Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

prowadzi, prowadzi, do odciskow na palcach od klepania w klawiature i do wrzodow na tylniej czesci ciala


dorosnij greenbelt, albo sie nie wypowiadaj.
  • 0

budo_michalsos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Widzę, że ogarneły was jakieś potworne emocje. Może czasem warto sie zastanowić, który instruktor (sensei, nauczyciel, itp) jest bardziej wartościowy, ma wiekszą wiedzę metodyczną i potrafi was czegoś nauczyć a nie ile ma danów i jaką reprezentuje organizację.
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

Widzę, że ogarneły was jakieś potworne emocje. Może czasem warto sie zastanowić, który instruktor (sensei, nauczyciel, itp) jest bardziej wartościowy, ma wiekszą wiedzę metodyczną i potrafi was czegoś nauczyć a nie ile ma danów i jaką reprezentuje organizację.


dokladnie, ja czuje oddech historii i szacunek mogac u shihana Drewniaka cwiczyc, po prostu lat kilkadziesiat karate na karku ma
  • 0

budo_michalsos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Zgadza się ale trzeba sobie zadać pytanie dlaczego tylu wartościowych ludzi od niego odeszło i odchodzi nadal.
  • 0

budo_michalsos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Zgadza się ale trzeba sobie zadać pytanie dlaczego tylu wartościowych ludzi od niego odeszło i odchodzi nadal.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

Zgadza się ale trzeba sobie zadać pytanie dlaczego tylu wartościowych ludzi od niego odeszło i odchodzi nadal.


T R A F I Ł E Ś W S E D N O :!: :!: :!: :!: :!:
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

Zgadza się ale trzeba sobie zadać pytanie dlaczego tylu wartościowych ludzi od niego odeszło i odchodzi nadal.


ba sa garbaci i malej wiary, a poza tym lubia sprzedawac naszywki na kimona, jak np w Toruniu
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

Zgadza się ale trzeba sobie zadać pytanie dlaczego tylu wartościowych ludzi od niego odeszło i odchodzi nadal.


ba sa garbaci i malej wiary, a poza tym lubia sprzedawac naszywki na kimona, jak np w Toruniu


Agdzie mozna kupić książkę z kata Arnila?
  • 0

budo_kyokushinboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Podobno garbaci myślą jeszcze nad sprzedażą swoich plakatów z yoko geri na tle świątyni japońskiej.
  • 0

budo_michalsos
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Na tym kończę moje komentarze dotyczące waszej dyskusji
  • 0

budo_clicker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ciemnej strony ksiezyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
NIe przesadzajmy. Drewniak to jednak w pewnym sensie LEGEDA karate kyokushin w Polsce. I nalezy mu sie SZACUNEK za to ze zpoczatkowal Karate w naszym kraju. Gdyby nie on to nie byloby kyokushin . A mowienie za zawsze znalazlby sie ktos inny NIE MA SENSU. Pewno ze tak by bylo ale to wlasnie DREWNIAK byl pierwszy i dlatego naleza mu sie pewne prawa.! A karate uczy SZACUNKU. Zwlaszcza ze nikt nie ma mu nic KONKRETNEGO do zarzucenia NIKT nie podaje KONKRETNYCH FAKTOW o naduzycia. Wybacz nawet Ty Karateko 1 nie stawiasz konkretnych zarzutow ale jakies pomowienia. Pozdro
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

Gdyby nie on to nie byloby kyokushin . A mowienie za zawsze znalazlby sie ktos inny NIE MA SENSU.


A dlaczego to nie ma sensu?A jestes pena ,ze On był pierwszym? Ja słyszałem "dawno, dawno temu", ze przed Nim była osoba ze slaska, ktora nawiazała kontakt z Hollanderem/Oyama... tylko, ze ze wzgledu na syuacje bytowo - materialna niemogła sie podjac reprezentowania Kyokushin w naszym kraju.Pan Drewniak mial poprostu lepsze zaplecze i wykorzystal sytuacje.

Pewno ze tak by bylo ale to wlasnie DREWNIAK byl pierwszy i dlatego naleza mu sie pewne prawa.


Tzn jakie prawa? do czego prawa? Czy On stworzyl Kyokushin czy Mas Oyama?

A karate uczy SZACUNKU


Szczerze ... jak dla mnie to wsywiechtany slogan...

Zwlaszcza ze nikt nie ma mu nic KONKRETNEGO do zarzucenia NIKT nie podaje KONKRETNYCH FAKTOW o naduzycia.


