Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wpier...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_slimcz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wpier...
zaczne od poczatku. robilismy z kumplami ognisko, godzina odpowiednia zebieramy sie. zwijamy przedluzacze itd. wtedy jakies 8-10 os poszlo w miejsce paleniska. powiedzielismy ze mogo sobie siedziec ale zeby niczego nie zniszczyli bo statnio ktos zniszczyl grilla. to OK. ranoi wpadlem do kumpla. Wiesz co bylo wieczorem?? nie. ktos nam rozjebal palety (12 sztuk) i fotel, spalili je. nerwy!! poszukalismy kolesi dowiedzialem sie co i jak. W sobote sie umuwilismy z gosciamy na rozmowe (hi) ale nie przyszli. my goscie po 16 lat oni podchodza pod 17-18 i boja sie nas?? hm....... jeden element jest ciekawy grozi dziewczyna, bije je (chodzi na pakernie i mysli,ze jest zajebisty) a teraz jeszcze mowi ze mi zebra polanie i zkopie jak bede lezal. he. ma przewage masowo napewno wiecej sily ale licze na moja wytrzymalosc i szybkosc. moze sie przlicze ale sa jeszcze inne srodki. nie wiem po co pisze ale jestem :evil: cholerni :evil: 3majcie sie!!
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
Weź kolesia na sparing i się wszystko wyjaśni :twisted:
  • 0

budo_raedits
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
Solo... solo... solo... Z obstawą w razie czego :twisted: A potem każdemu z nich bęcki jescze! :twisted:
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...

hm....... jeden element jest ciekawy grozi dziewczyna, bije je (chodzi na pakernie i mysli,ze jest zajebisty)


znaczy sie odgraża sieswoją dziewczyną, którą bije? czy grozi dziewczynom i je bije damski bokser w skrócie, zakłądam że to drugie.

PS. Lepiej się zastanów czy gościu nie zrobi ci potem zbyt wielkich problemów (kumple) w końcu palety i tak już szlak trafił.
  • 0

budo_slimcz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
o jego kumpli sie nie boje. mam swoich i zawsze telefon w kieszni. chce zeby on zaczal potem bede sie bronil a obronie wlasnej moge robic wsyzstko. dobrze pisze?? moze maice jakis sposob jak tu goscia powalic?? pewnie bedzie pracowal rekami w sumie to ja tez jestem bokserem ale kilka kopnijec zanam. w parterze chyba nie mam szans nie??
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...

chce zeby on zaczal potem bede sie bronil a obronie wlasnej moge robic wsyzstko. dobrze pisze??

Niekoniecznie dobrze, w obronie wlasnej wszystkiego Ci nie wolno. Takie prawo. Duzo juz na ten temat bylo tutaj.
pozdrawiam
blackgirl
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...

o jego kumpli sie nie boje. mam swoich i zawsze telefon w kieszni.


Jak Cię pięciu kolesi będzie butować, to możesz mieć małe techniczne problemy z wybraniem właściwego numeru 8)

chce zeby on zaczal potem bede sie bronil a obronie wlasnej moge robic wsyzstko. dobrze pisze??


Nie możesz. Gdybyś mógł, nigdy nie słyszałbyś zwrotu "przekroczenie granic obrony koniecznej". Słyszałeś, prawda?

moze maice jakis sposob jak tu goscia powalic??


Poważnie pytasz? Hmmm... zacząłem właśnie pisać o zaimprowizowanych sprzętach którymi można spokojnie wyłączyć sporo większego gościa, ale się zreflektowałem. Odrobina wyobraźni myślę jednak podpowie Ci, jak zrobić sobie narzędzie którym można powiedzieć panu dobranoc ;)

jestem bokserem ale kilka kopnijec zanam. w parterze chyba nie mam szans nie??


No jak jesteś bokserem to w parter się raczej nie pakuj 8)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
Slimcz-wa, nie pisz szyfrem bo to się ciężko czyta...
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...

Slimcz-wa, nie pisz szyfrem bo to się ciężko czyta...


to moze byc zapomniany dialekt Rayz-Do !
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
boze, tylko niech nikt tu nie da glupiej podpowiedzi...:)
porozmawiajmy lepiej o rayzdo
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...

chce zeby on zaczal potem bede sie bronil a obronie wlasnej moge robic wsyzstko. dobrze pisze??

Abstrahując od tego co mówił AdamD,że nie możesz zrobić wszystkiego w obronie koniecznej to jest mały szczegół...

Co prawda art 25 KK mówi

§1. Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem.

§2. W razie przekroczenia granic obrony koniecznej, w szczególności, gdy sprawca zastosował sposób obrony niewspółmierny do niebezpieczeństwa zamachu, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.

§3. Sąd odstępuje od wymierzenia kary, jeżeli przekroczenie granic obrony koniecznej było wynikiem strachu lub wzburzenia usprawiedliwionych okolicznościami zamachu.


to są jeszcze opnie Sądu Najwyższego, czyli poradnik jak interpretować przepisy(zaróno prezz ludzi jak i przez sądy...)

