Skocz do zawartości


Zdjęcie

wieści z Irlandii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_kajo
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

wieści z Irlandii
dostałęm dziś telefon od ojca i mówił o:
- paskach nylonowych, z rozmowy zrozumiałem że one się do siebie jakoś kleją i że mają wytrzymałość wielokrotnie większą od skury oraz że są cięższe os linek nylonowych :|
- pozatym wiadomość dla szafta i kieleki ... odrazu jak kumpel dośle mu skurę zabiera się za plecenie bacików dla was.
- ma problemy techniczne z wchodzeniem na whipmasters i tylko na whipmasters, nie wieadomo czemu

i kazał wszystkich pozdrowić i zachęcać do batoróbstwa :twisted: :twisted:

PS: jeśli coś pominąłem to dopiszę


pozdrawiam - kajo
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wieści z Irlandii
jeno i ja dostalem informacje o tych paskach.
mowi ze wiaze tym makulature, i sadzac po smsie jest bardzo podkrecony tym nowym materialem.
a i mnie powiedzial o tym bledzie na forum w zwiazku z ktorym nie moze wejsc na whipmasters (kurwa ale ironia losu)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: wieści z Irlandii
Gad demit !!! Moj pomysl :) Mowilem :P Paski z tworzywka mowilem :D
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wieści z Irlandii
Autor tego watku pobil batem waszego kochanego moderatora cynika! Zemsta braty zemsta! :)
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: wieści z Irlandii
witam dzis udalo mi sié wejc na forum!!!!!! cudownie!!!!

wiecie ze moje marzenie wlasnie sié spelnilo :cry: to sa lzy wzruszenia :wink:

wracajac do irlandzkich batów to zrobilem takich juz trzy
ale po kolei
material: sa to biale tasmy miékkie i elastyczne wiázá sié jak sznurek, maja jakies 12 mm szerokosci ok. 1 mm grubosci i stosujá je jako sznurki do wiazania makulatury-taka tasma sklada sié z jaki 12 nici kture sa ze soba jakby sklejone (mozna oderwa taka pojedynczá nic i ja w rekach jej nie zerwé!!!#
wykonanie 5 ft stocka zajélo mi 2,5 godziny!!! bo odpada rysowanie wykroju, ciecie skury -odmierzam po prostu te tesmy, ukladam na podlodze, planuje oploty i naprzud!!! ucioekanie z szerokocia tez nie jest problemem bo odcinam po pewnym czasie jedna nic, pociagam ja i mam juz pasek wézszy o jakis milimetr wiéc robota to sam przyjemnos!!!!!
odmienná technologie stosujé na rdze bo wykonuje go z polipropylenowych technicznych linek-stosuja je tu na budowach i sa powrzechnie dostépne-sa to mocne linki ale strasznie lekkie, skrécane z trzech , a kazda sklada sié z pojedynczych wlukien.#
Pierwszy bat zrobilem wlasnie z takich linek i choc przy nasadzie mial prawie 2 cm!!! nie chcial chodzi i wtedy odkrylem ta tasmé-oplotlem go 8 tasmami(widzialem ze juz rozkminiliscie jak go robic w koncu;))))i zaczol chodzi i to jak!!!rékojesc zapodalem mu z trzonka od mlotka wykonanego z ...tekowego drewna!(galy mi tu wylazly jakie wynalazki sa w takim farmerskim sklepie) fal zrobilem z resztek skury z kangura (czarnego) mtakiez wykoczenie rékojesci i piéknos irlandii gotowa byle po 4 godzinach(nie liczé tygodnia rozkminiania tematu) nastép[ny juz dwukrotnie pleciony zrobilem w 2,5 godziny i .....sprzedalem za 30 €;))) wiéc panowie warszatu nie zapomné!!
zrobilem zdjécia ale na razie nie mam mozliwosci ich zamiescic jak dam radé to je wyslé kajowi
kooniu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024