Poczytaj posty z archiwum.

Widzę, że ogarneły was jakieś potworne emocje


Owszem , bo jezeli sobie zdajesz sprawe, ze przez dłuzszy czas zyłes w nieswiadomosci/ niewiedzy o wydarzeniach , ktore działy sie /dzieja sie na swiecie , a bezposrednio dotyczyły stylu ,ktory trenujesz i do tego były utrzymywane zdala od ludzi to cos tu jest nie tak. Ludzie maja prawo do widzy o Kyokushin, przeciez to nie jest nieczyja własnosc, a tym bardziej shihan Drewniaka.
  • 0

budo_clicker
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z ciemnej strony ksiezyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Maniak z calym szacunkiem dla Ciebie ale to jest wlasnie jedna z tych konkretnych odpowiedzi OSOBA ZE SLASKA??? kto gdzie jak? W postach z archiwum tez takie KONKRETNA ZARZUTY! Prosz podaj mi URL 10 postow z KONKRETAMI a ja je przeczytam. A co do praw Drewniaka to co Ty bys powiedzzial jak bys stworzyl jakas organizacje od ZERA a po kilkudziesieciu latach ludzi ktorych praktycznie WYCHOWALES podziekowali ci za wspolprace? Ja nie twierdze ze Drewniak jest swiety, on ma duzo wad. Ake skoro leci tak na kase, a jego metody trenigowe sa do ....niczego W JAKI SPOSOB ta organizacja przetrwala tyle lat. W JAKI SPOSOB kadra Polski KK jest jedna z lepszych na swiecie. Prosze napisz co o tym myslisz?A co do szcunku to dla mnie nie jest to slogan
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

A co do praw Drewniaka to co Ty bys powiedzzial jak bys stworzyl jakas organizacje od ZERA a po kilkudziesieciu latach ludzi ktorych praktycznie WYCHOWALES podziekowali ci za wspolprace?

Czy to jest uklon w strone feudalizmu?

W JAKI SPOSOB kadra Polski KK jest jedna z lepszych na swiecie.

W czym?
  • 0

budo_kyokushinboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

W JAKI SPOSOB kadra Polski KK jest jedna z lepszych na swiecie. Prosze napisz co o tym myslisz?


Tylko zauważ, kiedy polska kadra zaczęła odnosić sukcesy. W 1996 roku w Grecji. Nie widzisz zbieżności z datą rozpadu organizacji ? Nagle z jednego medalu na ME zrobiło się 8 i wielki sukces.
  • 0

budo_spidertrap
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

W JAKI SPOSOB kadra Polski KK jest jedna z lepszych na swiecie. Prosze napisz co o tym myslisz?


Tylko zauważ, kiedy polska kadra zaczęła odnosić sukcesy. W 1996 roku w Grecji. Nie widzisz zbieżności z datą rozpadu organizacji ? Nagle z jednego medalu na ME zrobiło się 8 i wielki sukces.


wczesniej tez byly madale Janusz Morys, Mirek Zuziak, Maciek Mierzejewski, Wlodek Roj, Marek Drozdzowski chyba o nich kiedys slyszales ? :) :o
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
ech.......i znow to powtorze...
cwicze w tej "organizacji drewniaka" jak to ujmujecie i mi sie to podoba
gdybym mial innego sensei niz mam to pewnie bym nie cwiczyl
i tyle...bo jesli on sie uczyl u uczniow drewniaka czy u niego bezposrednio i widze jego poswiecenie dla swoich sempai to jest ten SZACUNEK dla czlowieka ktory ma rodzine prace wiecej obowiazkow niz wiekszosc trenujacych a mimo to jest te 6 treningow w tygodniu... i dla mnie to nie jest feudalizm:)... wiem ze troche odbieglem od tematu...ale najwazniejeszy jest ten sensei ktory mnie uczy a nie ten ktory zajmuje organizacja...
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

Maniak z calym szacunkiem dla Ciebie ale to jest wlasnie jedna z tych konkretnych odpowiedzi OSOBA ZE SLASKA??? kto gdzie jak?


Odpowiedz na priva dostałas.

W postach z archiwum tez takie KONKRETNA ZARZUTY! Prosz podaj mi URL 10 postow z KONKRETAMI a ja je przeczytam.


