Skocz do zawartości


Zdjęcie

WT na Nikewoman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

WT na Nikewoman
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kunglao
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
ciemność, ciemność widzę :lol:
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
Ach te kocie ruchy... :)

Pozdro
J.
  • 0

budo_macleod
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 471 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jungle

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
pewnie sie ta pani specjalizuje w klapsach..eeer znaczy w pak sao , mialem na mysli oczywiscie :)
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
Klapsy z zawiazanymi oczami! :)

Pozdro
J.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
dobry pomysl, swietna reklama, kto wpadl na ten genialny pomysl?
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman

dobry pomysl, swietna reklama, kto wpadl na ten genialny pomysl?

No Dragon nie mow mi ze nie wiesz kto stoi za ta reklama?
Jak nie wiesz to ja ci podpowiem taki maly zoltek i nazywa sie T..g :)
Ta reklama na amerykanskiej stronie nike pojawila sie kilkanascie miesiecy temu razem z niemalze szalencza proba odbudowy wizerunku Tinga w usa. Potym jak Boeztepe otworzyl EBMAS wiele Tingowskich szkol przeszlo do Boeztepe. Tak wiec bidula Ting jak przeliczyl ile to kasy stracil podjal sie szalenczej proby odbudowania tego co utracil,oraganizuje teraz kilka razy w roku szkolenia dla ''przyszlych instruktorow" -czytaj parobkow ,kursy 5 dni za 500 dol najblizszy taki bedzie w nowym yorku. Jak masz na zbyciu 5 paczek to juz wiesz gdzie je mozesz wydac :D ale korzysci z tego chyba nikt Ci nie zagwarantuje.
Tak wiec reklama w nike to czesc "wielkiego" powrotu za ocean. Kraj jak sam wiesz jest na tyle duzy ze wszystko pomiesci nawet dla czarodzieji jest miejsce.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman

No Dragon nie mow mi ze nie wiesz kto stoi za ta reklama?
Jak nie wiesz to ja ci podpowiem taki maly zoltek i nazywa sie T..g :)

tyle to ja sie domyslam :)

Ta reklama na amerykanskiej stronie nike pojawila sie kilkanascie miesiecy temu razem z niemalze szalencza proba odbudowy wizerunku Tinga w usa.

a tego to ja nie wiedzialem :D powinienes czesciej sie tu udzielac zebysmy byli na biezaco

...najblizszy taki bedzie w nowym yorku. Jak masz na zbyciu 5 paczek to juz wiesz gdzie je mozesz wydac :D

hehehe, dziekuje nie skorzystam. za duzo tam naciagania w pozycjach ju sun ma :D

Kraj jak sam wiesz jest na tyle duzy ze wszystko pomiesci nawet dla czarodzieji jest miejsce

oj magikow tutaj wielu, a oszolomow, ktorzy ida w ich slady - jeszcze wiecej
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
z drugiej strony nike ponoć próbuje maniakalnie też... odbudować swój wizerunek :) otóż była ponoć jakaś afera że oni tam tanią siłe roboczą bezczelnie wykorzystują itd.

prowadził ślepy kulawego ;) ;):) w sumie nie wiem kto się kim reklamuje - ale ta pani to zdecydowanie PLUS dla LeungTing WingTsun :)
  • 0

budo_gpw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:usa-chicago

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman

ale ta pani to zdecydowanie PLUS dla LeungTing WingTsun :)

Jak znam zycie to takie panienki sporo kosztuja ,wiec mysle ze juz nikogo dziwic nie powinny stawki w EWTO i EEWTO. :D
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
Naprawde uwazacie, ze ta babka to reklama dla kung fu? :cry:
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman

dobry pomysl, swietna reklama, kto wpadl na ten genialny pomysl?

No Dragon nie mow mi ze nie wiesz kto stoi za ta reklama?
Jak nie wiesz to ja ci podpowiem taki maly zoltek i nazywa sie T..g :)
Ta reklama na amerykanskiej stronie nike pojawila sie kilkanascie miesiecy temu razem z niemalze szalencza proba odbudowy wizerunku Tinga w usa. Potym jak Boeztepe otworzyl EBMAS wiele Tingowskich szkol przeszlo do Boeztepe. Tak wiec bidula Ting jak przeliczyl ile to kasy stracil podjal sie szalenczej proby odbudowania tego co utracil,oraganizuje teraz kilka razy w roku szkolenia dla ''przyszlych instruktorow" -czytaj parobkow ,kursy 5 dni za 500 dol najblizszy taki bedzie w nowym yorku. Jak masz na zbyciu 5 paczek to juz wiesz gdzie je mozesz wydac :D ale korzysci z tego chyba nikt Ci nie zagwarantuje.
Tak wiec reklama w nike to czesc "wielkiego" powrotu za ocean. Kraj jak sam wiesz jest na tyle duzy ze wszystko pomiesci nawet dla czarodzieji
jest miejsce.

Grześ dziwię się że w sierpniu przesyłasz mi sms y abym potwierdził twój 4 czy 5 stopień uczniowski który miałeś w 1999 bo będziesz na szkoleniu z sijo i chcesz być instruktorem.... teraz juz ci się nie podoba?
  • 0

budo_kunglao
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
ale o co chodzi? bo ja widzę tylko czarny ekran i nic poza tym :|
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
Kunglao, przesiądź się na etylowy :)


Może nie masz odpowiedniej wersji flash playera?
  • 0

budo_guardian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP(o)land

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
eee ... bracie one lubią takie bajery i jużżżżżż ! (rzekł osiołek do shreka), ale ogólnie materiał reklamowy zrobiony przyjemnie, z luzem i przymrużeniem oka, ewidentnie dla ludzisków chcących się tylko jako tako poruszać i pouprawiać ten ichniejszy fittness (które zresztom som nadziane kasom i majom obowiazek płynać z tryndami i modom).
Stąd też mozna przewidywać, że procent "żeńszczyzny" na treningach WT jest i będzie istotnie większy niz u pozostałych konkurentów, a atut braku nacisku na fizkulturę wokółtreningową jeszcze to wzmocni.
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
Napisałem to już w innym wątku, ale dodam i tutaj - jak dla mnie ta pani się bardzo siłowo i sztywnie rusza, widziałem dużo lepszy, wredny :) kobiecy Wing Tsun u nas w Wawie.

A co do kobiet na treningach - większość pań po pierwszym treningu stwierdza, że to dla nich zbyt brutalne (łokcie w głowę? uderzenia na oczy i na krtań? ojej, to okropne!....) i wolą np. Capoeirę albo coś co ma ładniejsze, bardziej akrobatyczne techniki.

Część stwierdza, że to za ciężkie (nasz polski Wing Tsun w trakcie treningów rozwija fizkulturę chińskimi ćwiczeniami izometrycznymi, dla pań chyba cięższymi niż robienie ochnastu pierdylionów kroczków na stepperze...)

I niestety, tylko nieliczne panie zostają - i naprawdę warto z nimi ćwiczyć, bo to zupełnie inne spojrzenie na Wing Tsun - one szybkość i elastyczność mają we krwi :twisted:
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WT na Nikewoman
o taktak - dziewczyny to wspaniała rzecz... :) zresztą nie tylko w sekcji 8) .. a ta Pani z nikewoman jakoś mi się nie podoba ale to inna sprawa ;) [/quote]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024