Skocz do zawartości


Zdjęcie

ONG BAK - orzegiecie, czy rzeczywistosc ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_wałek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ONG BAK - orzegiecie, czy rzeczywistosc ?


przyklad: ucieczka po barkach kolo 10-15 przeciwnikow, w waskiej uliczce. po pierwsze zaden czlowiek nie jest w stanie z miejsca wskoczyc innemu czlowiekowi stopami na barki, a przebiegniecie po barkach, to juz wogole przesada


Czesc, a propos tego wskakiwania to sie nie zgodze ze zaden. Nie dawno przewinal sie przez moje rece sampler JOE EGGIO (przepraszam jesli przekrece nazwisko) koles wskakuje na kosz na smieci, ktory jest mniej wiecej jego wzrostu. Wiem ze wiele rzeczy moze byc nie realnych. Ale to widzialem

A co do filmu mi sie podobalo jak sie bili a fabula to pomylka. Pozdrawiam.


w zasadzie to tez ogladales kiedys cos taskiego,ale nie chodzi mi tutaj tylko o sam skok, ale rowniez bieg op barkach tych facetow, jak dla mnie niemozliwa jest ucieczka po barkach przeciwnikow, jakos nie wieze ze mogl tak ladnie trafiac w ich ramiona, pozatym wystarczyloby ze jeden wystawilby reke, facetr by sie wylozyl, i tak by mu obili buzke, ze facet by chyba musial przeszczep glowy zastosowac :lol:
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: ONG BAK - orzegiecie, czy rzeczywistosc ?
Hmm, Kapral. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale napisałem wcześniej, że film mi się podobał 8) No ale chyba nie nominowałbyś go do Oscara w kategorii najlepszy scenariusz?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: ONG BAK - orzegiecie, czy rzeczywistosc ?

Tak kurwa, a od Klasyki Ormianskiego melodramatu obyczajowego bedziecie wymagac efektow specjalnyc na miare matrixa i Intrygi MIlczenia Owiec kurwa.

FIlm o praniu to film o praniu( i bynajmniej nie wizirem). Jak chcecie dobra fabula to idzcie na Harrego Pottera.

Moim zdaniem(jak pewnie wielu innych) to chyba najlepszy film od wejscia smoka.


z pewnoscia jesli chodzi o filmy o sw to ong-bak jest na 1wszym miejscu , chodzi mi o nawalanki a nie o hollywoodzkie stefany ;)

chociaz z tego co wiem to chinczyki robia duzo wiecej takich nawalanek , tylko niestety kilka dostaje sie do europy
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ONG BAK - orzegiecie, czy rzeczywistosc ?
Jedyne czego mi brakowało w tym filmie, to fabuły. Non-stop się tłuką. Szczerze powiedziwaszy wyłączyłem film gdzieś w połowie, bo znudziło mi się to. Film faktycznie taki trochę "matrixowy", chociaż sam głowny bohater wciąga całego filmu pokazał niejednokrotnie swoją sprawność i szybkość. Nie zmienia to jednak faktu, że są sceny,w których wydaje mi się, że nie obyło się bez pomocy"dodatkowych linek". Najbardziej mnie zastanawia fakt, ile można przyjąć łokci na głowę??? Ogólnie jestem na nie.
  • 0

budo_sfistack
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ONG BAK - orzegiecie, czy rzeczywistosc ?
Na pewno jeden lokiec. Widzialem walke z tajlandii gdzie koles dostal z lokcia w poziomie na glowe i nic, nie wywarlo to na nim wrazenia ;] .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024