Skocz do zawartości


Zdjęcie

zarazony...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

zarazony...
cos mniej wiecej rok temu pierwszy raz obejzalem to 4um i stwierdzilem ze wszyscy jestescie conajmniej dziwni... "zeby wydac na noz tyle kasy trzeba byc albo zajebiscie bogatym albo glupim..." no ale to bylo dawno temu a dzis przyszla do mnie paczuszka a w niej Camillus Heat i jest absolutnie wyjebany!
rozmowa z matka
"ee to z tajwanu jest... taki sam bys se na stadionie kupil... pokaz go.. aaaa! jakie to piekielnie ostre!"
szkoda ze sie pociela.. ale natychmiast zobaczyla roznice jakosci

chetnie bym wrzucil fotki ale niestet nie moge bo jestem zbyt zajarany zeby isc po aparat jak ochlone napisze cos konstrutywniejszego ale tomoj pierwszy....
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
Skoro nikt nie odpisuje... :roll:

Gratuluje zakupu i witam kolejnego zarażonego. Tak z ciekawości - co następne na liście zakupów?

Bo za rok jak nic - Sebenza :)
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
gratuluje zakupu, niezla jest radocha jak sie pierwszy markowy nozyk kupuje co ? :)
wysz za rok to juz tylko customy, customy :) :wink:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
Nie ma to jak trafic do dobrego towarzystwa.

Mozesz sobie pogratulowac :)

A za mna "chodzi" ostatnio Darrel Ralph Dominator Zytel - tylko bym go musial obmacac. Klinga z S30V, rekojesc z zytelu - i cena w okolicach 70 euro.
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
No to witaj w gronie biednych...bardzo biednych ludzi :( - a jednocześnie szczęśliwych :wink:
i juz nigdy nie odłożysz żadnych pieniedzy :( w innym celu


Pozdrawiam serdecznie
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
A dlugi zaczna cie zjadac... ;)

Pozdrwia swiezo upieczony i kompletnie zbankrutowany posiadacz ER Shrapnela :)
  • 0

budo_piras
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubuskie

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
Witam Nożoholików,
nie śmiałem zakładać nowego wątku by się pochwalić/przyznać (niepotrzebne skreślić)
do złapania onego bakcyla... ale skoro już jest -

Czytałem forum (rewelacja) i oglądałem foty (super), aż zaczęło mną szarpać tak bardzo, że musiałem zażyć szczepionki...
Użyłem najmniejszej dostępnej dawki czyli "Microtech Mini U.D.T." - jest zaje...fajny.
Już nawet odważyłem się go podostrzyć... (nie był nowy) nadal tnie papier :) włosów jeszcze nie :evil:
no i starczyło na jakieś dwa miesiące ...
Niestety nie stać mnie na kolejnego "antymicroholka" i zażyłem szczepionki od Camillusa czyli "Cuda EDC"
Nożyk śliczny, fascynujący kształt, super ostrze, taki akurat do jansów, jednak... obok Microtecha ...
widać różnicę... :(
szczególnie szlif ostrza - wygląda jakby szwagier je fleksem przeleciał...
Bedę musiał wziąć sprawę w swoje ręce a przy okazji nauczę się ostrzyć (chyba)...
Czy Wasze CUDA EDC też miały fabryczne ostrza w takie "MAKROserrations" ???
A przy okazji (wstyd się przyznać) czy ktoś podpowie mi jak się GO powinno otwierać !?
Ni jak nie mogę palców tak ułozyć, by go otwierać jednym, płynnym ruchem :oops:
pzdr Irek
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
Coś mi się widzi że spora część nożomaniaków uważa że należy kupować coraz lepsze (droższe) noże.

gratuluje zakupu, niezla jest radocha jak sie pierwszy markowy nozyk kupuje co ?
wysz za rok to juz tylko customy, customy

Bo za rok jak nic - Sebenza

Chyba moja choroba ma inny przebieg - doktorze War ratuj.
-Pierwej kupiłem Gerbera Yati potem OSA
-wprzód biegałem z Cuda Maxx potem z EDC i wreszcie z Heat
Przy moich dziwnych odstępstwach od normy skończę na ruskim bazarowym motylku
  • 0

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
Nożocholizm atakuje polskę.
No ja też zarażony jestem, ale że wydatki zgoła inne to tylko na oglądaniu i ewentualnemu dogłębnemu poznaniu teorii się kończy.

