Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Off topic
Przykro mi to mówić, ale ludzi przez internet nabawili sie wtórnego analfabetyzmu. Nie dość, że spora część i tak nie umie używać języka polskiego, jeszcze kaleczy go na forum. Do tego nikomu to nie przeszkada 8O .
Pozdrawiam i gratuluje spostrzegawczości.
  • 0

budo_ave
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
... i teraz jest bardzo na czasie móc pochwalić sie papierkiem o dysleksji i dysgrafi, na którą nagle cierpi 95% uczniów. A może to w wiekszości przypadków zwykłe lenistwo?
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Wydaje mi sie, że proces powolnego upraszczania języka polskiego, zwłaszcza zasad ortografii, jest nieunikniony... Ale to chyba temat na zupełnie inne forum :-)
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.

Nu dzisiaj 3 gostkow z mojego osiedla zakosili rower synkowi jakiemus, kumpel szpakną i zaraz CO SIE KU*** GAPISZ HU** NAJE*** CI ?? i tak przechodzili caly czas gadając ... jak mnie cos takiego wkurza ;/ maja szczescie ze trenuje kick boxing dopiero 2 tygodnie :P

Ja bym raczej powiedzial, ze to Ty miales szczescie.
Chcialbym to zobaczyc lal lalbys 3 gostkow na raz.
A moze to ja jestem taki cienias?


I tam stary ... znam ich mniej wiecej i to sa takie kozaki bo jeszcze wpier*** nie zarobili porządnie no i są starsi. a w ong bak to A-ting by załatwił 10 takich :P
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
osobiscie uważam ze to leponie... ale starsi i więksi dlatego kozaczą :>
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
a raz widzialem jeszcze filmik jak sie dowalilo do goscia 5 synkow chyba i ich rozdymał jak szmaty, tak wiec rozwalenie kilku przeciwników to kwestia ... hhhmmm techniki ? :)
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Rozwalenie 5 przeciwników na filmiku to kwestia scenariusza...
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Raczej był amatorski i filmowany choby z ukrycia :D a zreszta nie wiem, jedno wiem ze ich załatwił ...
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Remedium:

- Co się kurwa patrzysz?
- Bo mam kurwa oczy.

Nie musiałem nigdy użyć, ale riposta mojego przyjaciela bardzo mi się podobuje :wink:
Stosować z umiarem.

PS: To nie jest nawiązanie do postu "Tekst na ulicę".
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Ja mysle ze to nawiazuje do pierwotnych, instynktownych zachowan.np wsrod chomikow gdy jeden nie chce walczyc-poddaje sie kladzie sie na plecy-drugi wtedy odpuszcza,nie gryzie lezacego. Wystarczy obserwowac zwierzeta, zwierze boi sie, widzac przeciwnika chowa sie i odwraca wzrok, jesli patrzy prosto w niego, znaczy ze podejmuje wyzwanie-to gest nie tylko oczu ale takze pozycji-frontalnej,gotowej do ataku. To jest cos znacznie wczesniejszego niz nasza kultura i nieodnosi sie tylko do dresow czy niedresow-intelektualistow.
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.

Ja mysle ze to nawiazuje do pierwotnych, instynktownych zachowan.np wsrod chomikow gdy jeden nie chce walczyc-poddaje sie kladzie sie na plecy-drugi wtedy odpuszcza,nie gryzie lezacego. Wystarczy obserwowac zwierzeta, zwierze boi sie, widzac przeciwnika chowa sie i odwraca wzrok, jesli patrzy prosto w niego, znaczy ze podejmuje wyzwanie-to gest nie tylko oczu ale takze pozycji-frontalnej,gotowej do ataku. To jest cos znacznie wczesniejszego niz nasza kultura i nieodnosi sie tylko do dresow czy niedresow-intelektualistow.

Niewydaje mi się aby porównanie człowieka do np. chomika (czy jakiegokolwiek innego zwierzęcia) było trafne, zewzględu na diametrlane różnice intelektualne. Człowiek nie może sie "zezwierzęcac", człowiek jest wstanie panować na swoim zachowaniem, nad swoimi emocjami, a zwierze nie.

Dlatego cżłowiek powinnien racjonalnie i inteligetnie rozómowac, a nie..."Co się k..a patrzysz"?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Wiesz Worns ...czasami zdaje mi sie ze roznice intelektualne dotycza takze Ciebie :> albo Ty moze jestes ynteligentny inaczej :)

Moze i jestem staromodny ale ostatnio zauwazylem ze dluzej niz 20 sekund przygladanie mojej osobie powoduje u mnie chec dowiedzienia sie czego dana osoba chce ode mnie ... i tak w zaleznosci od sytuacji i osoby ktora mi sie przyglada stosuje rozne formy zapytania :>.

