Skocz do zawartości


Zdjęcie

po co w kerambicie dobra stal ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

budo_diabelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: po co w kerambicie dobra stal ??

lepiej zeby Cie sadzilo 3 niz nioslo 4

ktos to kiedys tak ladnie powiedzial

a poza tym takie kosy sa piekne i nawet dla samego patrzenia mozna sobie kupic :)
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: po co w kerambicie dobra stal ??
Lama, jak tytuł/temat wskazuje to dyskusja na temat czy dobra stal jest ważna w nożu typu kerambit, który docelowo zmienił się w temat jaki niedrogi kerambit najlepiej kupić.

To czy ktoś go chce kupić, a potem czy go chce nosić, a w końcu czy go chce użyć, każdy może sobie rozstrząsać zgodnie z własnym sumieniem i rozsądkiem i dyskusja na ten temat jest bezprzedmiotowa.

Poza tym nie przyszło Ci do głowy, że ktoś może go chcieć kupić tylko po to, żeby mieć? żeby się pobawić i odłożyć na półeczkę? Tu są ludzie trochę zakręceni na punkcie noży, a nie tylko praktyczni użytkownicy. A może ktoś chce go próbować użyć zgodnie z oryginalnym przeznaczeniem, czyli do pracy (vide historia kerambitu)? to też jest możliwe...
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: po co w kerambicie dobra stal ??
a Twój temat to bardziej na forum Ulica, jeśli koniecznie chcesz go kontynuować...
  • 0

budo_lama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: po co w kerambicie dobra stal ??

a Twój temat to bardziej na forum Ulica, jeśli koniecznie chcesz go kontynuować...


cytat z pierwszej strony postu:

ale wracając do tematu, nie chciałbym kurcze w czasie zadymy kiedy używam noża żeby przestał ciąć, oj nie... przy kilku przeciwnikach pierwszy poniósł by jakieś obrażenia, reszta znacznie mniejsze, czyli mamy przejebane i 100 razy wieksza szanse ze zaraz nam ten kerambit w dupe wsadza niz przy narzedziu z dobrej stali, ktore dzieli wszystkim po rowno

Czy to co napisałem nie jest odpowiedzią na pytanie, czy lepiej w takiej sytuacji mieć pewne ostrze czy kawałek metalu udający ostrze?
może się mylę, ale coś tam było na początku, o nożu ostatniej szansy, wyrzucaniu itd... Zatem moja odpowiedź mieści się w granicach wątku. Jak to zwykle w czasie dowolnej dyskusji. Ktoś ma jakiś pogląd, ktoś inny, czasem bardziej czasem mniej zgodny, z czyimiś oczekiwaniami
natomiast :

To czy ktoś go chce kupić, a potem czy go chce nosić, a w końcu czy go chce użyć, każdy może sobie rozstrząsać zgodnie z własnym sumieniem i rozsądkiem i dyskusja na ten temat jest bezprzedmiotowa.

myślę, że można w taki sposób komuś wyjaśnić ewentualne konsekwencje posiadania czegoś takiego przy sobie. Jak zdajesz sobie sprawę z tego, co masz, jak użyć, co może zrobić i co Ci grozi, to faktycznie masz 100% racji. Wybór gościa który go ma.
Tak nawiasem mówiąc, gdzieś na Ulicy był podobny temat, ale czytając co po niektóre wypowiedzi, po prostu nawet nie chciało mi się odzywać.
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: po co w kerambicie dobra stal ??
wiesz z pewnych pogladow typu "noz do ekstremalnej samoobrony" sie z czasem wyrasta
do tego uzytkownik dosc szybko sie orietuje, ze taki kerambit to raczej for fun sie nosi, bo sytuacji uzycia noza przeciwko czlowiekowi zdaza nam sie w zyciu "n" ( przy n dazacym do 0 :wink: ), ot masz bajer ktory pewnie nigdy nie zostanie uzyty do celu w jakim zostal zaprojektowany ! i dobrze ! niech cieszy uzytkownika i sluzy do ciecia patykow !
kerambity sa fajne, bo sa pogiete i fajne :wink:
  • 0

budo_lukaszki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1032 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: po co w kerambicie dobra stal ??
dokładnie! dobre podsumowanie, a wiadomo że im z lepszej stali tym lepiej, jak w każdym nożu ;-)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: po co w kerambicie dobra stal ??
Lama
zobacz sobie kiedy był pisany ten text
dokładnie poczytaj o co chodzi
wzieła mnie kiedyś ciekawość na kerambit i postanowiłem ją zaspokoić.

napisałem ten topic, potem kupiłem kerambit, potem go sprzedałem

nie ja pisałem o kilku przeciwnikach itp

także spokojnie i luzik, Twoje przemyślenia w większości pokrywają sie z opiniami ludzi tylko każdy je inaczej wyraża.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024