Na razie, bo jak wyjadę do fajniejszego kraju i zarobie kilka funciaków, to na pewno coś dobrego sobie sprawie. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...

Coś mi się widzi że spora część nożomaniaków uważa że należy kupować coraz lepsze (droższe) noże.


Na szczęście jest też grupa która uważa, że należy kupować noże coraz lepiej pasujące do wymagań / dostosowane do nowych warunków :)

TSEK -> Endura ;)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...

Coś mi się widzi że spora część nożomaniaków uważa że należy kupować coraz lepsze (droższe) noże.


Po pierwsze Wojtek - zapytałem tylko o plany zakupowe. Nie wiem jak u innych, ale u mnie NIE ZAWSZE plany przekładają się na zakup. Mam po prostu w głowie listę noży na które chwilowo mnie nie stać i tak się składa, że Sebenza jest zawsze gdzieś na szczycie. Potem (niestety) kierując się chwilową fanaberią kupuje nóż który po prostu mi się spodobał - nie ważne czy kosztuje 5 czy 500 $$$$. I wszystkie misterne plany biorą w łeb.

Po drugie - apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po pewnym czasie zaczynasz doceniać pewne niuanse na które wcześniej nie zwracałeś uwagi. Jakość wykończenia, lepsze materiały, design. I okazuje się, że nóż który wcześniej wydawał ci się "super hiper extra wypasiony" przegrywa konfrontację z customem który przykleja się do łapy i ni cholery nie chce się odkleić. Wczoraj miałem okazję pobawić się Piratem Allena Elishewitza i musiałem szybko wyjść od Jarka ze sklepu, bo 2k PLN odłożone na kompletnie inny cel aż piszczały, żeby je wywalić na coś równie pięknego. Nie stać mnie jeszcze na Pirata to może MH od Tichourne'a? Moze w końcu Seb? Spierdalałem, aż się kurzyło.

Po prostu po jakimś czasie Victorinox przestaje ci wystarczać (choć i tak zawsze mam go przysobie). A jakośc niestety idzie w parze z ceną i trudno się dziwić, że nóż lepszy od poprzedniego (oczywiście w tej samej klasie użytkowej) będzie trochę droższy.

PS: Proszę więc nie sprowadzać wszystkiego do kasy. Bo nie o to tu chodzi. Mój ostatni zakup to finka harcerska z lat 60. (Allegro - 25 pln)

pozdrawiam
wysz
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
Wysz daj wiarę nie miałem zamiaru nikogo łajać ani prowokować. Jeszcze nigdy nie kupowałem noży w sieci bo dla mnie to zakup z za dużą ilością niwiadomych. No niestety super hiper cudowne noże są poza moimi możliwościami dotykowymi - a więc pewnie zakupowymi. Tak odskakując od tematu nigdy nie marzyłem o super samochodach, bo ja potrzebuję przeciętnego środka komunikacji a nie skarbonki do pilnowania i pewnie tak też jest u mnie z nożami, tyle tylko że jak się coś weźnie do ręki i dobrze leży i wystarczy zapłacić to dostaję małpiego rozumu - wyłazi ten mały chłopiec który chyba drzemie w każdym z nas bez względu na wiek
  • 0

