Skocz do zawartości


Zdjęcie

AUKCJA DLA KUBY TOKARZA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

AUKCJA DLA KUBY TOKARZA
Dres reprezentacji Polski oraz Stroj Muay Thai SAMEGO Macieja Skupińskiego, Mistrza Swiata w Muay Thai amatorskim, ten komplet to rarytaz, w tych spodenkach i koszulce Maciek wywalczył mistrzostwo swiata

Troche o Maćku:

Dołączona grafika

?Moja przygoda ze sportem zaczęła się wraz z rozpoczęciem nauki w szkole podatawowej. Wtedy to rodzice zapisali mnie na zajęcia akrobatyki sportowej. Gdy kończyłem naukę w szkole podstawowej , zmieniłem młodzieńcze orientacje sportowe zapisując się do warszawskiej sekcji karate kyokushinkai. Zafascynowała mnie ta sztuka walki, którą uprawiałem 7 lat, osiągając różne sukcesy, z których najważniejsze to m.in. 1 msc. okręgu wschodniego, 2 msc. w Otwartym Turnieju Karate Kyokushinkai, 3 msc. w Mistrzostwach Polski juniorów, wielokrotnie uczestniczyłem w Turniejach Sportów Walki. Około 7 lat temu zawitał do Polski Boks Tajski. Sport, którym fascynowałem się od najmłodszych lat. Od momentu kiedy odbyłem pierwszy staż Boksu Tajskiego prowadzony przez znakomitego trenera francuskiego Mendeza, porzuciłem karate by poświęcić się całkowicie Muay Thai. Trenując u Piotra Kowalczyka, uczestniczyłem w kolejnym stażu tegoż sportu. W 2000 roku wyjechałem do Francji aby pobierać nauki od specjalistów w tej dziedzinie sportu. Tam zaledwie 10?cio dniowy pobyt dał mi możliwość rozeznania jak wymagającym, twardym i szlachetnym sportem jest Muay Thai. Rok później wyjechałem na Białoruś, do najbardziej utytułowanego klubu w tym kraju Kick Fighter?a.

Tam pod okiem trenera Ewgenija Kotelnikowa i w walkach sparringowych z jednymi z najlepszych zawodników na świecie zdobyłem doświadczenie na którym opieram własne treningi oraz treningi w klubie.

15.czerwca 2003 roku wystartowałem w I Międzynarodowym Pucharze Polski Muay Thai, zdobywając I msc. w kat. 67 kg. i zostając wyróżniony tytułem najlepszego technika turnieju. Zostałem włączony do kadry narodowej Polski Muay Thai ? I.F.M.A. zdobywając nominację na Mistrzostwa Świata Muay Thai odbywające się w Kazachstanie w dniach od 1 do 9 września 2003 roku. Miesiąc przed mistrzostwami wyjechałem na 3-y tygodniowy obóz przygotowawczy na Białoruś, trenując pod okiem wspomnianego trenera Ewgenija Kotelnikowa i sparując z mistrzami zawodowymi. Na Mistrzostwach Świata w Kazachstanie zająłem I msc. zdobywając złoty medal i tytuł Mistrz Świata w kategtori 67kg, wygrywając kolejno z A.Obbornem (Szkocja ? 2r. k.o.), Ngka Ka Chunem (Chiny ? 1r. k.o.), Climodiganem (Papua Nowa Gwinea - 4r. pkt), i w finale z reprezentantem gospodarzy Kamałowem Gafurem (Kazachstan ? 4r. pkt.).?

Kwalifikacje:

Magister pedagogiki, specjalność: pedagogika opiekuńczo ? wychowawcza, z wychowaniem fizycznym i rehabilitacją narządów ruchu. Praca magisterska: ? Agresja u trenujących i nie trenujących spory walki?., II klasa sportowa w akrobatyce sportowej, I klasa sportowa w karate kyokushinkai, kurs ogólny instruktorów sportu i rekreacji, 5kyu kick ? boxing, 2 kyu karate kyokushinkai, staż Muay Thai , włączony do kadry Polski Muay Thai. Zdobywca 1 miejsca w 1 Międzynarodowym Pucharze Polski Muay Thai 2003 . Zdobywca 1 miejsca w Mistrzostwach Świata Muay Thai IFMA 2003
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024