Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co mozna cwiczyc we Wrocku??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

budo_emde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
bjj.wroclaw.pl

nic wiecej nie potrzebujesz
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Dzieki...musze odwiedzic ten klub...a co do tego ze jeszcze nie bylem na zadnym treningu ...to musze uswiadomic kilku panow ze studiuje na Polibudzie a co za tym idzie mam bardzo dziwny plan ,ktory jest wynikiem bardzo duzej ilosci ludzi na wydziale...wiec jesli trening zaczyna sie o 18 juz mi nie pasuje bo pokrywa mi sie z uczelnia...totez nie gadajcie glupot i nie zgrywajcie fachowcow :) wiecej wyrozumialosci... i ponawiam mimo wszystko pytanie o NINPO ...
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Musze tez dodac, ze Doce Pares i Pankration...czyli te sekcje na ktore chcialem isc od poczatku i w sumie miedzy nimi glownie wybieralem maja zajecia od 18 ...wiec odpadly conajmniej do drugiego semestru....korzystajac z tego chcialem sie dowiedziec jak najwiecej i rzeczywiscie wiele osob pomoglo wiec nie rozumiem glupich uwag nielicznego grona ... :? interesowalo mnie takze Hwarangdo ale w Feniksie nie ma zadnego takiego ogloszenia ... moze cos wiecie na ten temat....
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Doce Pares jest praktycznie caly tydzien na 20 , tylko w srode o 19.30 ;]
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Jak jest jak bylem i sie pytalem...i jest na 18 i 18.30... chyba ze inne :) mowisz o tym na Bocznej 12??
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Stary wal na BJJ.
Nawet godziny Ci będą pasować :)
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??

Jak jest jak bylem i sie pytalem...i jest na 18 i 18.30... chyba ze inne :) mowisz o tym na Bocznej 12??

Tak na bocznej , znam godziny bo sam tam chodzę ;]
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
A faktycznie ...porabalo mi sie....ale nawet ...koncze srednio ...tak kolo 19.30 w poniedzialek... a reszta dni 19....z polibudy sie nie wyrobie... ale jak mi sie na przyszly semestr lepiej zajecia uloza na bank zajrze bo mnie bardzo FMA pociaga....a powiedz mi jeszcze ...bo jakos mi sie obilo ze tam na Bocznej nie tylko Doce Pares jest....jakie inne sekcje FMA sa we Wrocku... i gdzie.... jesli nie sprawi Ci klopotu udzielenie odpowiedzi...
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Do Pepe 5874660 to jest moj GG... napisz to pogadamy bo discuss na forum nie ma sensu.... pozdrawiam... w ogole jesli mozecie cos napisac o jakims stylu piszcie...zbieram info :) a te utarte ...schematyczne teksty ze stron www jakos do mnie nie przemawiaja...wole jak mi zywy czlowiek przedstawi swoje zdanie ... A tak na marginesie ...oprocz Kravki sa jakies Combaty we Wrocku??
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Ja bym uderzyl albo na BJJ albo na Luta livre łowcy głow daja rade ...Treningi odbywają się w hali sportowej Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych, przy ul. Stanisława Worcella 20-24.

osobicie wole LL bo bez kimona POZDRO.
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
A w jakich godzinach jest to LutaLivre??
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
A jest we Wrocku....moze wiecie...JKD ?? albo Arnis de Mano tudziez Escrima??
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Gdybys zamiast zadawac jedno pytanie poszedl na trening do jednej sekcji, to mialbys juz obcykane wszystkie kluby na dolnym slasku.

Robisz sie meczacy.

Zalozmy, ze jest JKD. I co z tego? Przeciez niezaleznie od odpowiedzi, zapytasz czy nie ma czegos innego. Robisz to przez 5 stron tego tematu.

Zdecyduj sie czy chcesz cwiczyc czy tylko chcesz sobie pogadac.
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Ehhh Dear Genosha... jak juz pisalem...zaczynam od grudnia... ale nie chce chodzic jak glupek po wszystkich sekcjach...szukam czegos co bede mogl zgrac ze szkola i finansami... "studentom wiatr zawsze w oczy :) " jak narazie ...wg slow Pepe chyba z tym Doce Pares moze byc dobrze... bjj sam jakos mnie nie pociaga(albo mam godzine drogi na trening)...wiec pytam ...przeciez nikt nie kaze CI tu zagladac... prawda?? o czesc rzeczy pytam z czystej ciekawosci... Zbiore potrzebne mi informacje to sie przejde na sekcje ktore mi beda odpowiadaly... czyli jakies FMA (tha best Arnis de Mano tudziez Escrima) , Pankration(tylko aktualnie godziny mi nie pasuja...jak juz pisalem) lub jakis inny mix..(w rozsadnej cenie :D ) JKD...o Combat'y pytam z ciekawosci bo oprocz KM na zadnym forum nie ma wzmianki o takowych systemach we Wrocku... nie zapezaj sie ;) wez to bardziej na luzie :D (łłoooooooooo weeeeeźźź toooooo pooooooooczujjjjjjjj :D )
  • 0

budo_emde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
d'oh jesli wybierzesz grappling mam nadzieje, ze pojdziesz do szuwara na luta livre nam nastepnego internetowego wojownika nie potrzeba ...

i zaprzeproszeniem nie pierdol, ze sie nie wybrobisz bo konczysz pozno przez 3 lata studiowania na polibudzie konczylem pozno i zawsze bylem na treningu nawet po 1h spoznienia ale przychodzilem ...
  • 0

budo_dusza
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BYTOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??

Ehhh Dear Genosha... jak juz pisalem...zaczynam od grudnia... ale nie chce chodzic jak glupek po wszystkich sekcjach...wez to bardziej na luzie :D (łłoooooooooo weeeeeźźź toooooo pooooooooczujjjjjjjj :D )

.... zachowujesz sie jakbys dostal conajmniej czarny pas u Royca Gracie ... nie licz ze sparingi sa na luzie :twisted: ... jeste jeszcze jeden klub we wrocku 'BAR" czy jakos tak zajecia prowadzi sensej Krzysztow Ibisz 8O ... niech mnie poprawi ktos z wrocka jak sie pomylilem :)
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Dobra....nic nie pisze...co mialem napisalem ...komu mialem napisac napisalem...teraz ide ja sie zapisac... na kregle i sekcje szachow... :) jak cos znajdziecie nowego piszcie... bo lepiej niech juz bedzie jeden temat z klubami Wroclawskimi niz ma powstac jeszcze 100 takich topicoff ;) ale to juz nie dla mnie tylko dla przyszlych forumowiczow :) ja juz wybralem :) :D pozdrawiam...
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
A z Roycem Garcia tydzien temu flaszke robilem ;) pod ogoreczka :D
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
WORDa teraz z calkiem innej beczki...bo tak z ciekawosci...jest w koncu we Wrocku sekcja Hwarang?? bo pisalem z gosciem z Impact Wawa...i on mowil ,ze jest i to dobra...tylko nie znal adresu...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024