Skocz do zawartości


Zdjęcie

JJ w Katowicach (jeszcze raz...?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

JJ w Katowicach (jeszcze raz...?)
Gdzie można trenować w Katowicech? (- jak się domyślam, że taki temat już gdzieś tu jest, ale... może powstała jakaś nowa sekcja, może któraś przestała istnieć...). Gdyby ktoś był jeszcze na tyle miły i napisał pod jakim kątem trenuje się w danej sekcji (samoobrona, czy tez z podejściem bardziej tradycyjnym... a może tak i tak?) i jak wyglądają te treningi, ile to kosztuje, czy te sekcje posiadają swoje strony... byłbym wdzięczny.
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Katowicach (jeszcze raz...?)
Wiem, że jest sekcja na Uniwersytecie Śląskim. Treningi 3 razy w tygodniu. Nie wiem jakie opłaty, bo od 2 lat tam nie byłem. Treningi porządnie prowadzone, z nastawieniem, jak mi się wydaje, na walkę sportową. Bez tradycyjnego jj.
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Katowicach (jeszcze raz...?)
Aha, a tradycyjne podejście do jj, to chyba w klubie Ippon na Warszawskiej, ale nie znam żadnych szczegółów.
  • 0

budo_roslon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 801 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Katowicach (jeszcze raz...?)
Na Warszawskiej to klub PZJJ, a więc sportowy, anie tradycyjny...
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Katowicach (jeszcze raz...?)
A co znaczy JJ sportowe? Czy to znaczy, że ani tradycyjne, ani do samoobrony się nie nadaje?
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Katowicach (jeszcze raz...?)
I jeszcze jedno, czy na Śląskim przyjmą kogiś "zielonego", czy też trzeba mieć już trochę pojęcia o JJ???
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Katowicach (jeszcze raz...?)
Chcesz konkretna szkole!!!!!
Na Wojewudzkiej jest niezla szkola!!!! Trenowalem tam jakis czas. Trener wporzatku (Andrzej Gryś). Co do treningow to calkiem niezle :D nie nazwal bym ich tradycyjnymi :D doskonalilismy uderzenia, kopniaki itp. Fajnie bo jj tam nauczane jest pod katem ulicy polecam!!!!!! do dypozycji jest sala z workami za darmo dla cwiczacych. a cena to ok 60 zl (niewiem jak teraz). Kiedys mialem adres stronki internetowej tej sekcji ale sie gdzies zapodzal :(

PS.1. Moje informacje sa zprzed ok 5 miesiecy !!!!!!!! ale wsumie watpie by cos sie tam zmienilo :D
PS.2.Jakbys cos wiecej chcial to wal na gg
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Katowicach (jeszcze raz...?)

I jeszcze jedno, czy na Śląskim przyjmą kogiś "zielonego", czy też trzeba mieć już trochę pojęcia o JJ???


Na slaskim to zeby trenowac musisz studentem byc i czlonkiem AZS-u-przynajmniej teoretycznie, ale jak jestes zielony to inaczej sie nie wkrecisz
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: JJ w Katowicach (jeszcze raz...?)
Elo :roll: slluchaj sid ja nienaleze do grupy : Użytkownicy Vortalu Budo wiec niemoge odpowiadac na priv :( wiec najlepiej jak sie na gg odezwiesz!!!!!

A tak odpowiadajac na twoje pytanie to ulica Wojewodzka to ta kolo kina RIALTO (znaczy dawnego kina bo ono juz chybba niedzala 8) ) kolo strazy (najlepiej napisz domniena maila albo na gg 8) ) trudno znalesc bo to tak z ulicy niewyglada naprzeciwko jest platny parking!!! Trudno to tak opisac :roll: ale szkola jest zajebista :)

PS. Mozesz byc zielony (TZN. Niebyc studentem, nigdy wczesniej nic nie cwiczyc, niewiedzec co to AZS itp. :wink: :P ) ONI cie przeszkola 8) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024