Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skutki nie przyjmownia pokarmu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Skutki nie przyjmownia pokarmu
Od tygodnia praktycznie wogole nie jem...wogole nieodczuwam takiej potrzeby.Starciłem 7 kilo,głównie w masie mięśniowej,rzecz jasna.Z 82 kilo zszedełem na 75.Jestem ciekaw paru rzeczy.
-czy masa stracona w ten sposób będzie łatwijsza do odzyskania niż budowana od podstaw(wiem że troche naiwne pytanie :roll: ale wiecie jak to jest ;) )
-jakie moga być skutki takiego zachowania dla mojego zdrowia...?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
chyba jestem osoba najkompetentniejsza do odpowiedzi ... odradzam Ci glodowki o ile nie jestes otyly ... to co stracisz w miesniach ciezko potem odbudowac ... dodatkowo mozesz rozregulowac gospodarke mineralna organizmu. Ja glodowalem 2 tyg ale mialem 46 kg nadwagi ... w Twoim przypadku radzilbym zebys po prostu cwiczyl ... bo organizm moze powiedziec Tobie w koncu stop.

1. Masa bardzo latwo odbudujesz ... wpadles w efekt joja wiec teraz musisz sie z glowa odzywiac i z waga byc za pan brat. 4 razy szybciej bedziesz przybieral na wadze niz zwykli ludzi jakw rocisz do normalnego zywienia przewaznie nawet wiecej wzrosnie niz na pocatku glodowki ... efekt joja sie likwiduje sie po okolo 1 - 1.5 roku scislego trzymania wagi.

2. Oslabienie organizmu, chorobska moga atakowac, brak witamin i mineralow .. czyli skurcze na treningach szybsze meczenie sie. "niezdrowy" wyglad skory i wiele wiele innych ...


Ogolnie glodowke albo drastyczne odchudzanie sie jest zalecane dla ludzi ktorzy sa tak otyli ze skutki uboczne i tak beda mniejsze niz powiklania z powodu nadmiernej tuszy.

U CIEBIE ODRADZAM - zalatw to systematycznymi treningami
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
ale ja tego nie robię z powodu ochudzania się...to było 82klio na 186 cm...i mało tłuszczu(tak troszeczke ;) ),po prostu tak wyszło... :?
Nie ma sensu przy odchudzaniu sie głodzic bo to najpierw po mięśniach leci :( .
A co do odzyskiwania masy...miałem na myśli masę miesniową...trochę przerażające jest patzreć do lustra i widzieć że to na co sporo znika w oczach... :?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
ciezko tyle Ci powiem ... a klopotow nie zalatwisz glodowka ... tylko zdrowotne .... jedz zeby miec sile do walki ... co kolwiek sie stalo pamietaj ze niektorzy moga miec gorzej.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
hmmm miałem nadzieje że taką masę łatwiej odzyskać niż zbudować...
tak jak np.jest z utratą siły... :?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
Latwo mase uzyskac ale nie miesniowa ... tylko tluszczowa. Zeby w miare "latwo" muskulature" popraic to odzywki i wiele h potu na silowni ... ja odzyskiwalem 3 miesiace dzien w dzien na silowni zeby dojsc do poziomu sily sprzed zrzucania tluszczu, ktora nie byla tak okazala.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu

Zeby w miare "latwo" muskulature" popraic to odzywki i wiele h potu na silowni ...

oj wiem...a jak teraz patrze w lustro 8O :(
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
A tak mozna zapytac sie czemu zdrowy mlodzieniec nie majacy problemow z nadwaga zaczol glodowke uprawiac ? Buddysta jestes czy co ? :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu

Buddysta jestes czy co ? :)

Pojeb bardziej :) ...tak wyszło
Poza tym miały chyba też wpływ duże ilosci alkoholu spożywane w osatnim czasie...na kacu kiepsko się je,a pod wpływen nie jestem głodny...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
Sporoboj po chlaniu isc na silownie na kacu ... sztanga 70 kg przygniata jak cholera :) . POnadto wodka spala wlokna miesniowe w pierwszej kolejnosci ;) wiec zastanowmy sie nad seryjnym pijactwem i sensem treningu ;)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu

POnadto wodka spala wlokna miesniowe w pierwszej kolejnosci ;) wiec zastanowmy sie nad seryjnym pijactwem i sensem treningu ;)

serio? o tym nie wiedziałem 8O
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
Serio
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
BTW fajny czat się zrobił :)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
Tez zrzucałem parę (8) kilo...ale głodówka trwała krótko.Raczej pomogła mi zmiana menu - wywalenie chipsów, czekoladek i napojów typu cola.Plus siłka i jest teraz ok.Co do odzyskiwania masy Warhead ma rację - tłuszczową odbudujesz szybciutko. Z mięśniowa będzie gorzej. Rada jedna siłka. A co do wódki to faktycznie to musi być seryjne pijactwo. Bo zawalenie sie od czasu do czasu (naprawdę porządne :wink: )odczuć może chyba jedynie zawodnik...normalny cżłowiek nie trecujący ostro moze sobie spokojnie czasem chlapnąć...podpieram to praktyką nie teorią :)
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
Voda beee ... ale jak sa np urodziny dobrego przyjaciela to przeciez nie bede mowil ze nie wypije bo mi udo zmaleje itp... :) ale nie do tego zmierzam ... pamietam jak przez dwa dni po zajeciach pilismy na opor i impreza prawie do rana potem 3 godziny snu i na uczelnie, po dwuch dniach chlania byl do zaliczenia na LA test cupera i poszlo bardzo dobrze po LA byla gimnastyka i cwiczenia na przyzadach i wtedy zaczol sie horror ... kondycyjnie chlania specjalnie nie odczulem ale silowo bardzo
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
A ma ktoś doświadczenia w odbuwawaniu masy mięśniowej...bo mam poczucie że nie wszyscy mnie dobrze rozumieja...chodze na siłownie okoł 2 lata...ale teraz starciłem dużo tego co dzieki temu zyskałem...byłem ciekaw czy ktoś miał coś podobnego...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
Mesjasz .. mowilem Ci ze ja ...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
46 kg jak chudlem to jechalem po tluszczu i miesniach ... potem zajolem sie silownia by odbudowac to co stracilem oprocz tluszczu.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
wiem...ale zrozum...zarówno ty jak i el primo piszecie

Z mięśniowa będzie gorzej. Rada jedna siłka.


Zeby w miare "latwo" muskulature" popraic to odzywki i wiele h potu na silowni

...a ja jak chodziłem na siłownie tak będe chodził dale...tylko teraz mam 1,5 tygodniową przerwę...
Mnie bardziej chodziło o same dośwadczenia w odbudowywaniu tej masy...czy przyrost będzie następował szybciej niż gdy tą masę dopiero się budowało?Z siłą tak jest.Jakieś inne spostrzeżenia etc.
tak czy siak dzieki za zainteresowanie...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Skutki nie przyjmownia pokarmu
ze sztangi 100 kg kiedys spadlo mi na 40 ledwo co 7 wypchniec. 3 miesiace dzien w dzien silowni treningu na szybkokurczliwe podnioslo mi na 70 kg 4 razy w koncowej czesci serii ... po 2 miesiacach treningu na sile dojechalem do 100 kg na koniec serii ... teraz nie wiem nie wypychalem na maksa ale pewnie ze 110 - 115 bedzie. Spadek sily jest znaczny .. jednak z drugiej strony ja ze znacznej masy schodzilem .. w Twoim przypadku bedzie lepiej ... kwestia regularnosci cwiczenia ... jak chodzisz 2 lata na silownie ... to po co sie nas pytasz ? Nie wiesz ile czasu trwa budowanie miesni ? Zadnych nie wypracowales ? ;)

Puenta: latwo zrzucic ... ciezej uzupelnic ... to sie rowna praktycznie od nowa pobudzania nieaktywnych nitek miesni ... sprawdz ile teraz raz pdnosisz ... potem odejmij od dawnego wyniku i przypomnij sobnie jak zaczynales by to wszystko zdobyc.


Pomoglem ? ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024