Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pistolet vs Nóż w Szczecinie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
I jak zwykle debilne komentarze na onecie...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

"Policjanci wezwali do rannego pogotowie ratunkowe. Po chwili na terenie posesji pojawiło się dwóch mężczyzn - jak się później okazało byli to Dariusz P. i jego ojciec Witold P. Starszy trzymał nóż z ostrzem długości około 25 cm. Obaj usiłowali wejść do domu. Jeden z policjantów po okazaniu odznaki policyjnej wydał komendę "stać policja", jednak żaden z napastników nie zareagował.

"Policjant krzyknął ponownie "stój policja, stój bo użyję broni!", po czym oddał dwa strzały ostrzegawcze. Mężczyźni w dalszym ciągu nie reagowali, a starszy zaatakował nożem jednego z policjantów, raniąc go w okolice pachwiny. Policjanci strzelili wówczas w kierunku mężczyzn. Jeden ze strzałów trafił Dariusza P. w udo. Kolejne strzały trafiły bezpośrednio Witolda P." - powiedział Targoński.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż były to trzy strzały, które spowodowały rany postrzałowe nogi, klatki piersiowej oraz brzucha. 68-latek zmarł na miejscu"


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
milo cie widziec stary....:P

jak sie odpali onet to widac dwa najazdy na policje
jedno o strzeania drugie o ucieczke poszukiwanego.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
zaatakowłą nozem..popenił życiowy błąd..ostatni...cóż.. :?
  • 0

budo_jaszczomb139
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wieluń

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
powinni policji pogratulować ew. jakieś medale i te rzeczy dać a nie gnoić i jakieś komisje powoływać.
Media ostatnio (po juwenaliach chyba) wszelkie takie przypadki przedstawiają jako " Policjant zastrzelił 68-latka" i podobnie jakby to święty zginął a później widać jakie społeczeństwo ma zdanie na temat mundurowych :(
Powiem tyle : tak trzymać im więcej tego badziewia w piach pójdzie tym mniej po ulicy bedzie chodzić :D
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
Brawa dla policji, co prawda zbyt późno strzelał, ale zawsze to coś.
Więcej takich akcji z użyciem broni.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
bardzo dobrze sie stalo. moze wreszcie policja polska sie przelamie po paru ostatnio naglosnionych wpadkach. takich psycholi powinni wybic co do nogi. i medale im za odwage !
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
O - Combat ozyl :) . A ad topic - gratulacje dla policji, jednego kretyna mniej.
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
Szkoda że jednego, synek przeżył... :?
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...

Szkoda że jednego, synek przeżył... :?

Combat ma blisko-moze jeszcze ten ewdientny blad policjantow naprawic :wink:
a na serio-przez takie wlasnie podejscie zarowno wladz,jak i debili typu komentujacy na onecie,kiedys moze sie zdarzyc tak,ze w podobnej sytuacji policjant zawaha sie czy strzelic i skonczy sie to zejsciem tego wlasnie policjanta. :?
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
Browo dla policji! - jednak czy napewno brawo? Mam wrażenie że brawa należą sie jedynie tym dwóm wywiadowcom za konkretną akcję . Generalnie policja dupy dała . Ta rodzina teroryzowała okolicę lata całe . Co robiła policja w tym czasie ? Dopiero konkretny atak na funkcjonariusza doprowadził do reakcji . Gdyby nie to , te menele dalej trząsły by okolicą przeświadczeni o swojej bezkarności. Znam wiele przypadków terroryzowania spokojnych ludzi przez zapijaczoną chołotę , ciekawe dla czego mój dzielnicowy nie ma tej wiedzy ? Odpowiedź jest prosta - nie chce mieć ! Drobny przykład : znajomy złożył powiadomienie o włamaniu . Wiedział ze to robota gangu rodziny X. Nawet wypatrzył jakiś skradziony przedmiot u nich na posesji. Te chuje wcale sie z tym nie kryli. Kiedy znajomy opowiedział o tym na policji otrzymał odpowiedź taką : " wiemy że to złodzieje mozemy przyjąć zgłoszenie jednak... niech pan sie zastanowi jeszcze.. to niebezpieczni ludzie... krzywde panu mogą zrobić albo dom podpalą...". 8O ....Uważam że dopuki policją dowodzić bendą stare komuchy nic się nie zmieni .To samo dotyczy sztabu generalnego WP . Ci ludzie są niereformowalni i zakręceni w swoich biurkowo-kuluarowych układach .Władzę powinni przejąć młodzi oficerowie , wykształceni mający chęci i energię tylko......jak to zrobić.... :? ...pozdro.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...

