Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co lepsze ... ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubagc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Co lepsze ... ?
Mam pytanie do was ,
(Odrazu przepraszam jeżeli jakieś pytania będą banalne lub głupie ale nie znam się :P )
przejżałem wszystkie tematy o Bjj i Thai'u w Wawie bo mam straszną ochotę zapisać się na jakieś zajęcia tego typu, do tej pory trenowałem tylko Kung fu -2lata , Taekwondo z pół roku w między czasie i ostatnio z dwa miesiące Sandę. Ostatnio jednak zrozumiałem że chce czegoś innego , na początku myślałem o samym Thai'u ale w połączeniu z BJJ to by było coś wspaniałego bo w życiu zdaża mi się wiecej sytułacji w których nie chce kogoś uszkodzić , tylko unieruchomić i poczekać aż "ostygnie" , albo nawet w takich przepychankach na żarty też by się ta umiejętność przydała :D .
No więc kontynułując mieszkam w Warszawie a konkretnie w Ursusie , wiem już o dwuch szkołach które by się nadawały , ta na Legii i ta na Gwardii , tyle że mam jeszcze pare ale w tej sprawie żeby nie było za pięknie :D
Czy nie ma jeszcze jakichś szkół o których nie wiem ?
Nie koniecznie Thai+BJJ , może np. sam BJJ - Wiecie jestem otwarty na propozycję.

Nie mam pojęcia na co się zdecydować bo nie przeczytałem mimo tylu topic'ów żadnej obiektywnej opinii o tych klubach !

Kumpel co chodzi na Gwardię ale na jakieś inne zajęcia , mówi że tragicznie jest tam ten Thai prowadzony , o Bjj też chyba coś wspominał co mnie troszkę zniechęciło. Nie wiem za to co się dzieje na Legii .
Powiedzcie jak to jest tam od wewnątrz , czy całkiem zielony w tej dziedzinie może liczyć na to że będzie trenował żeczywiście od podstaw czy odrazu na głeboką wodę i doganiaj innych ?
No i mam takie trochę głupie pytanie ale mnie to nurtuje i bądźcie wyrozumiali ... czy na te zajęcia przychodzą jakieś takie same chamskie dresy i kibole co chcą się wyżyć na innych czy naprwdę spoko typy ?

No i tak trochę poza tematem ... Bjj to samo tarmoszenie się po ziemi czy uczą też jak na nią kogoś posadzić ?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze ... ?

No i tak trochę poza tematem ... Bjj to samo tarmoszenie się po ziemi czy uczą też jak na nią kogoś posadzić ?


Aby sie z kims "tarmosic" pierwej trzeba go miec na ziemi. Zatem to logiczne iz obalenia sa nauczane. Bez tego ani rusz. 8)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze ... ?

shidokan to karate z elementami thai-boxingu, judo i ju-jitsu

i podobno w warszawie jest dobra sekcja :wink:
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze ... ?
Powiedział bym raczej że shidokan to połączenie thai boxu, judo, jiujitsu z elementami karate. :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze ... ?

Powiedział bym raczej że shidokan to połączenie thai boxu, judo, jiujitsu z elementami karate. :)


chcialem byc oficjalny i kopiowalem z oficjalnej strony, wiec ciii :P
ale wg masz racje
  • 0

budo_kubagc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze ... ?
@^Hast^ - no wiesz, logiczne czy nie to nie jedno już w życiu widziałem i wiem że ludzie byli by zdolni wymyślć coś takiego (walka w parterze bez sprowadzania do parteru). Wiesz Tsunami i te sprawy...
Dołączona grafika

A co do Shidokanu to novocaine dałeś mi do myślenia ... zabieram się do przeszukiwania internetu i forum w tej sprawie :D
dziękiDołączona grafika

inne propozycje wciąż mile widziane :)
  • 0

budo_case
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze ... ?
[Kumpel co chodzi na Gwardię ale na jakieś inne zajęcia , mówi że tragicznie jest tam ten Thai prowadzony , o Bjj też chyba coś wspominał co mnie troszkę zniechęciło. Nie wiem za to co się dzieje na Legii ]

W Warszawie nie znajdziesz lepszej sekcji BJJ. Jestem ciekaw co ćwiczy twój kumpel i co powiedział, bo wiesz, jak ktoś patrzy na bjj i się nie zna, to będzie widział tylko taczających się ludzi i dojdzie do głupich wniosków.
Najlepiej przyjść na trening i poćwiczyć.

[No i mam takie trochę głupie pytanie ale mnie to nurtuje i bądźcie wyrozumiali ... czy na te zajęcia przychodzą jakieś takie same chamskie dresy i kibole co chcą się wyżyć na innych czy naprwdę spoko typy ? ]

Żadnych dresów nie ma, chłopaki są ok. Sekcja dla początkujących zaczyna się od września, ale niektórzy już teraz przychodzą. Zawsze możesz się czegoś nauczyć. Zresztą co ja będę pisał, przyjdz sam, poćwicz i wyrób sobie własną opinię.
  • 0

budo_kubagc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze ... ?
Dzięki Case o to mi chodziło :D
ten typ co mi opowiadał że mu się to nie podoba trenuje boks więc żeczywiście mu się to mogło wydać dziwne :P

W takim razie pochodze miesiąc od września na próbę , boje się że mi się spodoba i nie będe mógł przestać a w tym roku matura :)

Case a jakie są mniej więcej godziny zajęć , ceny i w co się ubrać ??
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze ... ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ale z tego co slyszalem to od wrzesnia ma byc troche inny rozklad treningow w wawie.
  • 0

budo_case
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze ... ?
Do kubagc: W lecie ćwiczymy w krótkich spodenkach i koszulkach. Informacje organizacyjne znajdziesz na stronie klubu, ale są tam żadkie uaktualnienia. Najlepiej za miesiąc zadzwoń do Mirka Oknińskiego i zapytaj się o szczegóły.
  • 0

budo_lutalivre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Co lepsze ... ?
a od nastepnego wrzesnia zapraszamy tez na luta livre w wawie informacje w ciagu roku.pozdrowienia dla trenerow bjj szczere zeby ktos zle nie zrozumial.dla mirka szczegolnie nara
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024