Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsze Kroki :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Buli
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pierwsze Kroki :)
Siemka .
Dziś znalazłem te forum i się zarejestrowałem .
A więc mam pytanie jakie ćwiczenia wykonywać na klatkę piersiową ( całą ) domowymi sposobami ??
Dodam że mam narazie 2 hantle ( razem 15 kg ) ale używam jednej ( 11 kg ) .
Tak więc proszę o polecenie mi jakiś dobrych i skutecznych ćwiczeń na wyrzeźbienie klaty .

Pozdrawiam . {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif

Jak by coś to moje gg : 5056878
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)
z dwoma hantlami nic niezdzialesz potrzebujesz lawle wtedy mozna wyciskac hantlami plasko i skos,i do tego rozpietki plasko i skos
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)
Na klatke piersiową w domu to pompki i jak masz hantle (szkoda że jeden 11kg a drugi 4 ale coś sie poradzi) to możesz robic biceps, triceps ale klatki tym raczej niezrobisz (wiem że da sie też rozpiętki jednorącz tylko nie znalazłem filmiku poszukaj na youtube.com albo na video.google.pl)
  • 0
Dołączona grafika

Buli
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)
Dzięki za odpowiedzi ale zapomniałem dodać że mam jeszcze drążek do podciągania a niedługo planuje kupić długi gryf oraz trochę obciążenia . Raczej narazie robie pompki trochę się podciągam i ćwicze na jednej nantli (11 kg) ba narazie na drugą nie mam obciążenia {SMILIES_PATH}/icon_e_sad.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)
Jeśli nie masz regulowanego obciążenia na hantlach to trudno musisz sobie jakoś na razie radzić. Najlepiej jakbyś kupił taką średniej długości i stojak pod nią + do tego niestety ławeczka wtedu masz cały asortyment (jak jeszcze zamienisz hantle na takie z regulacją obciążenia to będziesz miał pełen wypasik). Wtedy możesz robić wszystko co ci się zamarzy.
  • 0
Dołączona grafika

Buli
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)
Chudy Dzięki za odpowiedzi ale ja już mam regulowane hantle thorna . mam takie tylko że 15 kg
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ... cena_.html
planuje kupić średni gryf i do tego jakieś z 40 kg obciążenia ( narazie ) bo to troszkę kasy wyjdzie . oraz może jakąś dobra ławkę z regulacją góra dół . Czy jak dodam że mam 15 lat to nie zmieni faktu . czy to może za młody wiek ??
mam 180 cm wiec nawet jak przez trenowanie się nie rośnie to mi to nie przeszkadza bo ten wzrost mi odpowiada .

Pozdrawiam .
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)
Urośniesz na pewno bo masz dopiero 15 lat więc się rozwijasz i będziesz rósł, a co do siłki to nie wiem jeśli już to przez ćwiczenia + dieta + suple typu testosterol co może mieć wpływ na zwiększoną ilość produkowanego testosteronu (hormon wzrostu). A to że masz 15 lat to nie znaczy że ktoś ci zabroni ćwiczyć {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif To nawet lepiej że chcesz budowac ciało niż siedzieć pod blokiem i jarać blanty.
  • 0
Dołączona grafika

Steriod
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)
Tu masz wszystkie ćwiczenia które możesz robić bez żadnego sprzętu ;]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Buli
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)

Tu masz wszystkie ćwiczenia które możesz robić bez żadnego sprzętu ;]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


tak już to widziałem ale dzięki temu nie mam żadnej motywacji a jak wy mi napiszecie to będę miał .

Urośniesz na pewno bo masz dopiero 15 lat więc się rozwijasz i będziesz rósł' date=' a co do siłki to nie wiem jeśli już to przez ćwiczenia + dieta + suple typu testosterol co może mieć wpływ na zwiększoną ilość produkowanego testosteronu (hormon wzrostu). A to że masz 15 lat to nie znaczy że ktoś ci zabroni ćwiczyć [img']{SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif[/img] To nawet lepiej że chcesz budowac ciało niż siedzieć pod blokiem i jarać blanty.


ok.
a wracając do pompek bo na razie nie mam sztangi itp . po ile pompek robić dziennie w jakich seriach po ile przerwy , jak trzymać ręce prosto na bok szeroko czy zwięźle . ??
{SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif :P :P
pozdrawiam .


i mam jeszcze 1 może głupie ale mnie to ciekawi więc skorzystam że już jestem na tym forum .
od czego zależą wystające żyły bo nie którzy mają nawet na bicepsie a nie którzy nie mają nawet na nadgarstkach . fajnie to wygląda {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)
To zależy od tego jaka intensywność treningu, jeśli duża to ciśnienie krwi podnosi się i to znacznie i dlatego krew przepływa przez żyły szybciej i więcej tej krwi przepływa, przez to żyły wychodzą na wierzch. Zyły widać i bez wysiłku ale podczas np. uginania ramion (w ćwiczeniu na bicki właśnie) żyły transportują więcej krwi do mięśni. Ciśnienie to rozpycha żyły i dlatego są bardziej widoczne.
A co do pompek to możesz robić ze 4 serie po np. 20 pompek w różnych rozstawach (wąsko, szeroko, lub na troszke szeżej niż szerokość ramion).
  • 0
Dołączona grafika

Buli
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)
Dzięki jak coś jeszcze będę chciał wiedzieć to napisze {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwsze Kroki :)
Nie ma sprawy od tego jest forum.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024