Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bat na ulicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bat na ulicy

albo gilgoczesz:)

Sadysta :)
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bat na ulicy
..bo widzisz Shaht nie wszedles w prawidlowego czlowieka i dlatego masz jeszcze mozliwoscic pisania.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Bat na ulicy
bo widzisz Seiken i pewnie jeszcze dlugo nie wejde.
tym bardziej na odpowiedniego czlowieka z batem z srodku miasta.
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bat na ulicy
no to moze cos o wlasnych doswiadczeniach :twisted: bata uzylem w starciach...3 razy przy czym tylko raz strzelilem. mialo to miejsce w nocy, koles uciekal ja bieglem za nim z rozwinietym stockiem (ponad 10 ft) w pewnym momencie sciol sie ze jestem sam stanol odwrocil sie do mnie wiec strzelilem w jego nabial-nie wiem czy trafilem ale gosc odwrocil sie i spiepszyl-podejrzewam ze myslal ze strzelilem z giwery albo cos bo za 20 min teren zaroil sie od policji.
w kolejnych sytuacjach uzylem bata zwinietego-skurzany splot ma duza mase i dziala podobnie jak gumowa palka.
jedno jest pewne-wywiera niesamowite dzialanie psychologicz to rzecz nieznana i jak kaligula mowil -celem ataku musi byc twarz lub w ostatcznosci nogi-nigdy korpus(przy pewnej wprawie twarz jest strasznie duzym celem :twisted: )
no i jeszcze jedno-jak jest zamieszanie i masz kumpli kolo siebie to raczej uzywam bata to zlapania klienta -przytrzymania , duszenia a nigdy nie strzelam-wieksza szansa ze trafie kumpla niz wroga!!!!
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Bat na ulicy
o o o to chodzi garotopodobne zastosowanie to fajne zastosowanie.
Cieszymy sie ze zyjesz KOoniu:)
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bat na ulicy
jeden z naszych kolegow :wink: mial opracowac graplingowe techniki na baciora ale na razie milczy-moze kiedys cos skrobnie w tym temacie bo ma wieksze doswiadczenie odemnie-ja w graplingu i tych bliskich sprawach jestem cienias i owszem cos tam mi czasem wyjdzie (petelke zarzucic sie uda )ale wole trzymac dystans i w ostatecznosci uzyc rekojesci
ps. zyje shaft i pamietam o was :lol: mysle ze cos bedzie pod choinke :wink:
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Bat na ulicy
ee tam to nie wazne co, ale wazne od kogo:)
pozdrawiam.
czy belfast u Ciebie smakuje lepiej niz ten u nas??:)
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bat na ulicy
jak smakuje belfast to nie wiem bo nie pije :wink: ale zycie smakuje inaczej -jedyne czego brakuje to wlasnie netu, moich nozy(mam przy sobie tylko wiktorka i "karte kredytowa", kumpli , kobiety(irlandki nie grzesza uroda :( choc pare ladnych spotkalem :wink: za to robie baty bo zabijam tak nude-juz dwa sprzedalem a jeden dalem wiéc znaczy ze zarazam nadal;) robie kolejny napisze o nim w temacie Irlandzkie klimaty;)
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bat na ulicy
ja od czasu do czasu targam ze soba baciora, ale to raczej zeby dla rozrywki w wolnym czasie sobie pomachac. nigdy nie myslalem nad technika walki batem, tzn czynnej samoobrony...
trza pomyslec.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024