Skocz do zawartości


Zdjęcie

sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_emtu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]
Witam! założyłem ten temat aby się dowiedzieć co można trenować w Białymstoku, co najlepiej trenować itp. itd. [?] ....odpowiedzi mają być szczegółowe.. interesują mnie samoobrona i troche bezcelowej bijatyki żeby uszczuplić mój wolny czas ..no cóż niemam co robić :P :-)



pozdro all :)
  • 0

budo_emtu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]
bardzo prosze o podawanie w miare możliwości stron internetowych .. z góry dzięki.



pozdro all
  • 0

budo_sadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]
Witam.
Na treningach nie ma bezcelowej bijatyki :wink:
Proponuje Vale Tudo - Hala Jagiellonii, Shidokan Karate - Antoniuk Fabryczny 1 (w zespole szkoł ogólnokształcących nr 9), Kick Boxing (dokładnego adresu nie znam), no i boks na Hetmanie (poza tym w naszym mieście wbrew pozorom wybór jest bardzo szeroki). Jak chcesz czegoś więcej sie dowiedziec to mozesz do mnie na gg sie odezwać.
A co do stronek to napewno Shidokan swoją ma (ale adresu nie znam),
a co do reszty tych co wmieniłem to nie jestem pewien.

Pozdr.
Sadow
  • 0

budo_emtu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]
ja sie wybieram chyba na jujutsu tylko niewiem czy isc na BJJ czy JJ tylko ze na BJJ nie namówie kumpla bo on ma znajomych na JJ i wogole.. wiec niewiem sam .. ale chetnie przedumam inne propozycje :) baaardzo chetnie :-)
  • 0

budo_sadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]
Nie wiem jak wygląda białostocka sekcja jj więc nie moge ci powiedzieć co by było lepszym wyborem. Ale jakbyś był zainteresowany bjj i połączeniem stójki z parterem, to szukam sparing partnerów :wink:
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]

mają być szczegółowe


Ależ oczywiscie Sir! :roll:


ja sie wybieram chyba na jujutsu tylko niewiem czy isc na BJJ czy JJ tylko ze na BJJ nie namówie kumpla bo on ma znajomych na JJ i wogole.. wiec niewiem sam .. ale chetnie przedumam inne propozycje :) baaardzo chetnie :-)

ju-jitsu, to kiepawy spoert walki, wiem bo trenowałem. W Białymstoku, macie b.dobry boks, zapisz sie na to, a zobaczysz jak spokorniejesz, i bedziesz miał bijatyke :P , a ze pewnie jednostronną to inna sprawa. 8)

Zapisz sie na PRAWDZIWY SPORT WALKI np. na Kicka czy na wcześniej wposmniany boks, anie na g.ównoe z "dalekiego wschodu"
  • 0

budo_emtu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]
jezeli juz to kick ale ja chce miec szanse w realnej walce ... czyli bjj krav maga combat.. cos z tego ..przedumam twoje rady ale dawajcie wiecej :P
  • 0

budo_emtu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]
Chyba mało osób tu jest z Białego bo cos mało piszecie ;/ pisac pisac po to jest ten temaicik zeby kotlowac... Białostoczanie do boju :P


pozdrówka all 8O :lol: :twisted: :roll: :!: :!: :!: :peace: :paker: przestraszony :2gunfire:
  • 0

budo_sadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Boks mamy żeczywiście dobry, jest jeszcze Tajski prowadzony przez jakiegoś Białorusina - w Vale Tudo mają z nim chyba traningi i słyszałem ze osobną sekcje też prowadzi. Do Kicka dałem wyżej linka - to jest dobra sekcja. Krav Maga jest i tylko tyle wiem no i w tym tygodniu mają mieć pierwszy trening. Poza tym jest dobra sekcja taekwondo zarówno ITF jak i WTF.
No i to by narazie było na tyle :wink:
  • 0

budo_emtu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]
nom dzięki stary. Ja osobiście byłem wczoraj na treningu JJ w SP 28 i chyba mam zamiar sie zapisac.. a czasami w wolnych chwilach nawzajem z bratem który ćwiczy kick boing będziemy się uczyć dla mnie chyba to wystarczy :wink:


pozdrówka i dzieki za linki obejrzec zawsze fajnie
  • 0

budo_emtu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: sztuki walki w BIAŁYMSTOKU [!?]
..to ze zadecydowałem gdzie bee chodzic nieznaczy zebyscie nic niepisali : :lol: piszcie ja chetnie poczytam a innym napewno sie przyda :wink:


POZDRÓWKA
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024