O - Combat ozyl :) . A ad topic - gratulacje dla policji, jednego kretyna mniej.

ja też już myślałem że dobry duch tego orum zacny Kolega COMBAT porzucił nasz e towarzystwo... :?
ale to tylko pogłoski :wink:
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
Niepowinien wogóle zostać ranny w tą nieszczęsną pachwinę :( . Troche mnie to dziwi, że uzbrojony w nóż napastnik zdołał tak blisko podejść policjanta. Ale jakbyniebyło to poklon w stronę policji.
  • 0

budo_faust
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
Kamil czy nie sądzisz że tak naprawde wszelkiego rodzaju protesty w tego typu sprawach generalnie powinny być kierowane pod adres wymiaru ustawodawczego a nie wykonawczego ?

Ja w pewnym sensie nie widze nic nadzwyczajnego w przestrogach policjanata o których pisałęś - "po co pan zgłąsza przestępstwo, przecież mogą panu dom podpalić " - czy to wina policji, że nawet po tym jak funkconariusze przeprowadzą nawewt w 100% sprawną akcję, zbiorą dowody etc. to i tak ta chołota wyjdzie "na drugi dzień ". To już chyba kwestia nie wychodzącego na przeciw zdrowemu rozsądkowi, naszemu prawodastwu. Popatrzcie choćby na wyrok, który zapadł w sprawie tego pedofila od "słowików" - koleś został skazany na 8 lat więzienia ok, ale poza tym zakazano mu przez 6 lat pracować z młodzieżą !!!! No ja również mam głęboką nadzieję, ze po tych 6 latach to on natychmiast powróci do pracy z młodzieżą bo przecież dyrygent z niego ho ho ....
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
Tez mnie to dziwi, ze facet z nozem podszedl tak blisko uzbrojonego policjanta i jeszcze zdolal go zranic.

A te wszystkie ostrzezenia i strzaly ostrzegawcze to jakas paranoja jest.

Pozdro
J.
  • 0

budo_gokken
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...

bardzo dobrze sie stalo. moze wreszcie policja polska sie przelamie po paru ostatnio naglosnionych wpadkach. takich psycholi powinni wybic co do nogi. i medale im za odwage !


popieram w 100%

pozdr!!
MX
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
Opowiedziałem słów kilka w innym miejscu, ale tutaj też pasuje ta historia.

Popijawa lekka była na Polach Mokotowskich, spotkało się parę osób na codzień bywających na Magii Stali tego Vortalu ;) Wniosek prosty - noży było więcej niż ludzi.

Szefostwu "pubu" w którym żeśmy się bawili wyraźnie nie przypadliśmy do gustu, i zadzwonili po Policję. Przyjechały do nas cztery radiowozy. Na 100% jestem przekonany, że Policja została zawiadomiona o tym, że w knajpie są "goście z nożami". Przyjechały cztery radiowozy, po czym panowie spokojnie podeszli do stolika, poprosili nas o wyjście poza ogródek piwny, i wyłożenie "sprzętów" na chodnik.

Wszyscy policjanci kręcili się w zasięgu ręki, żaden z nich nie wyjął broni, nie było "odwodów" mogących zareagować w momencie kiedy zaczęlibyśmy szlachtować chłopaków w mundurach. Do radiowozu został zapakowany (udało się go stamtąd na szczęście wyciągnąć po dość długich negocjacjach) NIEPRZESZUKANY i NIESKUTY facet, który w końcu potencjalnie był uzbrojony!

Praktycznie przez 50, może 75% całego czasu interwencji byliśmy w stanie zrobić z policji sieczkę, krwawe befsztyki. Prawdopodobnie żaden z nich nie zdążyłby sięgnąć po broń, mam wątpliwości czy udałoby się im choćby wezwać pomoc.

Jeśli do tego dziadka z nożem podeszli z takim lekceważeniem jak do nas - dobrze że chłopcy przeżyli.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
Ja tu nie widzę żadnych powodów do braw!! :twisted:

i mogę się założyć o hajs że nie dostaną medali tylko zarzuty...

najpierw postrzelili osobę bez noża!!! - umknęło to wam ?

jest stara zasada że w kłótnie rodzinne to sie policja nie wcina i tutaj lepiej by było jakby tak zrobili

wynik:
postrzelona osoba bez broni,
zastzrelona osoba która raz zdazyła użyć noża

efekt: wydalenie ze szłużby i zarzut dla jednego
wpis do akt i przeniesienie do gorszej grupy zaszeregowania dla drugiego.

