Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trochę radości :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

Nieprzejmuj się... w nocy nie ćwiczę :P

p.s. a swoją drogą czy to nie dziwne że "wszyscy" się akurat was czepiają... to chyba z zazdrości


nie maja co robić to wchodzą na nasze stronki, przeglądają listy instruktorów, kto jest, kogo nie ma 8O oglądaja wszystkie zdjęcia :?:
czy ręka ma być tak, czy tak, a moze inaczej a czy janek kowalski to ma zajęcia o 20 czy o 20.15 no i zawsze o czymś się poplotkuje :D a formu się kręci :lol:


Na inne też wchodzą... ale najwyrazniej tam nie ma do czego się przyczepić ;)
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
antyreklama to też reklama, dzięki :D a na czwartokwym treningu 30 osób, napisz coś jeszcze :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Ja napisze :) jako ze lubie slowne wyzwania :)
jak mistrz moze ogarnac taka grupe ludzi w stylu Kung Fu ktory wymaga precyzji od cwiczacych formy ?
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
formę robimy przez pierwsze 10 minut treningu, pokazujesz krok po kroku w zależności od umiejętności i stopnia ,chodzisz i poprawiasz każdego
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

Chcialem zauwazyc ze tsailifo nie chodzilo o smianie sie z kogos .. tylko o bezsensownosc takiego zapisu ... tak jakby jakies znaczenie mialo ze szczupli wybieraja te szkole ? Czy to miala byc reklama ? Czy ludzie wybieraja szkole ze wzgledu na budowe ciala cwiczacych tam ? Zalatuje to troszke dyskryminacja ... tych przy tuszy. Ponadto czemu taka informacja mialaby sluzyc ? Naprawde oprocz "seksualnego" aspektu niewiele rzeczy przychodzi mi na mysl. Ale wyprowadzcie mnie z bledu.


no więc chciałbym Cię wyprowadzić z błedu - jedyne co zauważyłem to że np. osoby "napakowane" po siłowni mają trudniej (np trudno włożyć im łokieć na centralną) i często trudniej się im rozluźnić (chodź nie jest to regułą - np. wczoraj widziałem takiego ucznia we wrocławiu który mimo siłowni naprawdę super sobie radzi :) ). są pewne style w których zbudowanie masy jest dość ważnym elementem. mam nadzieję że jakiekolwiek osoby nie są urażone, albo nie odniosły wrażenia o którym piszesz. taka informacja może np służyć drobnej kobiecie, która nie chce mieć nabudowanego bicepsa "o to może coś dla mnie"

Twoje nieszczęście polega trochę na tym że tsalifo bardzo lubi się czepiać o wszystko co możliwe :) ale dzięki niemu możemy być coraz lepsi ;)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

antyreklama to też reklama, dzięki :D a na czwartokwym treningu 30 osób, napisz coś jeszcze :)


30 osób ? To aż tak marnie wam idzie ? Dziwne... doprawdy dziwne
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Dlaczego moje uwazasz ze jestem nieszczesliwy i laczysz ten fakt z tsafilo ? :)
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

antyreklama to też reklama, dzięki :D a na czwartokwym treningu 30 osób, napisz coś jeszcze :)


30 osób ? To aż tak marnie wam idzie ? Dziwne... doprawdy dziwne


tak... ciekawa dyskusja :oops:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
powiedziałbym fascynująca nawet :roll:
  • 0

budo_ridcully
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
30 osob na treningu to malo ! wydaje mi sie to zdecydowanie za duzo.
I jeszcze jedno (pytam z autentycznej niewiedzy poniewaz jestem jakby to ujac New kid in the block , czemu tak naskakujecie na WT i czym WT rozni sie od VT ,
Zawsze mi sie wydawalo ze wing tsun to dosc fajny styl jako ze glownie reczny wiec nie trzeba az tak katowac sie z rozciaganiem :D . ale gdyby jakis bardziej doswiadczony uzytkownik chcial mnie wyprowadzic z bledu to bylbym wdzieczny
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
WT - przekaz Leung Tinga, końcowa faza naucznia Yip Mana, chcesz więcej informacji zapraszam na priva bo jest tego dużo
VT -przekaz Wong Shun Leunga ale nie tylko także Moy yat, Tsui Shan Tin i inni uczniowie z wczesnej fazy nauczania Yip Mana, pytaj kolegów, jest tu kilku
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Nie naskakujemy na WT... naskakujemy na ich (często bzdetne) texty na stronach www. Naskakujemy na ich FANATYCZNYCH wyznawców. Naskakujemy na ich niereformowalny ośli upór (chociaż oczywiście nie wszyscy są tacy) itd. itp. ...
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
popieram powyzsze :wink:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

