Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kaloryfer na brzuchu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
ten ABS jest naprawde fajny wam powiem Weidera robilem juz po 22 powtorzenia w serii i sei zmachalam przy 1 poziomie pozatym "szostka" zajmowala mi prawie pol godziny codziennie a abs "marne" 6min
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
Ja jestem na 21 dniu programu Weider'a. Chyba lepiej bedzie jezeli skoncze ten program i dopiero potem zaczne ABS.
  • 0

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
moze i lepiej ale jak wiem ze mam spedzic praktycznie nastepne pol godziny na "miotanie" sie na podlodze to zle dziala na morale i najnormalniej w swiecie zaczolem od ostatniego tygodnia opuszczac a jak wiem ze ABS zajmie mi najmarniej 10min to chetnie pomecze brzuch zwlaszcza ze od weidera nie mialem juz tego fajnego pieczenia w miesniach
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
Kratki na brzuchu nie osiagniesz bez odpowiedniej diety oraz treningu aerobowego.
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
a ja bym powiedzial ze mozna osiagnac tylko bedzie przykryta tluszczykiem :) ;)
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
a ja sie nie moge wygiac tak jak oni tam pisza na tym drazku :cry: (tzn tak mi sie wydaje nie moge sie zobaczyc ale czuje ze nie pracuja mi same miesnie brzucha...a juz sie jaralem :) )
  • 0

budo_placek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
Mam pytanie odnośnie systemu ABS II, a konkretnie skłonów tułowia w leżeniu z uniesionymi nogami. W tego opisie ćwiczenia jest napisane, aby unosić i opuszczać tułów. Jak dużo z tułowia należy unosić?? Wszystko powyżej pasa?? Czy też tylko od łopatek w góre??
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
dokladnie tak samo jak z nogami na ziemi.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
czy przy tej pozycji w wiszeniu na drazku(chodzi mi o to zeby sie tak skulic) trzeba miec proste rece czy moge troche ugiete rece?? wtedy mi sie to udaje...tylko sie bujam jak ch.....oragiewka na wietrze :lol: :)
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
ja sie tam jakos strasznie nie znam na anatomi miesni szczegolnie brzucha ale przeczytalem ten tekst dokladnie i tam jest napisane zeby sobie nie pomagac innymi partiami (na przyklad rekoma) a gdy masz ugiete rece to znaczy ze sie lekko podciagasz a jak sie podciagasz to pracuja inne miesnie (zdaje sie ze rece i plecy) dlatego wydaje mi sie ze jednak nie dobrze miec ugiete rece :P :D btw to cholernie ciezkie cwiczenie jest :] zanim do niego dojde to mina wieki :]
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
Spokojnie jak pare razy poprobujesz to zalapiesz o co chodzi i bujac juz Cie nie bedzie. Pamietam jak ja zaczynalem to bujalem sie jak na hustawce, postaraj sie skoncentrowac tak zeby nie oszukiwac, bo jak sie bujasz tzn. prawdopodobnie, ze wykorzystujesz sile bezwladnosci. Powolutku zaczynaj od paru powtorzen ale wykonanych dobrze technicznie z czasem wyczujesz to cwiczenie po paru tygodniach praktyki bedziesz wiedzial co i jak (rutyna)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu

czy przy tej pozycji w wiszeniu na drazku(chodzi mi o to zeby sie tak skulic) trzeba miec proste rece czy moge troche ugiete rece?? wtedy mi sie to udaje...tylko sie bujam jak ch.....oragiewka na wietrze :lol: :)

ja ledwo wytrzymuje 25 wznosow z prostymi, z ugietymi bym sie w ogole nie utrzymywal :P
moze rob to wolniej i staranniej, tak zeby same miesnie brzucha pracowaly. staraj sie hamowac to bujnie przez odciagniecie nog do tylu jak wracasz "na dol", zawisnij na sec. moze pomoze.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
ja narazie jestem na 2 poziomie wiec podnoszenia nog prostych jeszcze nie ma ale jak probowalem to mi idzie duuuuuuuuuzo gorzej niz ugietych :) Juz zaczynam lapac o co chodzi mniej wiecej :wink:
  • 0

budo_kamilec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
JA jestem na pierwszym pozimie i ledwo go robie.Z dnia na dzień idzie coraz lepiej-ale mimo to jest zajebiście ciężko. Przynajmniej czuje jak mój brzuch pracuje.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu

ja narazie jestem na 2 poziomie wiec podnoszenia nog prostych jeszcze nie ma ale jak probowalem to mi idzie duuuuuuuuuzo gorzej niz ugietych :) Juz zaczynam lapac o co chodzi mniej wiecej :wink:

ja mowilem o rekach :wink: zeby nieporozumienia nie bylo.
i poziom 5 sobie robie jeszcze jeden tydzien :wink: bo od szostego wlasnie nogi proste maja byc..
  • 0

budo_greenhorn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praga Pld

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaloryfer na brzuchu
Ktoś pisał że może wkleić 6 weidera - byłbym bardzo wdzięczny;
sciagnałem juz co prawda opis z forum sfd, ale mnie on wkurwia, bo jest za mało dokładny
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024