Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko serwatkowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

sunshine
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Who cares ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Historia Polski, historia sztuki, królowie i królowe Anglii, taniec, fotografia cyfrowa, kolarstwo, komunikacja niewerbalna, psychologia, pedagogika...
  • Staż [miesiące]:8 lat
  • Wzrost [cm]:182 cm
  • Waga [kg]:90 kg

Napisano Ponad rok temu

Białko serwatkowe
Witam. Szanowni panowie, jakie białko zakupić na początek? Trenuje już około 12 miesięcy i myślałem o wspomaganiu. Interesuje mnie raczej suplement z firmy Olimp.
Dziękuje z góry za pomoc...
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko serwatkowe
Witaj, tak na szybko zapraszam do punktu nr.3 http://www.fabrykasily.pl/t416/ :?: I przenoszę temat tam gdzie jego miejsce :nabita:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko serwatkowe
zależy też jaką $ dysponujesz :nabita:
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko serwatkowe

zależy też jaką $ dysponujesz :nabita:



Dla czego interesuje Cię olimp ?? raczej nie słynie z dobrych białek . Ile możesz przeznaczyć na białko ?? masz dietkę ??



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko serwatkowe

Dla czego interesuje Cię olimp ?? raczej nie słynie z dobrych białek . Ile możesz przeznaczyć na białko ?? masz dietkę ??

Właśnie ze Olimp robi dobre białka i ma duży wybór jeśli chodzi o rodzaje białek.

UkaniU

UkaniU
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3340 postów
  • Pomógł: 15
  • Lokalizacja:Kraków / Wrocław
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Culinary and healthy cooking in the kitchen!
  • Staż [miesiące]:6 lat +
  • Wzrost [cm]:174
  • Biceps [cm] :41,5
  • Wyciskanie [kg]:140
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko serwatkowe

Właśnie ze Olimp robi dobre białka i ma duży wybór jeśli chodzi o rodzaje białek.



może i wybór ma ale w porównaniu do zachodnich białek , leży ....



Dołączona grafika

Wybieram produkty lokalne, sezonowe, świeże.

S
iła Człowieka nie Polega na tym, że Nigdy nie Upada, ale na tym, że Potrafi się Podnosić.


GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko serwatkowe

może i wybór ma ale w porównaniu do zachodnich białek , leży ....

Chuja leży,niby czemu leży bo amerykańskie jest kurwa lepsze,tylko ze tam najwięcej wałków robią.

sunshine
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Who cares ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Historia Polski, historia sztuki, królowie i królowe Anglii, taniec, fotografia cyfrowa, kolarstwo, komunikacja niewerbalna, psychologia, pedagogika...
  • Staż [miesiące]:8 lat
  • Wzrost [cm]:182 cm
  • Waga [kg]:90 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko serwatkowe
Witam.
Nie posiadam żadnej diety i do tej pory nie faszerowałem się wspomagaczami. Jem tylko i wyłącznie produkty potrzebne do budowy masy mięśniowej. Skoro mowa o masie to rozwiejcie proszę moje wątpliwości, czy białko zawarte w "normalnych produktach" jest w stanie dostarczyć wymaganej dawki mięśniom do 100% rozwoju masy mięśniowej jak to czynią wspomagacze?
Potrzebuję białko porządnej jakości max do 60 zł z renomowanej firmy. Zaznaczam, że nie musi być duuuuża paka, zdecydowanie wystarczy średnia zawartość, ponieważ chcę wypróbować jego działanie. Jeśli się sprawdzi to zakupię większą dawkę...
Pozdrawiam.
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko serwatkowe
Oczywiście że pożywienie dostarczy ci potrzebych składników odżywczych tylko pytanie czy dasz radę zjeść wystarczającą ilość jedzenia by dostarczyć tego czego potrzebuje.
  • 0
Dołączona grafika

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko serwatkowe

Witam.
Nie posiadam żadnej diety i do tej pory nie faszerowałem się wspomagaczami. Jem tylko i wyłącznie produkty potrzebne do budowy masy mięśniowej. Skoro mowa o masie to rozwiejcie proszę moje wątpliwości, czy białko zawarte w "normalnych produktach" jest w stanie dostarczyć wymaganej dawki mięśniom do 100% rozwoju masy mięśniowej jak to czynią wspomagacze?
Potrzebuję białko porządnej jakości max do 60 zł z renomowanej firmy. Zaznaczam, że nie musi być duuuuża paka, zdecydowanie wystarczy średnia zawartość, ponieważ chcę wypróbować jego działanie. Jeśli się sprawdzi to zakupię większą dawkę...
Pozdrawiam.

nie wiem po co kupować białko jak ma sie dobra diete,policz sobie swoja wage x 2-2.5 grama białka i wyjdzie ile potrzebujesz-to jedno.po drugie brałem białko x5 protein z olimpu i polecam.po trzecie wpieprzam fileta,ser biały i jajka jako główny produkt białkowy w ciągu dnia i dostarczam wszystko co potzrebne ,a wiem to bo rosne i nie nażekam na nic,więc jak czytam czasami "a ile przytyje jak kupie 2 kg białka" to 2 dni mnie brzuch boli ze śmiechu.policz sobie sam-100 g fileta to ok 20 gram białka pochodzenia zwierzecego a więc tego jakiego nam najbardziej potrezba+jajka+ser który ma około 15g w 100 gramach-wiec po co wpieprzać uj wie ile białka.osobiście kupuje białko tylko po to żeby dostarczyc ok 30g na czczo i 30 g po treningu a tak dieta.podobnie jak gainery-brać w przypadku braku diety,ja pracuje fizycznie więc czasami wciągam gainera dla samych kalorii i białka jakie ma w sobie.jeszcze raz-D I E T A :nabita:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024