Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kravka w warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_vinc
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kravka w warszawie
Witam Panie i Panow :wink:

Mysle o zapisaniu sie na kravke w centrum. Czy ktos z Was moze polecic jakas sekcje? Chodzi mi o liczbe osob na sali, wiek i ogolna atmosfere? Gdzies na forum doczytalem sie, ze w jednej z sekcji pojawialy sie na treningach jakies podejrzane typy, stad moje pytania.

Dzieki za odpowiedzi i ogolne pozdro.
  • 0

budo_rafaik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Ja polecam adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Sam tam trenuje juz od roku. Wedlug mnie super instruktor. Jezeli chodzi o liczbe osob na sali to na poczatku bedzie napewno duzy scisk a wraz z kolejnymi miesiacmi ludzie sie wykruszaja. Jak jak zaczynalem KM to stal czlowiek przy czlowieku a teraz juz duuuzzooooo miejsca jest (sala sie nie rozrosla ;) .
  • 0

budo_dirk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Gdańsk/Sopot/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
W Wawie powstal nowy osrodek na Woli. Zreszta wszystkie info na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Tam masz nr telefonow. Maili nie masz co pisac, strata czasu. Jezeli chodzi o natlok ludzi to przy zapisach nowych grup (wrzesien - pazdziernik) zawsze jest tloczno, 3 miesiace i oddychasz swobodnie. Pozdrawiam.
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Polecam Ci sekcję u Marcina Michalika info: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Jest kilka sekcji o zróżnicowanym poziomie, dodatkowo wplecione są elementy bjj, zapasów i kickboxingu ale zaadoptowane na potrzeby kravmagi. Poza tym zajęcia odbywają się w samiutkim centrum tj. Nowy Świat lub Smolna więc dojazd idealny. Nie patrz na animozje między Instytutem a Stowarzyszeniem tylko po prostu przyjdź, zobacz, porównaj. Pierwszy trening gratis. Pozdrawiam.
  • 0

budo_dirk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Gdańsk/Sopot/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Wszedzie pierwszy trening jest gratis, wiec mozesz przyjsc tu i tu i porownac gdzie bardziej Ci odpowiadaja zajecia. Peace.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

Polecam Ci sekcję u Marcina Michalika info: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Jest kilka sekcji o zróżnicowanym poziomie, dodatkowo wplecione są elementy bjj, zapasów i kickboxingu ale zaadoptowane na potrzeby kravmagi. Poza tym zajęcia odbywają się w samiutkim centrum tj. Nowy Świat lub Smolna więc dojazd idealny. Nie patrz na animozje między Instytutem a Stowarzyszeniem tylko po prostu przyjdź, zobacz, porównaj. Pierwszy trening gratis. Pozdrawiam.

"elementy zapasów i kickboxingu zaadoptowane na potrzeby kravmagi"?! :lol: co za palant to wymyślił! :) :blus: młotku! to juz nie jest kravmaga tylko MMA! :)
  • 0

budo_dirk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Gdańsk/Sopot/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Na dobra sprawe to Krav Maga jest pomieszaniem wiekszosci styli, z ktorych zostalo wybrane to co najskuteczniejsze do combatu. I z tego co mowil Eyal Yanilov na seminarium, to KM nie jest hermetyczna i nadal adaptowane sa do niej elementy z innych technik. Najlepsza metoda to przekonac sie samemu gdzie i jak co wyglada. Peace.
  • 0

budo_bieniok
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Matador zastanow sie co piszesz
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

Matador zastanow sie co piszesz

rzeczywiscie! masz racje!...... określenie"młotek" jest zbyt łagodne!
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
I znowu te twoje głupiomądre posty, pomału osiągasz to czego chyba nie chcesz: nie warto z tobą dyskutować bo pojęcie masz tak wielkie, że nic ci juz do głowy nie wchodzi, gdybyś się choć trochę chciał dowiedzieć to uprzejmię informuję CIĘ iż: Kravmaga nie zamyka się na inne SW, powstała z resztą czerpiąc to co najskuteczniejsze z innych styli, ale może nie chcesz tego przyjąć do wiadomości.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
matador: Nie wiem jak z bjj, ale elementy zapasów i kick boxingu zawsze tam były i to może być jedyna nielogiczność w poście, który krytykowałeś a ton, którego używasz jest poniżej wszelkiej krytyki.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

matador: Nie wiem jak z bjj, ale elementy zapasów i kick boxingu zawsze tam były i to może być jedyna nielogiczność w poście, który krytykowałeś a ton, którego używasz jest poniżej wszelkiej krytyki.

