebie odpowiedzialnosci, mysle ze mnie rozumiesz.
Zacznij od tej odzywki na poczatek, nie ma sensu naciagac Cie na cos wiecej :-D Pamietaj o podazy bialka i bedzie dobrze :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024