Skocz do zawartości


Zdjęcie

ESDS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
219 odpowiedzi w tym temacie

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
PEace ;-) bez "spinki" ;-)
Myślę, że oboje zostaniemy przy swoich racjach i tyle....
powiedzmy, że ewentualna kontynuacja tego wątku to nowy temat dla działu KNAJPA... :cool:
pozdrawiam....bez urazy
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
Literówka ;-)
  • 0

budo_olaf_jr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
IPDTA Polska zaprasza wszystkie osoby zainteresowane samoobroną i walką wręcz na szkolenie w zakresie Explosive Self Defence System.

SZKOLENIE:
ESDS (Explosive Self Defence System)

TERMIN:
19-21 pażdzienik 2012

MIEJSCE:
Czechowice-Dziedzice

ZAJĘCIA:
Piątek 19.10.2012r w godz. 17.00-21.00
Sobota 20.10.2012r. w godz. 9.00-13.00, a następnie w godz.15.00-19.00
Niedziela 21.10.2012r w godz 9.00-13.00

KOSZT:
Członkowie Stowarzyszenia IPDTA Polska – 80 zł
Służby mundurowe – 130 zł
Osoby cywilne – 180 zł

ZGŁOSZENIA I INFORMACJA:
Krzysztof Rzeszutek – 605 301 398
Aleksander Pietryka – 604 814 332
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Informacja o kursie w PDF [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_whitebelt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
A jest szansa, żeby zrobić gdzieś w okolicach Poznania...? :roll:
  • 0

budo_esds tactical
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
napisz do lewro - on robi defendu ale jest tez instruktorem ESDS wiec z liścia tez Ci przywali jak trzeba jak Slavo przykazał.
  • 0

budo_fakirsan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
A jakby ktoś chciał w Krakowie lub okolicach proszę o kontakt na priv - jak zbierzemy grupę to zaprosimy instruktora.
  • 0

budo_whitebelt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
Dzięki ESDS Tactical. Jak będę chciał dostać z liścia to już wiem do kogo iść :)
  • 0

budo_esds tactical
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
Mam nadzieje ze niedługo (październik/listopad) uda się zorganizować seminarium w W-wie z bardzo dobrym instruktorem (to nie o mnie) a w przyszłym roku (w tym niestety jest zarobiony a w grudniu wszyscy mamy co robić) ściągnąć Slavo na weekendówkę tak żeby każdy mógł poznać system u źródła i sam ocenić.
  • 0

budo_alexia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląskie
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
W Katowicach zorganizujcie :smile:
W Czechowicach to tak dla mnie ni w 5 ni w 9, za daleko na kilka dni dojazdów, a za mało ładne miejsce żeby opłacało się noclegi brać :)
  • 0

budo_fakirsan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
ESDS Tactical
Jak będziesz znał termin kursu w Wawie daj proszę znać z miesiąc wcześniej.
dzięki z góry.
  • 0

budo_esds tactical
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
spoko, jest jeszcze parę tematów do dogrania ale na pewno dam znać.
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
jeśli ktoś chętny na poznanie ESDS to zapraszam na trening pokaże co i jak w Poznaniu zajęcia pon środa na 28 czerwca 222 siłownia Hulk godz 20.00 do 21.30 - koncepcja ESDS jest mi bardzo bliska
  • 0

budo_olaf_jr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
O systemie ESDS kilka słów autora - Sławka Goździka:


A tutaj krótki film z ostatniego szkolenia CLAVIS 2014:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Już w Październiku 2014 roku Sławek Goździk ponownie będzie prowadził szkolenie w Polsce. Szczegóły już wkrótce na stronie:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz na profilu FB [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
O ESDS to juz wiadomo tutaj chyba wszystko. Do ogłoszeń o seminariach to jest dział "Co, gdzie, kiedy"
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS

O ESDS to juz wiadomo tutaj chyba wszystko. Do ogłoszeń o seminariach to jest dział "Co, gdzie, kiedy"


Wiadomo nie wiadomo, myślę że zamieszczenie wywiadu z twórcą systemu w wątku o tym systemie nie jest czymś niewłaściwym (i wspomnienie o przyszłym seminarium w tymże wątku a nie tworzenie nowego).
Rozumiem że twierdzisz że forum umiera,ale czepialstwo się go nie uzdrowi.
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
Wszystko już zostało powiedziane w tutejszym wątku i w tym:

http://budo.net.pl/v...der=asc&start=0


Już mnie po latach odrzuca, jak mi się przypominają nicki Canus, Pinczewski i ESDS (Slavo) i teksty przez nich tworzone. Żenada. Do samego ESDS nie miałem nigdy zasadniczych pretensji, bo pomysł dobry, choć z brakami, jak i nie miałem pretensji do Slavo, do czasu jak się zaczął miotać i używać wtrętów osobistych. No ale pokój z nim, starał się być poważny. Żałuję jedynie, że nie dopierdoliłem Pinczewskiemu i Canusowi kiedy się pultali a ja byłem jeszcze we właściwej kondycji. Właściwie tylko Pinczewskiemu, bo facet miał odwagę zapraszać do siebie (w zawoalowany sposóB) nie będąc anonimowy jak Canus. No ale może nie powinienem żałować, znajomy mi powiedział: "daj spokój, Pinczewski jest taki dosyć wyżyłowany i dynamiczny, ale on ma tak 70 kg i 1,70 metra, chcesz robić człowiekowi za maszynkę do mięsa?" ;-)
PS. Jakby co, Pinczewski, teraz to już nic osobistego, tylko takie wspominki :cool:
  • 0

