Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko, WPI a WPC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Białko, WPI a WPC
Jaka jest podstawowa różnica z punktu widzenia biorącego odżywkę między WPI a WPC ? Poza ceną oczywiście. Proszę o rzeczowe odpowiedzi..

Drugie pytanie jakie białeczko do brania przed snem polecacie?
  • 0

budo_liebing
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
piers kurczaka
tunczyk
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
tunczyka nie lubie :-)

chodzilo mi o odżywkę
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
zdecydowanie wpi, wchlania sie do 0,5 godz. i dzieki temu jest najlepsze na ranny katabolizm, i jako białko potrenigowe, wpc sie nie oplaca po treningu np.: miesnie potrzebują budulca do 40 min. a co ci da takie wpc skoro wchlonie sie w 2-3 godziny. na noc wybieraj białko z jak najniższym bv, najlepsze bedzie Night protein blend - Trec.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
Jezeli nie jestes zawodowym kulturysta to roznice poczujesz jedynie w kieszeni. Lepiej zakup wiecej WPC. Na noc lepsze sa bialka wolnowchlanialne np. mieszanka soji, jaja, kazeiny, serwatki. BV wg. najnowszych badan o niczym nie swiadczy.
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC

BV wg. najnowszych badan o niczym nie swiadczy.

tez tak sadze
po treningu bialka nie biore tylk ogainerka, chodzilo mi wylacznie o bialko na noc
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
W takim razie System Protein 80 OLIMP bedzie idealny badz mieszanka WPC z Sojavit 85 OLIMP, ew. z drozszych Pro Cas 85 Olimp.
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
thx, wybiore olimpa bo kupuje polskich producentow :-) trzeba popierac polski przemysł :-)
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
a jak :)

Tak trzymac!
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
poza tym, uzywam ich specyfików od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony :) wysoka jakość !
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
Rzeczywisice ostatnimi czasy bardzo sie poprawili.
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
Power zone mam pytanko jedno, bardzo ciezko mi przybrac na wadze, d otej pory stosowałem tylko gainera mct olimpa czy dpo gainera coś dorzucić jeszcze? myslę o tym białku na noc. Niesttey moja dieta jest uboga bo jem nieregularnie i raczej małe szans esa na 5 reg. posilkow
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC

Power zone mam pytanko jedno, bardzo ciezko mi przybrac na wadze, d otej pory stosowałem tylko gainera mct olimpa czy dpo gainera coś dorzucić jeszcze? myslę o tym białku na noc. Niesttey moja dieta jest uboga bo jem nieregularnie i raczej małe szans esa na 5 reg. posilkow

w takim razie zainwestuj w diete a nie w suple. Suplementy są tylko wspomagaczami, dodatkami do diety, mają ją uzupełniać a nie zastępować. Zrob tak: kup pojemniki plastikowe i rano rob posiłki na cały dzień.
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
Prawda jest taka, że gdybym chciał dostarczyć odpowiednie elementy w odpoiedniej ilosci to niebyłoby mnie stać na takie posiłki. Przejrzałem parę diet i zjadanie odpowiedniej ilości pokarmu graniczy z cudem dla przeciętnego człowieka;. Stąd moje pytanie o odżywki. Doskonale rozumiem pochodzenie słowa sumplement :-) I tak też suplementy traktuję. Zreszta wymyslono je po to aby dac szanse dostarczenia konkretnych substancji ludziom, ponieważ ich naturalna sumplementacja jest bardzo trudna: ile mozna zjadac bialek kurzych kurczakow indykow ryb itp ?
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
Otoz to odzywki sa po to, zeby dostarczac jak najwiecej skladnikow odzywczych w jak najmniejszej objetosciowo porcji. Rowniez stawiam na 1 miejscu diete, ale osoby ktore nie maja czasu na przygotowywanie posilkow moga pokusic sie o stosowanie odzywek jak uzupelnienie nie wartosciowego odzywiania. Oczywiscie nie ma mowy o zastapieniu diety odzywkami - to sie mija z celem!
Bardziej polecilbym Ci Carbo + Gainer MCT (zastapilbym Nutrendem), jak masz problem z utrzymaniem masy - najwidoczniej pozerasz zbyt malo weglowodanow. Carbo stosuj zawsze po kazdym treningu a Gainer MCT miedzy posilkami 1-2 razy dziennie. Pomysl nad Whey Gainer Nutrend 7 kg to odzywka specjalnie stworzona dla tzw. hard gainerow.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
nie kupuj gainera nutrendu, ta odzywka ma smiesznie malo białka i zeby w porcji bylo go 30 g musialbys wsypac okolo 300g gainera!!!
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko, WPI a WPC
Jezeli masowke kupujesz dla bialka to caly zabieg i istota tej odzywki mija sie z celem. Sztuka jest dopasawac odpowiednia odzywke tak zeby nie wystapila nadwyzka zadnego ze skladnikow pokarmowych. Wiadomo za duzo wegli to otluszczanie sie, a za malo bialko to brak przyrostow. Po to wlasnie sa gainery od 10 do 30% bialka w 100 g.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024