Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trochę radości :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Niech ci odpowie tsailifo-on wie wszystko na temat WT/VT..a poza tym szlag mnie trafia jak sie tsailifo dopieprza do człowieka(nie jestem WTmanem,ale co Ci q...przeszkadza jaki kto jest.Ten topic jest zenujacy/mimo wszystko pozdrawiam
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

Niech ci odpowie tsailifo-on wie wszystko na temat WT/VT..a poza tym szlag mnie trafia jak sie tsailifo dopieprza do człowieka(nie jestem WTmanem,ale co Ci q...przeszkadza jaki kto jest.Ten topic jest zenujacy/mimo wszystko pozdrawiam


1. gdybym wiedział wszystko o WT to bym ich się nie pytał o to co i jak :)
2. nie mieszaj WT z VT bo to nie jest to samo (jak twierdzą fachowcy)
3. A gdzie przypieprzyłem się do człowieka ? Przyczepiłem sie do tekstu na ich stronie i do zdjęcia jakie tam umieścili... czytaj uważnie. Jak dla mnie to każdy może ćwiczyć WT więc pisanie bzdur że preferują je osoby szczupłe podparłem zdjęciem z ich własnej szkoły :) W 75% ćwiczący kung-fu (i nie tylko) to raczej szczupli ludzie ;)
4. Może i żenujący (tak jak teksty na wiadomej stronie)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

a powiedzcie mi co ma zalożone ten uczeń na szyji ??????


Taka WTsunowa "tarcza"... aby można było uderzyć mocniej niż normalnie
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Ćwiczy również u nas człowiek który ma niedowład ręki i stara się doprowadzić ją do dawnej sprawności - chociaż ćwiczenie kosztuje go dużo więcej wysiłku niż "normalnych" ludzi.

Przy twoim poczuciu humoru, Tsailifo, prawdopodobnie zrywałbyś boki ze śmiechu.

Żenujące.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Chcialem zauwazyc ze tsailifo nie chodzilo o smianie sie z kogos .. tylko o bezsensownosc takiego zapisu ... tak jakby jakies znaczenie mialo ze szczupli wybieraja te szkole ? Czy to miala byc reklama ? Czy ludzie wybieraja szkole ze wzgledu na budowe ciala cwiczacych tam ? Zalatuje to troszke dyskryminacja ... tych przy tuszy. Ponadto czemu taka informacja mialaby sluzyc ? Naprawde oprocz "seksualnego" aspektu niewiele rzeczy przychodzi mi na mysl. Ale wyprowadzcie mnie z bledu.


pozdrawiam
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

Ćwiczy również u nas człowiek który ma niedowład ręki i stara się doprowadzić ją do dawnej sprawności - chociaż ćwiczenie kosztuje go dużo więcej wysiłku niż "normalnych" ludzi.

Przy twoim poczuciu humoru, Tsailifo, prawdopodobnie zrywałbyś boki ze śmiechu.

Żenujące.


Już kiedyś daliście popis z niewidomymi więc lepiej nie truj gitary...
Jak napiszesz że WT ćwiczą ludzie z niedowładem ręki to będzie OK... ale jak napiszesz że WT jest preferowany przez ludzi z niedowładem ręki to będzie kretynizm... a jak dopiszesz że na treningach WT są mile widziane osoby z niedowładem ręki (lub jak było... niewidowme i niedowidzące) to jest dopiero żenujące !!!

Więc skoro ktoś pisze bzdury to lubię się z tego pośmiać :) :):):)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
dlaczego na tej stronce jest napisane ze Wing Tsun (nie pomylilem sie?) preferuja osoby inteligentne ? "Elitarna sztuka walki dla ludzi inteligentnych" - mam w zwiazku z tym jaki iloraz inteligencji nalezy posiadac by cwiczyc u Was ? W jaki sposob badacie stan szarych komorek u nowych adeptow ? - nie ma nic w tym zlosliwego ... tylko zaciekawila mnie strona .... czy mozna ja podciagnac pod "agresywny marketing" ? i co to znaczy elitarny ? Jak te elitarnosc odczuwaja uczciowie cwiczacy u Was ?


Pozdrawiam
  • 0

budo_paweł1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
do tsailifo:
nie mieszam VT z WT!!!!!!!!
Ćwiczę WongshunLeung Ving Tsun
dziękuję za pozostałe wyjaśnienia.
pozdr.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Więc dla jasności wszystko to to dla mnie Yongchun... oprócz WT oczywiście ;)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
skoro

"wing tsun jest dla ludzi myslacych"



to ja preferuje lepszy kontraslogan

"dzialanie jest wrogiem myslenia"
  • 0

budo_pioter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
1.preferuje nie znaczy wyklucza
2.kontrast zabawny, ale sijo jest szczupły, nie? a gość z fotki, to wporzo chłop
3.poziom inteligencji potrzebny do trenowania wt jest minimalnie taki, coby umieć zawiązać ten ochraniacz. i dlatego elitarny :) :) :)
4.PROPONUJĘ COBY SIĘ POŚMIAĆ TAKĄ ZAGWOSTKĘ:
"wt preferowany jest przez osoby żydowskiego pochodzenia, ciemnej karnacji, z jednym okiem niebieskim, z pieprzykiem w uchu i lubiące jodłować. i niech teraz tsalifo poszuka fotki! ha! w sumie mógłby być jeszcze niewidomy :wink:
[/code]
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Jakieś kompleksy ??
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

