Skocz do zawartości


Zdjęcie

mt-kraków, zamoyskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_zyx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

mt-kraków, zamoyskiego
Witam,

czy ktoś z grupowiczów trenował/trenuje w szkole MT p. Ochniowskiego, przy ul. Zamoyskiego?

mam kilka pytań:
- czy treningi są warte tej ceny
- jak prowadzone są zajęcia dla grupy początkującej,
- atmosfera na treningach
- wolnie wnioski/zalecenia...

z gory dzieki za info
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego

Witam,

czy ktoś z grupowiczów trenował/trenuje w szkole MT p. Ochniowskiego, przy ul. Zamoyskiego?

mam kilka pytań:


- czy treningi są warte tej ceny


TAK sa warte!

- jak prowadzone są zajęcia dla grupy początkującej,


Bardzo dobrze, Piotr to swietny trener i jego asystenci rowniez

- atmosfera na treningach

Jestem tam co miesiac i chlopaki (z grupy pro przynajmniej) sa wporzadku

- wolnie wnioski/zalecenia...

Jest to pierwsza szkola Muay Thai w Polsce (chyba ze Kowala byla pierwsza, jak cos to mnie poprawcie) P. Ochniowski ukonczyl kursy instruktorskie organizacji IFMA oraz WMC ktore sa jedynymi organizacjami Muay Thai uznawanymi przez rzad Tajlandi, oprocz tego Piotr ma uprawnienia w/w organizacji (jako jeden z dwoch ludzi w Polsce) do propagowania MT na Polske.

I poza tym to fenomenalny trener :)

Pozdro
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
nic dodac nic ujac :)

ja polecam
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
Poizom dobry (tak słysząłem) tylko ceny skurwy....e :evil:
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
Ktoś gdzieś kiedyś mi powiedział że jakość jest cenna ...
A u Piotra trenowałem qpę lat i mogę powiedzieć - jezeli chodzi o tego człowieka to dwoma rękami się podpisuje pod jakością. Niesamowity.
Zatem jak się ktoś zastanawia to powiem że TAK TAK I JESZCZE RAZ TAK :D
  • 0

budo_kaon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
ja też polecam treningi na zamojskjiego byłem na 1 jak narazie ale widać że jest dobrze :twisted:
  • 0

budo_100ko
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
Na kompletnych baranach nie zostawiam suchej nitki.Cytuje poziom extra,atmosferka super,bylem na jednym treningu jest on pierwszy ktory cos tam zalozyl.Kogo k..wa obchodzi ze byl pierwszy jakas atmosferka.W jaki sposob weryfikujesz jego umiejetnosci skoro jestes poczatkujacym adeptem.Dobrze ze glowy nie dajesz,bo szybko bys ja stracil.Dla scislosci z jego rak wyszedl jakis mistrz MT?.Jeszce jedna sprawa treningi jego i jego filli.Chlopie zerknalem na strone autorska i co widze. Treningi poczatkujacej grupy i zaawansowanej,czas jedna godzina.To chyba jakis zart.Rozgrzewka dobrze przeprowadzona zajmuje jakies 25 min.Na trening zostaje jakies 30 min.Przykladowo jesli sa to treningi dwa razy w tygodniu, to wlosy staja deba.Dalej dopowiedzcie sobie sami.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego

Na kompletnych baranach nie zostawiam suchej nitki.Cytuje poziom extra,atmosferka super,bylem na jednym treningu jest on pierwszy ktory cos tam zalozyl.Kogo k..wa obchodzi ze byl pierwszy jakas atmosferka.W jaki sposob weryfikujesz jego umiejetnosci skoro jestes poczatkujacym adeptem.Dobrze ze glowy nie dajesz,bo szybko bys ja stracil.Dla scislosci z jego rak wyszedl jakis mistrz MT?.Jeszce jedna sprawa treningi jego i jego filli.Chlopie zerknalem na strone autorska i co widze. Treningi poczatkujacej grupy i zaawansowanej,czas jedna godzina.To chyba jakis zart.Rozgrzewka dobrze przeprowadzona zajmuje jakies 25 min.Na trening zostaje jakies 30 min.Przykladowo jesli sa to treningi dwa razy w tygodniu, to wlosy staja deba.Dalej dopowiedzcie sobie sami.


W jaki sposob weryfikujesz jego umiejetnosci


Ja przynajmniej w taki ze jestem wieloletnim uczniem Piotra i powiem ze jego umiejetnosci sa WYSOKIE, a ty w jaki sposob wreyfikujesz ze nie sa nie bedac nawet na jednym?

