Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie o kluby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_matrixionko
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mikołów

Napisano Ponad rok temu

pytanie o kluby
myśle że kluby które tutaj podały swoje swoje strony internetowe spewnosćią reprezentują wysoki poziom ,ale jestem ciekaw czy ktoś zna adresy klubów których nie stać na reklame a mają wysoki poziom szkolenina adeptów nie tylko jj ale także innych form walk w okolicach katowic i tychów??Zależało by mi o namiary takich form walki jak ju jitsu.kung fu,krav maga.combat,systiema,sambo itp.zależy mi na stylu który uwzględnia system walki w parterze jak i w pół dystansie.Jestem tutaj nowy na forum jeśli taki temat był poruszany z góry przepraszam :wink:
  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie o kluby

myśle że kluby które tutaj podały swoje swoje strony internetowe spewnosćią reprezentują wysoki poziom ,ale jestem ciekaw czy ktoś zna adresy klubów których nie stać na reklame a mają wysoki poziom szkolenina adeptów nie tylko jj ale także innych form walk w okolicach katowic i tychów??Zależało by mi o namiary takich form walki jak ju jitsu.kung fu,krav maga.combat,systiema,sambo itp.zależy mi na stylu który uwzględnia system walki w parterze jak i w pół dystansie.Jestem tutaj nowy na forum jeśli taki temat był poruszany z góry przepraszam :wink:

Drogi matrixionko,
Jakiś czas temu ze zdumieniem usłyszałem gdzieś, że duża część Polaków nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Teraz dochodzę do wniosku, że tak jest w istocie.
Zobacz, co napisał Moderator Działu - Martius - w pierwszym poście tego topicu:

Temat ten jest stworzony dla ludzi ktorzy chca umiescic ogloszenie o swoim klubie na tym forum.
Prosze tutaj tylko wpisywac dane kontaktowe do klubu, adresy, ceny terminy zajec.
Zadawac pytania na temat sekcji mozna zakladajac nowy watek albo na PW tutaj takie rzeczy beda kasowane tak samo pozytywne jak i negatywne opinie.


Prośba: Nie zaśmiecajmy tego topicu i trzymajmy się jakiegoś ustalonego porządku.

Uprzejmie proszę o wykasowanie niniejszego postu oraz tego oczko wyżej.

Pozdrawiam,
M.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie o kluby
Podzielilem temat a odpowiedz Mursiego pozostawiam aby inne osoby wiedzialy dlaczego zostal podzielony ;)
  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie o kluby
:)
"Die Ordnung muss sein" - jak to mówią nasi coraz mniej lubiani zachodni sąsiedzi ;-)


Pora na odpowiedź dla Matrixionko:

Primo,
ja na przykład nie znam żadnych sekcji, które się nie reklamują - właśnie z tego powodu, że się nie reklamują :-D .

Secundo,
dlaczego nie zainteresujesz się tymi sekcjami, które jednak używają reklamy, owej magicznej dźwigni handlowej :) ? Czy te niereklamowane - o ile w ogóle istnieją - mają być lepsze?

Trzecia rzecz,
reklama w internecie jest bardzo tania, o ile wręcz nie darmowa. Każdy może łatwo zrobić swoją stronę na domowym PeCecie i umieścić ją np. na darmowym serwerze. Jeśli ktoś tego nie potrafi, to może to zlecić profesjonaliście za nie tak wielką opłatą. Albo umieścić na Forum post z informacją o klubie, co przecież zupełnie nic nie kosztuje (inna rzecz, że nie wszystkie kluby umieszczają tutaj informacje o sobie - ale i tak Forumowicze wiedzą o nich i ich wcześniej czy później obgadują :wink: ).

Wreszcie po czwarte,
Twoje zainteresowania, jakie wymieniłeś: "jiu-jitsu, kung-fu, krav maga, combat (56?), sambo, itp." są, rzekłbym, dosyć rozległe :) . Sprawdź w odpowiednich działach informacje o sekcjach/szkołach poszczególnych stylów. Katowice - to duże miasto i znajdziesz tam większość występujących SW w Polsce. W Tychach na pewno też coś się dzieje. I mimo wszystko poszperaj w starych postach :) .


Udanych wyborów :)
M.
  • 0

budo_matrixionko
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mikołów

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie o kluby
Mursi co ja bym bez Cibie zrobił :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024