"wt preferowany jest przez osoby żydowskiego pochodzenia, ciemnej karnacji, z jednym okiem niebieskim, z pieprzykiem w uchu i lubiące jodłować. i niech teraz tsalifo poszuka fotki! ha! w sumie mógłby być jeszcze niewidomy :wink:
[/code]


1. wasze podejście do zagarniania kasy waszych uczniów faktycznie mogłoby wskazywać na takie pochodzenie.
2. Ciemnej karnacji z jednym okiem niebieskim, czyli jakiś "bubel" genetyczny - jak was czytam to też by się zgadzało.
3. Pieprzyk w uchu ? A to ciekawe...
4. Lubiące jodłować... to wasze zawodzenie ciężko nazwać jodłowaniem...

Fotka... hmmm... właściwie pasuje tutaj fotka z twojego avataru...
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
znam co najmniej kilka styli które są droższe od WT w Poznaniu.

poza tym nikt nie zmusza aby ktoś ćwiczył. jak ktoś nie chce/nie może ćwiczyć WT to mu chętnie doradzam jaki inny styl powinien mu się spodobać. temat wałkowany wiele razy. nie bardzo rozumiem co próbujesz osiągnąć.

jak napisze że większość ćwiczących jakąs odmiane kungfu to chińczycy czy to znaczyłoby że nie można ćwiczyć tego będąc bialym? zauważcie że są style które preferowane są przez osoby nie będące filigranowymi (zapasy, sumo, zawody STRONG MAN ;) )
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

znam co najmniej kilka styli które są droższe od WT w Poznaniu.

poza tym nikt nie zmusza aby ktoś ćwiczył. jak ktoś nie chce/nie może ćwiczyć WT to mu chętnie doradzam jaki inny styl powinien mu się spodobać. temat wałkowany wiele razy. nie bardzo rozumiem co próbujesz osiągnąć.

jak napisze że większość ćwiczących jakąs odmiane kungfu to chińczycy czy to znaczyłoby że nie można ćwiczyć tego będąc bialym? zauważcie że są style które preferowane są przez osoby nie będące filigranowymi (zapasy, sumo, zawody STRONG MAN ;) )


1. Ty nigdy nie rozumiesz oczywistych spraw...
2. To będzie znaczyło tylko tyle że większość to chińczycy...
3. Zapasy... no tak tam same grubasy... zwłaszcza w tych najniższych wagach....
  • 0

budo_pioter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)


"wt preferowany jest przez osoby żydowskiego pochodzenia, ciemnej karnacji, z jednym okiem niebieskim, z pieprzykiem w uchu i lubiące jodłować. i niech teraz tsalifo poszuka fotki! ha! w sumie mógłby być jeszcze niewidomy :wink:
[/code]


1. wasze podejście do zagarniania kasy waszych uczniów faktycznie mogłoby wskazywać na takie pochodzenie.
2. Ciemnej karnacji z jednym okiem niebieskim, czyli jakiś "bubel" genetyczny - jak was czytam to też by się zgadzało.
3. Pieprzyk w uchu ? A to ciekawe...
4. Lubiące jodłować... to wasze zawodzenie ciężko nazwać jodłowaniem...

Fotka... hmmm... właściwie pasuje tutaj fotka z twojego avataru...


:lol:
w sumie postanowiłem przesłać uśmiecha - jak ktoś tak się stara, to nie wypada nie docenić włożonych godzin pracy urwanych z treningu :wink:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
Nieprzejmuj się... w nocy nie ćwiczę :P

p.s. a swoją drogą czy to nie dziwne że "wszyscy" się akurat was czepiają... to chyba z zazdrości
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
nie mylcie mnie z czepiactwem ... po prostu skomentowalem stronke ... tak samo jakbym skomentowal kazda inna zrobiona w podobnym stylu. Ok ja sie juz nie odzywiam bo tutaj chodzi chyba o cos innego niz merytoryczna zawartosc stronki .... :(
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)

Nieprzejmuj się... w nocy nie ćwiczę :P

p.s. a swoją drogą czy to nie dziwne że "wszyscy" się akurat was czepiają... to chyba z zazdrości


nie maja co robić to wchodzą na nasze stronki, przeglądają listy instruktorów, kto jest, kogo nie ma 8O oglądaja wszystkie zdjęcia :?:
czy ręka ma być tak, czy tak, a moze inaczej a czy janek kowalski to ma zajęcia o 20 czy o 20.15 no i zawsze o czymś się poplotkuje :D a formu się kręci :lol:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trochę radości :)
nie o to chodzi ... stronka ma pewne tresci ... ze sie tak wyraze niefortunne ;) nie zalezne od stylu jaki ma propagowac.

aaa mialem nic nie pisac :) .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024