Dla scislosci z jego rak wyszedl jakis mistrz


Miedzy innymi Rafał Siminides, II wice mistrz Swiata MT amatorskim, pozatym zerknij na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sa zawodnicy ktorzy zajeli medalowe miejsca rowniez z fili P. Ochniowskiego

i jego filli

Treningi poczatkujacej grupy i zaawansowanej,czas jedna godzina


U mnie np treningi 3x w tygodniu i po 1,5 godziny, ta strona nie byla dawno aktualizowana, ostatnio jak u nich bylem na treningu sobotnim ( tzn 3x w tygodniu, a nie 2) to trening trwal 1,5 godz

i wogole na jakiej podstawie ta krytyka? Bo ty chyba Piotra na oczy nie widziales
  • 0

budo_100ko
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
Pierwsza sprawa -nie musisz mi sie tak gesto tlumaczyc.Po drugie, nawet najmniejsza krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodzila.
  • 0

budo_proximuss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
Hehe ... i tak Dragon rulez pozDro :D
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
owszem ale nie jak krytykuje ktos kto nie widzial nawet treningu w danej sekcji
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego

Pierwsza sprawa -nie musisz mi sie tak gesto tlumaczyc


Oczywiscie ze nie musze, wyjasniam, tudziez odpowiadam na pytania
  • 0

budo_zyx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
hihi,

wojny się nie spodziewałem:) ale skoro jest - werdykt jest następujący:

od września zaczynam:>

krytyka nie zaszkodzi, a wręcz jest wskazana, ale tym razem przekonali mnie zwolennicy: jestem dyletantem i amatorem, więc opis sekcji mnie przekonał.
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
Krytyka - dobra rzecz. Sam to potwierdzę
Dodatm tylko że jeżeli chodzi o czas treningu... może ja nie zauważałem różnicy (czy też zmiany grup) ale jak przychodziłem o 19 to przed 22 się nie zebrałem...... może info na stronie nie do końca odpowiadają rzeczywistości - ciężko ocenić. A jeżeli chodzi o zawodników którzy z "rączki" Piotra powstali.. to jest ich paru :) I będzie więcej :D
  • 0

budo_muaythai
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
"oprocz tego Piotr ma uprawnienia w/w organizacji (jako jeden z dwoch ludzi w Polsce) do propagowania MT na Polske. "
hmm.... nie włączam się w tą "dyskusję" ... tylko malutkie sprostowanie... ani Piotr Ochniowski ani "ktoś inny" nie ma uprawnień do propagowania MT na Polskę... bo i takich uprawnień osobą prywatnym WMC i IFMA nie daje. Takie uprawnienia ma Polskie Zrzeszenie Muaythai. Pozdrawiam.

Heja - bez ściemy :-)
:lol:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego

"oprocz tego Piotr ma uprawnienia w/w organizacji (jako jeden z dwoch ludzi w Polsce) do propagowania MT na Polske. "
hmm.... nie włączam się w tą "dyskusję" ... tylko malutkie sprostowanie... ani Piotr Ochniowski ani "ktoś inny" nie ma uprawnień do propagowania MT na Polskę... bo i takich uprawnień osobą prywatnym WMC i IFMA nie daje. Takie uprawnienia ma Polskie Zrzeszenie Muaythai. Pozdrawiam.

Heja - bez ściemy :-)
:lol:


He he wiedzialem ze sie pan dolaczy do rozmowy...panie Rafale...pan wie jak jest...i nie chce mi sie tego prostowac
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
He bzdura drzec koty o cos czego sie nigdy nie widzialo. Mysle ze strona internetowa nawet najladniej zrobiona nie jest wyznacznikiem umiejetnosci czy tez organizacji treningu. Umiejetnosci mozna zweryfikowac na zawodach.
A jesli chodzi o atmosfere to mysle ze jest bardzo wazna bo mobilizuje do treningu lub nie.
Krytyka jest dobra jesli jest tworcza a nie dla samego przyczepienia sie i dowalenia temu czy tamtemu.
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
ja chodziłem na zajęcia R.Simonidesa, ale panowie Ochniowski i Szlachta też się pojawiali, czasmi było 2-3 trenerów jednocześnie - to był czad :twisted: .
Uważam że jest bardzo OK - mi bardzo opdowiadały treningi p. R.Simonidesa - podobna do mojej postrura ( tzn. ja tłuszcz - on mięśnie :lol: ) i widać że jest zaangażowany w to co robi - a to według mnie połowa sukcesu. Więc polecam - sam mam nadzieję że czas i kasa pozwolą mi wrócić na treningi.

Pozdrawiam

P.S. Nie wiem tylko co to za akcja z treningami na Lea 44 - czy to szkoła pana O. czy pana Sz.

ONE WORLD - ONE MUAYTHAI
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mt-kraków, zamoyskiego
Akcja jest prosta
Lea - Pan Sz.
Zamoyskiego (czy jakoś tak) - Pan O.
:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024