A co mnie wkurza ? ostatnio na wykladzie siedzial obok mnie taki pan w wieku kolo 40 latek ... i co wykladowca przesunol wzrokiem po auli i musnol jego to ten kiwal lbem jak muzulmanin o 6 rano i tak non stop ... ze niby wie o co chodzi itp . POwiem wam szczerze ze mnie to wkurzalo :D nigdy nie lubilm lizustwa :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
dlatego ja nosze zawsze ciemne okulary przeciw sloneczne 8)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
ciekawe czy wam sie kiedys zdarzylo ze jakas kobitka sie zapytala " co sie kurwa patrzysz" :) :) :)

chyba ze wlasnie dlatego kapral nosi ciene oqlary
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Tak zdazylo sie ... to bardzo popularny wstepniak do ogolnego mlyna wies na wies na wiejskich dyskotekach ... nie radze odpowiadac :D .
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Kontakt wzrokowy i jego zerwanie jest prostym mechanizmem sygnalizowania uległości lub jej braku już u zwierząt, więc raczej z tym bym to łączył.

Podświadomie dres czuje się "zagrożony" bo patrząc mu w oczy nie jesteś uległy wobec jego "przywódczej" postawy, rzucasz mu wyzwanie stawiając opór. To iskierka ale w kanistrze benzyny (biorąc pod uwagę prymitywność, głupotę i ilość agresji).
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.

Niewydaje mi się aby porównanie człowieka do np. chomika (czy jakiegokolwiek innego zwierzęcia) było trafne, zewzględu na diametrlane różnice intelektualne. Człowiek nie może sie "zezwierzęcac", człowiek jest wstanie panować na swoim zachowaniem, nad swoimi emocjami, a zwierze nie.


a) złośliwie zauważę, brak wybitnych różnic intelektualnych między dresem a np. chomikiem
B) poczytaj coś o ludzkich zachowaniach. np. Zimbardi, Desmond Moris i pewnie setki innych. Np. wyobraź sobie, że wyjeżdasz autem z parkingu pod supermakretem. Czekający na zwolnienie miejsca może sie zachowywać na dwa sposoby
-grzecznie czekać
-zatrąbić na Ciebie, machać na Ciebie ręką ew.krzyknąć "Rusz się"

Były robione badania, jak długo kierowca wyjeżdza z parkingu w pierwszym i w drugim przypadku (kobiet też to tyczy) . Jak myślisz jakie były wyniki ?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Jak sie szuka zaczepki to powodem moze byc nawet to ze "masz na imie stefan"
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.

Niewydaje mi się aby porównanie człowieka do np. chomika (czy jakiegokolwiek innego zwierzęcia) było trafne, zewzględu na diametrlane różnice intelektualne. Człowiek nie może sie "zezwierzęcac", człowiek jest wstanie panować na swoim zachowaniem, nad swoimi emocjami, a zwierze nie.

Z biologicznego punktu widzenia to czlowiek tez jest zwierzeciem, wiec poniekad masz racje-nie moze sie "zezwierzecic". Obowiazuja go takze pewne prawa natury i tkwia w nim instynkty, ktore objawiaja sie bardziej lub mniej... Od zwierzat nizszych faktycznie roznimy sie tym, ze jestesmy inteligentni, ale zauwaz, ze pytanie "Co sie k***a patrzysz?" zadaja przewaznie ludzie o niezbyt wysokim poziomie powyzszej... Czlowiek inteligentny, o jakims poziomie kultury osobistej zada pytanie: "Znamy sie moze skads?","W czym moge pomoc" tudziez "Czy sie gdzies wybrudzilem?"...
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Co sie k**a patrzysz", chyba o kompleksach.
Ciekawa sprawa. Nikt nie napisał, że bycie obserwowanym nie rusza go w żaden sposób.
Spróbujcie nawiązać z kimś kontakt wzrokowy jadąc, np. autobusem. Jeśli ta druga osoba odwróci wzrok wcześniej, nie macie wrażenia, że właśnie odnieśliście jakieś drobne zwycięstwo?
Zwróćcie także uwagę na zachowanie ludzi jadących w windzie. Będą patrzeć wszędzie, tylko nie sobie nawzajem w oczy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024