Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
A co to rozwijac sprawa jasna i oczywista 8)
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Widocznie nie dla wszytskich. Jak nie masz nic do powiedzenia to sie nie wypowiadaj, ok?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Mam bardzo wiele ale nie chce mi sie pisac zapytaj ludzi z budo -kai widziałem ich na tym forum więc zaspokoją twoją ciekawość 8)
A takie teskty zostaw dla siebie poprostu myslałem,że wiesz co nie co o Blumingu i jego kontrwersyjnej postawie 8O
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1

o Blumingu i jego kontrwersyjnej postawie


Mało powiedziane ,ze jego postawa była/jest kontrowersyjna.

Bluming po smierci Oyamy bardzo wiele niepochlebnych rzeczy mowił o Oyamie, o jego zyciu , dokonianiach itd.Nigdy jakos niemowił tego mu za zycia.

Zreszta kazdemu cos zarzucał ...tylko on i ludzie z jego srodowiska byli/sa nienaganni i najlepsi w Sztukach Walki.Przeczytaj

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

W archiwum tez jesto tym temat.

Obecnie zadna org Kyokushin nie chce wspołpracowac z tym panem - jest persona non grata ( na roznych stronach mozna przeczytac dlaczego ).

Jedno jest pewne ,ze był to ktos nie przecietny , miał ogromny potencjał i serce do sztuk walki, umiejetnosci walki niemozna mu odmowic, ale pewnosc siebie, pycha i arogancja spowodowały, ze z czasem ludzie zaczeli od niego odchodzic - chociazby ostatnio holendrzy (shihan Sjaak van de Velde) ;wiadomo, ze przyczyny odejscia mozna rozpartywac z dwoch pozycji - odchodzacego i tego , od ktorego sie odchodzi...

Poza tym jakie on ma prawa do nazwy Kyokushin, logo itd. W latach 60 dostał zezwolenie od Oyamy na tworzenie struktur Kyokushin w Europe, jednak pozniejsza jego decyzja o opuszczeniu org Mas Oyamy rownoznaczna była z rezygnacja do reprezentowania stylu Oyamy, a obecnie nie ma zgody rodziny Oyama do wykorzystywania nazwy...zreszta sam przeczytaj wywiad.
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo. Dzieki Maniak! Przyznam ze nie mialem o tym pojecia wczesniej... :?
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Maruniak sie znalazl, a Jeremicz przeszedl do IKO1
Nie ma sprawy menthol. Mysle, ze jest jeszcze wiele rzczy o ktorych nie wiemy...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024