Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam Pomocy w dawkowaniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Szary
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Szukam Pomocy w dawkowaniu
Witam Wszystkich, Szukam fachowej porady, Jestem juz na 4 z 6 tygodni Terapi Shock + Storm. Trenuje od paru lat z trzema paromiesiecznymi porzerwami, jednak Shock i Storm to moje pierwsze w zyciu suplementy. Efekty sa fascynujace, zaczolem pic bialko Ostrowia, nie mialem pieniedzy na lepsze. Do tego chociarz nie mam za grosz tluszczu, kupilem bcaa treca,mam tez plasma jet ktorego wacham sie uzyc.
Czy ktos moglby mi doradzic jak to pogodzic i czy moze niektorych z tych zeczy lepiej nie łączyć, z gory dzieki za podpowiedzi bede uwaznie sledzil ten temat.Pozdrawiam

Załączone pliki

  • Załączony plik  moje.jpg   128,37 KB   21 Ilość pobrań

  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu
Shock Therapy i Plasma Jet to suple przed treningowe,możesz brać raz Shocka przed treningiem raz Plasma Jet,albo możesz je połączyć,albo dokończyć Shocka i później brać Plasma Jet.

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu

Witam Wszystkich, Szukam fachowej porady, Jestem juz na 4 z 6 tygodni Terapi Shock + Storm. Trenuje od paru lat z trzema paromiesiecznymi porzerwami, jednak Shock i Storm to moje pierwsze w zyciu suplementy. Efekty sa fascynujace, zaczolem pic bialko Ostrowia, nie mialem pieniedzy na lepsze. Do tego chociarz nie mam za grosz tluszczu, kupilem bcaa treca,mam tez plasma jet ktorego wacham sie uzyc.
Czy ktos moglby mi doradzic jak to pogodzic i czy moze niektorych z tych zeczy lepiej nie łączyć, z gory dzieki za podpowiedzi bede uwaznie sledzil ten temat.Pozdrawiam

no to ładnie zajebałeś jak wskoczyłeś od razu na shocka ze stormem......trzeba było najpierw mono,ale ok jak już pojechałeś na ostro to napisze tak-co do białka to nie jest źle,brałem w połączeniu ze stormem jak Ty i było zajebiście,bcaa zostaw po cyklu kreatynowym,miałem z dymatize i brałem właśnie po cyklu,plasmy nie brałem ale mozesz jej użyc po cyklu na krecie,bo bedzie fajnie pompować(opinie innych).pociągnij cykl storma z shockiem do końca i wskocz na plazme+bcaa po treningu i rano.w przecieiństwie do niektórych ja swoja wiedze opieram na własnych doświadczeniach i spostrzeżeniach :nabita: polecam ten sposób brania supli które masz
  • 0

Szary
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu
Dzieki, rozumiem, wiec dokoncze St+Shoch, i czy po tym cyklu robic sobie jakas przerwe w odzywkach czy jest to niekonieczne.
A jesli chodzi o Plasma jet to jest 10 tabsow przed silownia i bcaa dodatkowe 10 rownierz przed, czy to sie nie bedzie grysc??
  • 0

Szary
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu
a shock i bcaa przed silownia to zly pomysl? +storm po silce i rano, i oczywiscie bialko
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu

a shock i bcaa przed silownia to zly pomysl? +storm po silce i rano, i oczywiscie bialko

bcaa mozesz brać i rano i przed treningiem i po,byle nie łączyć z kreatyną(odstęp czasowy),poza tym pytasz o dawkowanie jak już cykl kończysz :nabita:
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu

Dzieki, rozumiem, wiec dokoncze St+Shoch, i czy po tym cyklu robic sobie jakas przerwe w odzywkach czy jest to niekonieczne.
A jesli chodzi o Plasma jet to jest 10 tabsow przed silownia i bcaa dodatkowe 10 rownierz przed, czy to sie nie bedzie grysc??

co do plasmy-bierz przed treningiem około 30 min,a bcaa po treningu ewentualnie rano jeszcze,nie znam gramatury bcca tej firmy i tej konkretnej odżywki ale bierz jak jest na pudełku napisane jeśli chodzi o gramature.
  • 0

Szary
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu
Dobra Dzieki za podpowiedz, wiec bcaa jeszcze nie bede otwieral dokoncze st+sh. tylko ze na bcaa pisze by brac 45 min przed treningiem. Ale to bede myslal potem. a Tak przy okazji to moze cos dokupic do plasmy, bcaa i bialka??
Puki co zmykam bi sie shock wczytuje :nabita: heh jeszcze raz dzieki za rade
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu

Dobra Dzieki za podpowiedz, wiec bcaa jeszcze nie bede otwieral dokoncze st+sh. tylko ze na bcaa pisze by brac 45 min przed treningiem. Ale to bede myslal potem. a Tak przy okazji to moze cos dokupic do plasmy, bcaa i bialka??
Puki co zmykam bi sie shock wczytuje :nabita: heh jeszcze raz dzieki za rade

pisze tak ale bcaa to głównie antykatabolik wiec polecam zaraz po treningu dostarczyć węgle a bcaa 15 min przed końcem treningu i z rana,nie dokupuj już nic,postaw na diete.masz buzera(plasma),antykatabolika(bcaa) i białko do uzupełnienia diety wiec wystarczy,ewentualnie witaminki mozna dodać
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu
(ładna tapeta na puplicie - co to za miasto?)
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu

co do plasmy-bierz przed treningiem około 30 min,a bcaa po treningu ewentualnie rano jeszcze,nie znam gramatury bcca tej firmy i tej konkretnej odżywki ale bierz jak jest na pudełku napisane jeśli chodzi o gramature.


PJ mozna brac 30 min przed treningiem, ale na mnie najlepiej dzialala jak zazylem porcje 4h przed treningiem (wg producenta ). Jak trenujesz rano to mozesz nawet wziac PJ przed snem dzien wczesniej (choc mozesz miec problemy z zasnieciem). PJ to niesamowity i mocny pomper, pompa utrzymuje sie dluuuugooo po treningu. Nie wiem czy to dobry pomysl mieszac PJ z shokiem - moze Cie wystrzelic w kosmos :D . Ewentualnie mozesz wziac plasme powiedzmy 4-5h przed treningiem a w ramach dodatkowego pobudzenia shock 30 min przed samym treningiem, ale mysle ze jak nic wczesniej nie brales, to jedno albo drugie - szkoda pieniedzy zeby laczyc na raz.
Co do bcaa to tak jak wilk007 napisal, wg producenta. Ja bralem Bcaa z Dymatize i tam w T bralo sie 2 przed i 2 po treningu, pewnie podobnie bedzie z tymi z treca.
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

Szary
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szukam Pomocy w dawkowaniu

(ładna tapeta na puplicie - co to za miasto?)

Hehe Hong Kong
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024