Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co mozna cwiczyc we Wrocku??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Ong-Bak??? moze byc fajny...na bank przegiety ale fajny ;) jak kazda produkcja z dalekiego wschodu :) poczawszy od filmow Shaolin i Jackie Chan'a
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Witam od pazdziernika podejmuje nauke we wrocku i rowniez interesuje mnie SW w tym miescie....tylko ze ja juz troche konkretniej ........rozgladam sie za boxem ....thai.....albo kickiem ......
ktos nakresli mi cos blizej ...gdzie jak i w ogole?

p.s
jak bede we wrocku to pierwsze kroki postawie w kierunku tego fenixa :P

pozdro
sicc
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
A jest jakas opcja gdzie by mozna Kalaripayit lub Silat,Hwarangdo czy Kyouk Sul cwiczyc ??[/b]
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??

A jest jakas opcja gdzie by mozna Kalaripayit lub Silat,Hwarangdo czy Kyouk Sul cwiczyc ??

No jest taka opcja trzeba jechac do indii albo do japonii lub korei. Chlopie jest taki sezon ze caly wrocla i caly feniks na gorze oklejone sa plakatami. Zamiast zadawac 100 000 000 pytan przejdz sie po prostu wszystkie twoje problemy sie rozwieja.
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Wiesz...po to jest to forum (tak mi sie wydaje) zeby zadawac takie pytania...jesli nie chcesz odpisywac nie zagladaj tu... po trzecie mieszkam 232 km od Wrocka i dopiero od 1 tam bede :) wiec zadawanie przeze mnie pytan jest jak najbardzije uzasadnione :) pozdrawiam!!
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Ja pieprze, to malo juz dostales propozycji? Zdecyduj sie czy chcesz cos cwiczyc czy tylko sie zastanawiasz.
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
"Szukajcie a znajdziecie" Biblia :) nie kumam... studiujecie te wschodnie sztuki walki ... trenujecie cialo , umysl, dazycie do harmoni... a tacy nerwowi jestescie.... owszem mam zamiar cwiczyc ale chce sie dowiedziec WSZYSTKIEGO czego tylko moge...
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Bylem w tym calym Feniksie i w sumie nic taqm nie ma....wszystko kung fu , wu shu itd
....co powiecie o klubie Puncher??

  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
ty masz jakies problemy,ze cały czas właczasz to pogrubienie...?
  • 0

budo_vior
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
wiesz jak się chce znależć to się znajdzie, ty mi jednak wyglądasz na takiego co to nie bardzo chce. Miejsc do ćwiczenia we Wro jest masa i to całkiem przyzwoitych. Problem polega na tym, że trzeba samemu ruszyć dupsko i wtedy dowiesz się co Ci pasuje. A więc zadaj sobie trud i idź się gdzieś spocić bo tu odpowiedźi nie znajdziesz. Co najwyżej zgrubne dane.
pozdraw
ps
mój kumpel trenuje w Puncherze ...specjalnie nie narzeka
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Ale on by chciał.... no właśnie on nie wie co by chciał... jak panienka (bez obrazy panienek)
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Wiem co bym chcial i juz jezdzilem patrzylem , szukalem...ale mam dylemat... i wlasnie go powoli rozwiazuje... a tak poza tym moze jakbym byl rodowitym Wroclawianinem to moze i bym mogl znalezc co nieco bez pomocy bo bym wiedzial kogo spytac i gdzie isc...a ze jestem tu dopiero 1 miesiac nie wymagajcie ode mnie zebym sie blyskawicznie okreslil...po to tu pisze zeby uztyskac pomoc specjalistow ...ludzi ktorzy sie orientuja w temacie...a wy sie czepiacie pogrubionej kursywy ... :? nie wku...rzac mnie bo za jakie 10 lat jak juz bede dobry znajde was :) :D [/b]
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??

a wy sie czepiacie pogrubionej kursywy ... :? nie wku...rzac mnie bo za jakie 10 lat jak juz bede dobry znajde was :) :D [/b]


Bo pogrubiona kursywa jest wkurzajaca i niewygodnie sie czyta. Pomijajac juz to ze to sluzy do zaznaczania czegos, wyszczegolnienia etc.

Taa?To my bedziemy mieli te 10lat + nas dotychczasowy staz :P (zakladajac ze dalej bedziemy trenowali) :lol:
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
No dobra...w sumie tak :D 10+staz...aaaa łorewa... a jest gdzies sekcja sambo we Wrocku....bo juz w sumie stwierdzilem ze uderze na ninpo na poczatek przynajmniej ...chyba ze odradzacie.. ale jak dzis poczytalem jeszcze troche o tych systemach to wlasnie sambo militarne by bylo git...w Warszawie wiem gdzie jest a nie moge znalezc nic we Wrocku...w ogole Wroclaw jest slabo wyeksponowany na necie...w porownaniu do Lodzi czy WuWuA... no ale z tym ostatnim to chyba normalne bo przecie stolica ;p[/b]
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Z tego co się orientuje we wrocqu nie ma Sambo ( jeszcze ) , no ale jak widze zainteresowal cie combat/mma pojdz sobie w takim razie na Pankration ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) masz tam stójke+parter + czasami seminaria noza , bardzo porzadny klub i mila atmosfera. Jezeli chcesz jeszcze bardziej pod combat to Krav Maga .. poszukaj sobie informacji , z tego co wiem jeden klub znajduje sie na ulicy Grabiszynskiej gdzies przy komisariacie policji. Tak na marginesie zapytam , rozmawiales moze z gosciem ktory sprzedaje w feniksie? Jezeli nie to od tego trzeba bylo zacząc napewno by ci pomógl bo on sam jest trenerem ( ten starszy - Jarek ).

To na tyle..
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
No Pankration to byl priorytet...niestety nie zgrywa mi sie trening z zajeciami na polibudzie.... a Kravka jest za droga!! jak bylem w Feniksie to jakas kobieta siedziala za lada
  • 0

budo_vior
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
:D wiesz powinni na tobie testowac zachowania konsumenckie, niewielu by chyba dalo rade :-) robi sie coraz ciekawiej-przyznaje; mozna by przyjac zaklady: czy dotrzesz na jakis trenning przed koncem tego stulecia? uwaga! obstawiamy
:) pozdrawiam
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
Stawiam 150% na to że mu sie nie uda :)
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
jak wygram :) robicie zrzute na na oplacenie mojego rocznego treningu ok?? :P [/b]
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Co mozna cwiczyc we Wrocku??
A tak na marginesie tak czy tak dopiero moge zaczac od grudnia niezaleznie od tego czy bym konkretnie cos wiedzial czy nie :P wiec to ninpo to przyjemna opcja czy nie bałdzo :) ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024