To musiałas zle czytac...kilka razy przytaczałem jak pan Drewniak zablokował seminarium w Warszawie 2 lata temu a takze inne jego działania. zreszta nie tylko ja przytaczałem przykady działan pana z Krakowa...poszukaj

A co do praw Drewniaka to co Ty bys powiedzzial jak bys stworzyl jakas organizacje od ZERA a po kilkudziesieciu latach ludzi ktorych praktycznie WYCHOWALES podziekowali ci za wspolprace?


O przepraszam! Ludzie maja prawo wyboru odkogo ccha sie uczyc i z jakiego zrodła czerpac wiedze.Pan Drewniak niejest jedynym własciwym i nieomylnym zrodłem Kyokushin. Poza tym musiały byc jakiespowody odejscia tych osob.Zwroc jeszcze uwage na aspekt miedzynarodowy...wiesz co wyprawia pan Matsui w Japonii? corobił po smierci Sosai Oyamy? co robi teraz ?Mysle ,ze to ma ogromny wpływ na decyzje osob , ktore jak to okresliłas pan Drewniak "wychował".

W JAKI SPOSOB ta organizacja przetrwala tyle lat


Pieniadze, kontakty...monopol, praktycznie zero konkurencji od 1995/1996 roku , bo wtedy zaczeły powstawac kolejne IKO. Ludzie przez wiele lat zyli w niewiedzy, nie wiedzieli dlaczego nastapiły rozlamy, dlaczego mistrzowie zaczeli odchodzic od Matsuiego, nie wiedzieli co sie w ogole działo w Japonii i na swiecie ->wszystko dzieki polityce shihan. Taka sytuacja trwała przez te wszystkie lata , a teraz ludzie boja sie nowego , czegos czego nie znaja, bo zostało im to nakreslone jako zło wcielone, jako nieprawdziwy Kyokushin... a prawda jest taka, ze kazdy ma prawo do tego stylu, nazw, logo w takim samym stopniu jak IKO Matsui. I kazda organizacja , oprocz Bluminga, jest prawdziwnym Kyokushinem wg przekazu Mas Oyamy, a nie tylko org pana Drewniaka.

Zreszta wiesz co sie teraz dzieje w Japonii? Jaka jest pozycja poszczegolnych IKO w Europie?na swiecie ?
Wiem ,ze to moze Ciebie nie obchodzic, ale wlasnie te czynniki wpływaja bezposrednio na decyzje jakieludzie podemuja w zwiazku ze zmiana organizacji .

W JAKI SPOSOB kadra Polski KK jest jedna z lepszych na swiecie.


Otoz Polacy sa dorbzy w KK i to nie ulega watpliwosci, ale na arenie Europy! Wszystkie inne wyjzdy , zwłaszcza Mistzrostwa Swiata, niestety , ale nie naleza do udanych.Poprostu Polacy zdominowali Europe...obok nich sa jeszcze Ukraincy, Rosjanie ,Białorysini itd.Medale sa juz wymieniane miedzy poszczegolnymi zawodnikami. Wiekszosc dobrychzawodnikow została w IKO2. Widzisz problem z org panow Matsui /Drewniak jest taki, ze jest to org zamknieta , czyli nie wypuszczaja swoich zawodnikow na zawody innych org a jednoczesnie nie wpuszczaja innych do siebi , a przypomne ze wszyscy sa Kyokushin. A co z tego ze ktos po raz 15 zdbywa tytuł ME , skor ciagle walczy z tymi samymi ludzmi, skoro wie jak walcza ...dlaczego nie zrobia jednych ME wraz z innymi IKO ....wtedy mozna byłoby mowic o prawdziwych mistrzostwach i prawdziwych Mistrzach, o ktorych wspomniał spidertrap.
Oczywiscie nie umniejszam nikomu zwyciestw w takich zaowdach i bardzo szanuje Polakow za to ,ze reprezentuja nasz kraj niezaleznie gdzie , z kim i o co walcza, bez wzgledu na przynaleznosc ogranizacyjna, bo w koncu trenujemy to samo.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Dobrym przykładem sa Mistrzostwa w Niemczech 6 listopada na 47 zwodników 30 to polacy :)

Co do zablokowania seminarium w Waie to potwierdzam nawet ludzie z kamera byli co filmowali tych nie pokornych a gośc z Białegostoku popłynął chyba nie jaki Sołtysik czy cos takiego :cry:
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

I kazda organizacja , oprocz Bluminga, jest prawdziwnym Kyokushinem


Mozesz rozwinac temat?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024