Skocz do zawartości


Zdjęcie

Władysławowo 2004


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Władysławowo 2004
No to już w sumie można stwierdzić, że obóz się zakończył. :( Ci co byli niech napiszą swoje wrażenia z treningów, oraz czy miłó spędzili wolny czas. Jak dla mnie obóz udał się zajebiście. :-) Tyle osób z Vortalu się poznało, że cho cho... :wink:
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Władysławowo 2004
Jak dla mnie obóz był udany.Złożyła się na to przsympatyczna atmosfera panująca na treningach i poza nimi,spora dawka nowych technik,dobra warunki treningowe-duża sala, no i piękna pogoda.
Treningi odbywały sie dwa razy dziennie pod okiem Alexandra Carneiro "Soca" po 1,5-2godz.Zawsze po treningach część zapaleńców zostawała na ćwiczenia własne-no wiecie plaża dziewczyny-brzuchy trzeba robić:)Soca wyciągnął nas nawet pare razy na biegi po plaży między tłumem plażowiczów.
Mistrz dużo czasu poświęcił na przechodzenie gardy ,oraz na walke gardą.Dużo czasu poświęcaliśmy na sparingi, które były elementem każdego treningu-czyli dwa razy dziennie.
Czas między treningami spędzaliśmy głównie na plaży.Pare razy również odwiedziliśmy Cetniewo by obserwować ciężkie przygotowania naszej kadry olimpijskiej w zapasach w stylu wolnym:Krystian Brzozowski,Bartłomiej Bartnicki,Marek Garmulewicz.Widziałem trening Brzozowskiego,jego skoncentrowanie,determinacje i szybkość.Jestem pewien że 28 i 29 sierpnia w Atenach może powalczyć o najwyższe miejsca.Duże wrażenie wywarli oni również na naszym gościu z Brazyli,co dało się odczyć na kolejnych treningach:)
Nie mogliśmy się oprzeć również urokwi naszej żeńskiej kadry olimpijskiej w gimnastyce artystycznej.Dziewczyn jednak nie zapraszaliśmy na randke-uznaliśmy że mogłoby to wpłynąć na ich formę startową:)
Jeżeli chodzi o zakwaterowanie to pokłony dla organizatora Mirka za prawie luksusowe pokoje w centrum Władysławowa z widokiem na zatoke i na piękne dziewczyny spacerujące pod naszymi oknami:)
Soca nadał chyba 9 niebieskich pasow(dokładnie podamy niebawem), oraz nominacje specjalną Strongmana 8) dla mnie oczywiście :wink:
Żeby ponarzekać to przykrą sprawą była kontuzja Krzyśka,częściowo z mojej winy-za co jeszcze raz przepraszam.
Fotki i nominacje wkleimy później-lub sprawdzajcie na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Kto był niech pisze!!!
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Władysławowo 2004
No tak jak mówisz. Treningi mogły czasami wkurzać tym, że ciągle powtarzamy techniki, no ale mile mnie zaskoczył innymi, nowymi. :wink: Poza tym pogoda była niezwykła. Brzydko było tylko pierwszego dnia i ostatniego. :-) Poza tym upał. Lasek pełno na plażach, ulicach, dyskach... No właśnie, dyskoteki. Bardzo mi się podobało na tych przyportowych. Mniejsza housówa była na plaży i tam musiałem sie rozgrzewać i od czasu do czasu iść do sąsiedniej zerknąć czy bramkarz już sobie poszedł. A jak już poszedł, w zasadzi po pierwszej godzinie, to leciało się an drugą gdzie było wiecej wolnych dziewczyn. Poza napewno głównym powodem dlaczego miło będe wspominał ten obóz bedzie towarzystwo fighterów z Vale Tudo Polska. :wink: Naprawdę bardzo kontaktowi ludzie.
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Władysławowo 2004
"przybyłem, zobaczyłem, powalczyłem"... kurka było super, normalnie czekam już na następny obóz. Więcej takich imprez ( tylko skąd wziąźć szmal ?). Przekozacka atmosfera.
p.s. gratulacje dla wszystkich nowych "blue belts", pozdro dla kuźni miszczów z Bronxu. OKIEJ :) :)
  • 0

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: Władysławowo 2004
pozdro chłopaki, gonzo niedawno mówiłeś że będziesz odpoczywał po obozie a już następny ci w głowie, ale dobrze, tak trzymać
P-Chan nie rozumiem twojej ankiety!
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Władysławowo 2004
A tak dla jaj sobie walnąłem. :wink: Niektórzy nieźle balowali i przez to nawet na treningi kilka razy nie przechodzili. :P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Władysławowo 2004
Dopiero dzis wrocilem do domu.
Bylem we Wladyslawowie. I to niestety mnie, pekla torebka stawowa w kostce stopy juz w czasie pierwszego treningu. Coz pech. boidae (Marku), (to on mi zalozyl klucz), moglo sie to zdarzyc kazdemu. (Zreszta dochodze do zdrowia).
Cale szczescie ze bylem dwa turnusy. Wiec pierwszy przesiedzialem na macie, robiac brzuszki i cwizcac na gumach. A w drugim zaczalem cwiczyc techniki. A to dzieki specjalistycznemu ochraniaczowi na kostke, ktory zalatwil mi Tomek (swietny, nowy niebieski pas). Za co mu serdecznie dziekuje. (Mam nadzieje, ze ochraniacz wrocil do niego). Niestety do konca nie moglem sparowac, na co bardzo liczylem. Ale nie uwazam tego czasu za stracony. Soca to swietny zawodnik i trener. Tym razem zaproponowal nam bjj twarde, wymagajace duzej kondycji. Zas kilka walk w jego wykonaniu to swiatowy poziom, uswiadamiajacy nam - ile jeszcze wszyscy musimy pracowac - trenerzy i zawodnicy.
Cieszy mnie jeszcze jedno - na obozie niebieski pas otrzymal Gonzo, moj staly sparingpartner, z ktorym brasila uczylismy sie od zera. (Tytulem uzupelnienia - ja niebieski pasek otrzymalem w grudniu ubieglego roku).

Dzieki Mirkowi Okninskiemu za zorganizowanie calosci!
K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024