Wing Tsun jest preferowany przez osoby o smukłej budowie ciała...
Na potwierdzenie tych słów :
[ wiadome zdjęcie ;) ]


No i o co chodzi, że tak grzecznie zapytam? Nawet gdyby zastosować tą dość pokrętną logikę, to zdjęcie jest dość dobrym dowodem na potwierdzenie powyższej tezy, bo na cztery ze znajdujących się na nim osób trzy można spokojnie podejrzewać o stosunkowo smukłą budowę ciała. 75%. Chyba nieźle, nie?

Inna rzecz, że jak dla mnie to tam jest napisane:
Wing Tsun jest preferowany przez osoby o smukłej budowie ciała...

czyli:
osoby o smukłej budowie ciała preferują Wing Tsun

(co jak dla mnie jest ewidentnym nadużyciem, bo ja ze swoją smukłą budową ciała nie mam wcale chęci choćby poznawać WT, a co dopiero go "preferować" .... ale idźmy dalej)

jak dla mnie, to znaczy mniej więcej:
jeśli osoba o smukłej budowie ciała będzie chciała wybrać dla siebie styl, są duże szanse że będzie to Wing Tsun

I, w takich okolicznościach, obecność faceta z nadwagą na zdjęciu jest ABSOLUTNIE bez znaczenia, jako że należy on do zbioru osób których teza ta w żaden sposób nie dotyczy. Teza dotyczy WYŁĄCZNIE preferencji osób o smukłej budowie ciała.

Oczywiście moje prywatne odczucie jest takie, że to jest kupa jakaś, bo znam całą masę ludzi o smukłych sylwetkach, i z tego co kojarzę ani jednego, który preferowałby WT. Mogę więc na podstawie doświadczeń własnych powiedzieć, że się nie zgadzam z tą tezą.

Ale, kurna, kolega z nadwagą nie ma tu NIC do rzeczy.

Tsailifo, chybiłeś.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Nie chybiłem... chodziło dokładnie o tekst nie o zdjęcie... a zdjęcie świadczy o tym że nie tylko osoby o szczupłej sylwetce preferują WT, ale i Ci inni też ;)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Ale zwrot "Wing Tsun jest preferowany przez osoby o smukłej budowie ciała... " nie zawiera w sobie informacji "Osoby bardziej okrągłe NIE CHODZĄ na treningi WT".

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Ale sugeruje że tylko osoby o smukłej budowie preferują WT... a widać że inne też go preferują ;)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Czy jak powiem, że w temacie uroków kuchni preferuję jedzenie mięsa, to będzie znaczyło że jesteś wegetarianinem?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
A może lepiej będzie : mięso wieprzowe preferuje kuchnie gdzie jest gotowane ;)

zresztą niech Ci będzie... każdy rozumuje po swojemu... ja już swój sposób przedstawiłem :)
  • 0

budo_pioter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

p.s. a swoją drogą czy to nie dziwne że "wszyscy" się akurat was czepiają... to chyba z zazdrości


Cholibka, to istotnie dziwne ;-) ...chociaż chyba mam wytłumaczenie. Strasznie mi się podoba definicja nacjonalizmu wg prof. Kołakowskiego:
NACJONALIZM - my i tylko my jesteśmy najlepsi, a wszyscy chą nas zniszczyć, bo o tym wiedzą ... :) :) :)
(strzelam z pamięci, więc przepraszam za ewentualne przekłamania)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024