w sumie dobrze ze jeden drugiego nie zastrzelił jak kiedyś w warszawie

a tym co tak by chcieli żeby se policja latała i strzelała do wszystkiego co się rusza to przypomnę jak trzech z cbs-u zastrzeliło Fraglesa na sadybie - On wystrzelił trzy naboje (Otrzy wystrzelił ten drugi) - skoń czyła się amunicja ,wyszli z fury i klęknęli z rękami na plecach a z tych trzech kazdy wystrzelił w nich po 17 pocisków - niezłe? podobno dostali wcześniej
zlecenie od korkowskich(Fragles z Mutantami latał,odszedł z AT bo grosze płacicli)
i teraz jak będzie wasza dziewczyna przechodziła w okolicy a jakieś patałachy będą wywalały 51 pocisków i ją pierdolną to tyeż będziecie się zachwycać jak to fajnie że strzelają? :evil:
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...

jest stara zasada że w kłótnie rodzinne to sie policja nie wcina i tutaj lepiej by było jakby tak zrobili


abstrahując od innych Twoich wypowiedzi ta jest niedopuszczalna - myślisz też,że kazirodztwo,znęcanie się nad dziećmi czy zarąbanie siekierą żony, matki albo kochanki to też nie sprawa policji ??? przecież to dzieje się w domu
  • 0

budo_gt4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...
O ile zauważyłem dobrze policjanci wezwali pogotowie po tym jak zauważyli gościa w kałuży krwi. Po pewnym czasie pojawiło się dwóch napastników z kosami, którzy pewnie szli zarżnąć kobietę. Tym samym gdyby nie policja to pewnie z tej pani nic by nie zostało. Może się myle. A może oni uratowali jej życie.
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pistolet vs Nóż w Szczecinie...


jest stara zasada że w kłótnie rodzinne to sie policja nie wcina i tutaj lepiej by było jakby tak zrobili

abstrahując od innych Twoich wypowiedzi ta jest niedopuszczalna -

myślisz też,że kazirodztwo,znęcanie się nad dziećmi czy zarąbanie siekierą żony, matki albo kochanki to też nie sprawa policji ??? przecież to dzieje się w domu



a co inne też ci się nie podobały? 8)

nie wiem w jakim jesteś wieku więc nie wiem czy możesz pamiętać - za Polski ludowej była ogolnie znana zasada: " w kłótnie rodzinne to się nawet milicja nie wtrąca" i ja do niej nawiązałem.
nie oznaczała ona że milicja w ogóle nie reagowała tylko czekała albo na koniec takiej kłótni,albo jak komuś coś się stało i dopiero działała..

a co jeszcze jakieś moje wypowiedzi się Koledze nie podobają ? :P
oczywiście we wszystkich sytuacjach które opisałeś powinna reagować,

ja uznaję po prostu za zasadę - masz zrobić źle nie rób nic!!!!

ciekawy jestem tylko czy jak Ci zastrzelą matkę bo będą jakiegoś pijaczka na klatce łapać to też tak ich będziesz bronił ?
a tutaj :
po pierwsze to powinni aresztować tego babsztyla co uderzył swojego brata młotkiem w głowę - to było pierwsze zdarzenie i gdyby tego dokonali nie byłoby następnych , a w sytuacji jaka była nie zareagowali tak jak powinni.

I jeszcze jedna rzecz tylko raz byłem świadkiem właściwej moim zdaniem reakcji policji chyba już to opisywałem ale powtórzę : stałe sobie na wale miedzeszyńskim na światłach mazdą mx3,subbufor poginał i czekałem na zmianę koloru na żółty :) , byłem świeżo ostrzyżony,w koszulce polo (lato było) - podjechało dwóch policjantów na motorach zajrzeli przez szybę i stoją dalej obok, jeden coś mnówi do drugiego i nagle rozjechali się, jeden mnie objechał z lewej ,drugi prawa tył (już się domyślałem co się święci )
zastawili mnie motorami jeden klamką z lewej mi w łem celował drugi przez prawe okno - a jakoś dojrzeli że mi się giwera przy pasie majta,
delikatnie mnie wyciągnęli - ja spokojnie besz gwałtownych ruchów swoje powiedziałem i pojechaliśmy każdy w swoją stronę - ale naprawdę byłem zdania że zachowali się właściwie - ani nie spękali ani nie olali .
Niestety uwazam że nie więcej niż 20% z nich potrafi tak zareagować,a nie tak jak ten co strzelając do tygrysa zastzrelił weterynarza na pradze :twisted: :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024