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
no coz mina dzien a ja jestem ciagle tak samo zafascynowany jak na poczatku :-) co chwile wyjmuje go z kieszeni tylko zeby popatrzec :) wszyscy znajomi (czy chcieli czy nie) juz obejzeli i w duzej wiekszosci (nie liczac 2 osob) co mnie troche zdziwilo (myslalem ze sie troche przestrasza) bardzo sie spodobal tylko oczywiscie mowili ze cena jest zawyzona ale co tam :) , wkurza tylko mnie strasznie ze rzeczywiscie chce nastepny... chcialbym kiedys zostac wlascicielem la griffe (wedlug mnie jest po prostu piekny) i moze spyderfly ale to daleka przyszlosc chodz z drugiej strony w marcu urodziny... moze rodzicow da sie nakrecic jednak mysle ze zajawki na heat'a strczy mi na conajmniej rok jak nie wiecej
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
Doskonale cię rozumiem Wojtek, sorry - moja odpowiedź to reakcja na ostatnie praktyki na forum.

"A ja mam zajebisty nóż za mulion mulionów z duszą (ale żonie nie mówię ile kosztował) a wy jesteście cieniasy i chuj wiecie o nozach bo ja mam w gablotce dwieście mikrotechów i swoją osę wsadź sobie w dupsko bo ona nie ma duszy a wogóle to forum schodzi na psy i 20 lat temu to było fajnie a teraz to dzieciaki się nie znają. Same profesory się porobiły to poczepiam się trochę i pokażę kto jest prawdziwym nożownikiem!"

Co wątek, to powieje takim smrodem.

Odpuśćmy sobie może takie przepychanki, co? :D

szacunek

PS: Dżujon? A może tak recenzja i fotki? Powiałoby czymś innym na forum :)
wysz
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...

mysle ze zajawki na heat'a starczy mi na conajmniej rok jak nie wiecej

juz mozesz przestac sie oszukiwac :wink:
miesiac i zaczynasz kombinowac, dwa i zaczynasz zbierac kase, trzy i zaczynasz sie zastanawiac nad zrobieniem swojego nozyka :)
zycie nie je bajka :wink:
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
dzujon - na rok ??
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:) :) :) :) :)
spójrz prawdzie w oczy - masz wirusa i masz przejebane - za rok to juz bedziesz mial 2 folderki i 2 fixedy - conajmniej - mozemy sie założyć :)
  • 0

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
pisalem szczerze wtedy o tym roku... no ale moji rodzice mi dzis cos powiedzieli (a ja jestem bardzo hujowy jesli chodzi o zapamietywanie roznych dat itp wiec mnie zaskoczyli) "w przszlym tygodniu masz imieniny masz juz jakis pomysl na prezent?" zgadnijcie o czym pomyslalem... no pomyslimy
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
dobra stal wciąga. :lol:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...

za rok to juz bedziesz mial 2 folderki i 2 fixedy


Szkoda że ze mną nie chciałeś się założyć ;)

Miałem taki krótki moment że miałem kilka noży, ale po krótkim namyśle wszystko co leżało w szufladzie i się kurzyło poszło do ludzi.

Aktualnie mam jeden folder + drugi folder w zapasie, żeby nie chodzić jak ostatni ciul bez noża ;) jak przypadkiem szlag mi trafi ten pierwszy :lol:

A oba te folderki do kupy są warte pewnie coś ok. 450PLN.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_the gufix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zarazony...
Hehe - no dobra to ja sie tez przyznam... ;P

Jeszcze pare tygodni temu smialem sie z Suleja, jego pasjii co do nozy i tego ze chce na noz tyle kasy wydac (nienormalny jakis)...
No i po czym nieopatrznie wszedlem na to forum pare dni temu (do teraz przeczytalem juz chyba z polowe tematow ze Świata Broni), potem trafilem na stronke PiteraM i na jeszcze pare innych fajnych stronek, poczytalem, popatrzalem, nic nie poczulem i... dup - juz jestem zarazony! (bojcie sie zeby sie wami WHO nie zainteresowalo :) )

Qrde mialem sobie narty w zimie kupic ale teraz juz szykuje portfelik (po wakacjach niestety calkiem pusty :( ) na jakis fajny nozyk...

A moze powinniscie zrobic takie reklamy:
"Vortal Budo - Magia Stali - powinni tego zabroić!" :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024