Osoba zaatakowana nie ma obowiązku ratowania się ucieczką ani ukrywania przed napastnikiem. Nie musi ostrzegać go, że zamierza się bronić.

Musi to być obrona "konieczna"; nie należy napastnika atakować, gdy wystarczy np. zejść z drogi chwiejącemu się na nogach pijakowi, którego zaczepki nie stanowią realnego zagrożenia.
[...]
.

Celowe sprowokowanie zamachu po to, by zaatakować przeciwnika, nie mieści się w granicach obrony koniecznej.

[...]


  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
slimcz-wa

Kolesiowi nic nie rób. To już nic nie da.
Albo oberwiesz i tak się skończy.
Albo oberwiesz i on jeszcze będzie Cię później lał treningowo. :balisong:
Albo on oberwie i się zemści.
Albo on oberwie i tak się skończy (10% szans) no i co z tego. Zmusisz go, żeby odkupił.

Proponuję:
czas stracony na obmyślanie zemsty przeznacz na wymyślanie gadki na przyszłość : co powiedzieć, żeby nie pożyczać swoich gratów komuś
energię straconą na obmyślanie zemsty o późniejsze problemy przeznacz na dodatkowy trening :paker:

Najważniejsze nie pożyczać swoich rzeczy.
Jak już coś pożyczasz to pieniądze (małe kwoty) i to komuś kogo masz dosyć (nigdy przyjacielowi). Pożyczasz np. 50PLN i masz pacjenta z głowy (nawet na ulicy będzie obchodził) :lol:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
Nawet jest takie stare powiedzonko ... "jeśli pożyczyłeś komuś 50PLN i nigdy więcej go nie zobaczyłeś - to były to świetnie zainwestowane pieniądze"

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
raczej nieatakujcie ich to bezsens pujdą na gliny a Ty powiesz ze chodziło o palety i fotele a oni na to to trza było zgłosić ale jak już bronić sie to bronić jasne ze trzeba ale zamiast waszych miechy katan nunczakó i nozy lepiej zabrać miotacze gazu napastnik jak zacznie i dostanie tym wątpie zeby poszedł się poskarżyć :) ale lepiej załagodzić konflikt i nierobic wojny na włąsnym osiedlu jak sie da oczywiście ale czepialskim to wpieprzyć ile trza pomaga wiem z własnego doswiadczeniaczepialski tym dostał gazikiem cs oczywiscie bez bicia jak juz był na parteże ma cyka ale ma ekipe ja ekipy brak czepiaja sie słownie pokazują ze mei zaszcezlą heheh ciekawe z czego ,mają po 15 16 i 17 lat jest ich 20 ale przyznam z zadnym z nich choć mam 19 lat no w listopadzie 20 niemam szans w konfrontacji ręcznej idą bandą ze 20 gnoja przepraszma za przekleństwo ale widzać mojego kochanego walthera ppk 9mm PAK cs gas trzymaja się na dystans niestety wiedzą ze to gazówka ale próbóją i tak atakować kamieniami czy coś ja mysle ze twój problem rozwiąze demonstracja siły ekipa uzbrojona odstraszy tamtych . no przynajmiej tak sądze
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
O kurde :!: takiego zdania to ja jeszcze nie widziałem :shocked!: Napiszesz tłumaczenie?
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
Ludzie, apeluje!
Uzywajcie wielkich i malych litar albo chociaz znakow interpunkcyjnych, zeby byl jakikolwiek podzial wypowiedzi na zdania! Przeciez tego sie nie da czytac! TO juz sie powtarza nie wiem ktory raz! Nie moznaby uglobalnic tej prosby zeby kazdy przeczytal i pisal normalnie?
Pozdrawiam
  • 0

budo_slimcz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
Luz. wlasnie trenuje. he. bede pisal jak polegne, albo zwycieze w co wierze.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...

O kurde :!: takiego zdania to ja jeszcze nie widziałem :shocked!: Napiszesz tłumaczenie?

Weź ty no mi tu nie przesadzaj przeciez jedną kropkę wstawil w swoim poście co prawda w miejscu zupelnie przypadkowym ale jednak jakas interpunkcja w tym jest
  • 0

budo_marreco
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New York City

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...

doswiadczeniaczepialski parteże mei zaszcezlą


Możesz przetłumaczyć te słowa ?? 8O
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wpier...
lol Slim ja mam bardzo ważne pytanie - skąd Ty jesteś ? jaka dzielnica?

masz 90% szans ,że to będzie wyglądało tak :
Nie ważne czy mu nakpiesz czy nie . Będziecie się potem ganiać po całym osiedlu - Ty weśmiesz 10 i nakopiesz 2 chłopom od niego i odwrotnie .
Stary to jest sprawdzone , więc daj sobie spokój z takim rozwiązaniem .
Nie idź na policje (oni też nie pójdą) ,bo będziesz miał xywke KONFIDENT do końca życia .

Mogłeś przewidzieć co się stanie - Twoja wina . Nawet się nie zorientujesz ,kiedy Cie wezmą pod buty ,a Ty chcesz do qmpli w takiej sytuacji dzwonić ? 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024