budo_olaf_jr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
Nie wiem co prawda co Wosiowi brakuje w systemie ESDS, ale osoby niezorientowane informuję, że system jest kompletny i łopatologiczny w nauczaniu. Podoba się wszystkim, którzy pracują na ulicy lub z ulicą mieli styczność. Ale o tym trzeba się przekonać na własnej skórze. Niebawem będzie ponownie okazja. Więcej już niedługo na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_olaf_jr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS
Sukces Ogólnopolskiego Seminarium Systemów Praktycznych CLAVIS 2014

Zakład Karny w Rawiczu oraz Fundacja My Wojownicy w dniach 22-25 maja 2014 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Golina k. Wołowa zorganizowały Ogólnopolskie Seminarium Systemów Praktycznych Walki Wręcz i Interwencji CLAVIS 2014. To szkolenie było wyjątkowe z kilku powodów. Wśród funkcjonariuszy różnych formacji praktykujących systemy praktyczne uchodziło za ich święto, gdyż głównym gościem był twórca eksplozywnej samoobrony skierowanej do służb mundurowych, guru fascynatów Explosive Self Defence System, fundator International Police Defensive Tactics Association, szkoleniowiec i policjant ze Szwecji, Pan Sławomir Goździk. Seminarium stanowiło również podsumowanie dotychczasowych działań szkoleniowych prowadzonych w realizowanym przez naszą jednostkę projekcie „Doskonalenie bezpieczeństwa”. Projekt zakłada wspólne szkolenie funkcjonariuszy różnych formacji oraz wymianę doświadczeń z zakresu bezpieczeństwa osobistego i interwencji. W kilkunastu szkoleniach uczestniczyło około 150 osób z Policji, SW, Straży Leśnej, WP, SG itp. Ideą projektu jest permanentne doskonalenie się w technikach i taktyce ukierunkowanej tylko i wyłącznie na praktyczne zastosowanie podczas wykonywania czynności służbowych. Stąd wybrano takie systemy jak ESDS, BAS-3, Yawara Jutsu, Krav Maga oraz wojskowe i policyjne systemy walki wręcz. W seminarium na Golinie zajęcia prowadzili również Pan Marcin Lepioszka Fundacja My Wojownicy [JuJitsu], Pan Igor Barnaś [DEFENDU SYSTEM], Pan Remigiusz Lipnicki [MILITARY COMBAT] oraz Pan Marcin Sitko [UDTF i SANDA]. Przez cztery dni kilkadziesiąt osób, funkcjonariuszy służb mundurowych i instruktorów, uczestniczyło w zorganizowanym przez nas wydarzeniu. Program obejmował między innymi trening sprawnościowy wojsk rozpoznania oraz j.w. FORMOZA, koncept systemu ESDS, walka w parterze, z kilkoma napastnikami, prowadzenie interwencji, wykorzystanie przedmiotów w samoobronie, walka z uzbrojonym napastnikiem, podstawy point shooting, manipulowanie systemem nerwowym i krwionośnym, praca z agresorem. Podczas Seminarium odbył się również tzw. dom strachu, czyli sprawdzian przygotowania psychofizycznego funkcjonariusza do działania w ekstremalnych warunkach stresowych. Wśród opinii uczestników dominuje zdanie, że było to najlepsze szkolenie w jakim uczestniczyli. Daje to nam podstawę do dalszego działania propagującego wykorzystanie systemów praktycznych walki wręcz i interwencji w służbach mundurowych współpracujących z naszą formacją.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kriss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:HIC ET NUNC

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS

Żałuję jedynie, że nie dopierdoliłem Pinczewskiemu i Canusowi kiedy się pultali a ja byłem jeszcze we właściwej kondycji. Właściwie tylko Pinczewskiemu, bo facet miał odwagę zapraszać do siebie (w zawoalowany sposóB) nie będąc anonimowy jak Canus. No ale może nie powinienem żałować, znajomy mi powiedział: "daj spokój, Pinczewski jest taki dosyć wyżyłowany i dynamiczny, ale on ma tak 70 kg i 1,70 metra, chcesz robić człowiekowi za maszynkę do mięsa?" ;-)
PS. Jakby co, Pinczewski, teraz to już nic osobistego, tylko takie wspominki :cool:


Witaj :D
Strasznie cię twój znajomy oszukał co do gabarytów Ryśka :nie:
Pewnie nie wspomniał o charakterze?

Lata lecą, doświadczenie uczy. Pewnie teraz Rysiek jest bardzo poważną osobą. Ale od strony fizycznej właśnie on "robi" za taką maszynkę do mięsa

Pozdrawiam
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: ESDS

Strasznie cię twój znajomy oszukał co do gabarytów Ryśka :nie:


Fakt, sprawdziłem, i wygląda, że pomylił osoby albo coś mu się inaczej popierdoliło, Pinczewski raczej wysoki jest.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024