jakos trudno zauwazyc wiele elementow zapasniczych w km prezentowanej przez sukcesorow km z izraela ,usa....czy z francji.a moj ton pozostawia wiele do zyczenia:mam cgroniczna chrypke ,co w polączeniu z moim wyglądem nie daje zbyt pozytywnego obrazu :lol: zwlaszcza wieczorem :) podonie jest z FORMĄ moich postów.no,cóż zawsze byl ze mnie kawal prostackiego chama :twisted: :balisong: pozdrawiam! :dupa:
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

I znowu te twoje głupiomądre posty, pomału osiągasz to czego chyba nie chcesz: nie warto z tobą dyskutować bo pojęcie masz tak wielkie, że nic ci juz do głowy nie wchodzi, gdybyś się choć trochę chciał dowiedzieć to uprzejmię informuję CIĘ iż: Kravmaga nie zamyka się na inne SW, powstała z resztą czerpiąc to co najskuteczniejsze z innych styli, ale może nie chcesz tego przyjąć do wiadomości.

ty moich postów nigdy nie bedziesz w stanie zrozumieć! :lol: za duzy cienias jestes!a poza tym to nieładnie ,ze tak wespół z BIENIOKIEM tak usilnie próbujecie reklamowac na tym forum michalika i jego treningi.czy rzeczywiscie nie stac go na lepsza reklame?! :)
  • 0

budo_bieniok
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Kolego sympatyczny zapraszamy cię na zajęcia na Nowym Świecie zapytaj o Piotr7 i sprawdzisz, jaki on jest cytuje cienias, zobaczymy potem jak będziesz się czuł i wyglądał Pozdrawiam Bieniok
PS zastanów się, co wygadujesz i jak obrażasz ludzi na tym forum.
myslec myslec myslec myslec :?:
  • 0

budo_dirk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Gdańsk/Sopot/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

ty moich postów nigdy nie bedziesz w stanie zrozumieć! :lol: za duzy cienias jestes!

To, ze uwazasz sie za chama, nie daje Ci prawa do obrazania innych uzytkownikow Vortalu. Zreszta lamiesz w ten sposob regulamin. Byles w Stowarzyszeniu, nie podobalo Ci sie, to ta opinia wystarczy. Reszta jest zbedna i wybiega poza temat forum. Troche szacunku dla reszty uzytkownikow. Pozdrawiam
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie

Kolego sympatyczny zapraszamy cię na zajęcia na Nowym Świecie zapytaj o Piotr7 i sprawdzisz, jaki on jest cytuje cienias, zobaczymy potem jak będziesz się czuł i wyglądał Pozdrawiam Bieniok
PS zastanów się, co wygadujesz i jak obrażasz ludzi na tym forum.
myslec myslec myslec myslec :?:

piotr7jest cieniasem intelektualnym skoro nie jest w stanie zrozumiec moich postów.a swoja droga jak przyjde to bedziecie chcieli mnie pobić? :lol: to jakies chamskie bandziory :) jestescie tam u michalika
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Jakie pobić??? Zwariowałeś? Ja Cię zapraszałem na trening a nie na bójkę, to po pierwsze, po drugie naprawdę nie musisz mnie obrażać bo chyba tak dobrze się nie znamy żebyś mógł mnie nazywać "młotkiem" czy "cieniasem intelektualnym", a jeżeli tak robisz to nie dziw się Bieniokowi, który jest moim dobrym kolegą, że się trochę uniósł, zrobiłbym to samo na jego miejscu. A tak poza tym to miło z jego strony, że nie powiedział żebyś spytał o niego bo wtedy byłoby inaczej niż ze mną... Żal tylko, że tak dziwna i zakompleksiona postać jak Ty zabiera głos w sprawach, w których niespecjalnie się orientuje. Pozdrawiam.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
dobra nie wnikam kto sie z kim zre mam tylko pytanie :) Piotr7 kiedy i w jakich godzinach sa treningi na smolnej(w liceum)?(cwicze od marca w instytucie ale chcialbym skonfrontowac) dzieki za odpowiedz.
  • 0

budo_bieniok
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Witaj kolego sprawdz na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ul.Smolna wtorek dzieci 17,45-18.45
czwartek dzieci 17.45-18.45

wtorek srednio zaawansowani 19.00-20.30
czwartek 19.00-20.30
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka w warszawie
Zapraszam w imieniu trenera: zajęcia w liceum Zamoyskiego ul.Smolna 30 we wtorki i czwartki 19.00-20.30 (średnio zaawansowani), osobiście sugeruję żebyś spojrzał też na zajęcia grupy zaawansowanej: S.P. Nr.211 im. J.Korczaka ul. Nowy Świat 21a poniedziałek, środa 20.30-22.00, piątek 20.00-21.30. Pozdrawiam i do zobaczenia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024