Skocz do zawartości


Zdjęcie

Agata Wróbel pobiła rekord Europy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
Dołączona grafika
Agata Wróbel (Góral Żywiec) wynikiem 163,0 kg pobiła o pół kilograma własny rekord Europy w podrzucie, w wadze plus 75 kg. Ten wynik Polka uzyskała w rozgrywanych w fińskiej Keravie zawodach o Puchar Bałtyku w podnoszeniu ciężarów.

W dwuboju Agata Wróbel osiągnęła 282,5 kg (120+162,5) i zajęła pierwsze miejsce w punktacji Sinclaira - wynikiem 282,50 pkt. Druga była Dominika Misterska (ŁKS Łódź) - 258,89 pkt, a trzecia Niemka Anette Goppold - 224,76 kg.

Misterska w dwuboju wagi 63 kg uzyskała 225,0 (100+125).

Po południu do rywalizacji w Pucharze Bałtyku przystąpią mężczyźni. Polskę będą reprezentować Marcin Makarski (Budowlani Opole, 56 kg), Dominik Dyderski (Flota Gdynia, 77), Przemysław Chlebosz (Śląsk Wrocław, 94) i Adam Kraska (Śląsk, 105).

W niedzielę spotka się Prezydium Zarządu Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, które zaproponuje ostateczny skład reprezentacji sztangistów na igrzyska olimpijskie w Atenach. W wątpliwych przypadkach wyniki uzyskane w Keravie mogą mieć decydujące znaczenie przy ustalaniu składu.
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
Ooo kurczę. Jak ja nie cierpię gdy baby biorą się za takie sporty!!!

Jeżeli czyta to koleżanka MALTA to będzie wiedzieć o co mi chodzi. Nie cierpię gdy kobiety robią z siebie właśnie takich babochłopów. Przecież ten babsztyl jest silniejszy ode mnie! Toż to nie zgodne z naturą... :roll: :?

Czy ona ma męża? Nie? Nie dziwię się... :?

Chociaż pewnie zawsze jakiś ..... się znajdzie... :?
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!

Jak ja nie cierpię gdy baby biorą się za takie sporty!!!

Czyli nie tylko ja tak myślę. :wink:
A w tym przypadku to - już nawet pomijając aspekt estetyczny - jest to cholernie niezdrowe. Przecież kości i stawy to ona ma takie same jak większość kobiet. Czyli nieprzystosowane raczej do podrzucania 163kg. Wmówili głupoty ambitnej i fajnej w sumie dziewczynie, że się realizuje, że to ma sens itp. :rofl:

Jeżeli czyta to koleżanka MALTA to będzie wiedzieć o co mi chodzi. Nie cierpię gdy kobiety robią z siebie właśnie takich babochłopów.

No tu to chyba koleżanka Malta (pozdrówka) chyba się zgodzi ...

A wsprawie męża. To już Biceps jej sprawa i nie należy w to wnikać.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
Kiedys ogladalem wywiad z nia - w odpowiedzi na podobne do Waszych komentarze i zarzuty dziennikarzy stwierdzila: "gdyby nie podnoszenie ciezarow bylabym teraz tylko brzydka, gruba i sfrustrowana sprzedawczynia w jakims sklepiku w Zywcu".

Sprobujcie sie moze Panowie Koledzy nad tym zastanowic - a komentarze o "estetyce" to sobie proponuje w ogole darowac.
Nawet, jesli wygladacie, jak mlody Marlon Brando, a Wasze ewentualne kobiety to Miss Swiata.

Pozdrawiam
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
To prawda. Poniosło mnie. W sprawie męża przesadziłem. Muszę to jakoś odpokutować :oops: :wink:
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
Hehe...to chyba tak szlo ..... "miala do wyboru : urode albo sport.....wybrala to drugie"....hehe to byl bodajze text jakiegos komentatora sportowego :P
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!

Kiedys ogladalem wywiad z nia - w odpowiedzi na podobne do Waszych komentarze i zarzuty dziennikarzy stwierdzila: "gdyby nie podnoszenie ciezarow bylabym teraz tylko brzydka, gruba i sfrustrowana sprzedawczynia w jakims sklepiku w Zywcu".

Dlaczego w sklepiku? Nie miała szans kształcić się?
Dlaczego brzydka i gruba? To łatwiej jest katować się ciężarami niż schudnąć te 40 :wink: kg.
Kariera się skończy. Zjechane zdrowie zostanie. I będzie gruba, brzydka nie najmłodsza. I co będzie robić? Szkolić młode sztangistki i wciskać im ten sam kit, który jej wciskano?
I co będzie miała? Kolekcję medali. :?
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!

Dlaczego w sklepiku? Nie miała szans kształcić się?
Dlaczego brzydka i gruba? To łatwiej jest katować się ciężarami niż schudnąć te 40 :wink: kg.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Chyba nie wiesz co znaczy schudnąć 40 kg. A i samo schudnięcie nic nie zmienia. Już pomijąc to że później do końca życia musisz uważać na to co jesz i co robisz. Psychika często zostaje ta sama i g... jej da że waży 40 kg mniej jak dalej nie będzie siebie pewna.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
Jakby schudła (a silną wolę ma), wykształciła się to by nabrała pewności siebie.
Masz prawo mieć własne zdanie.
Prawda leży po środku.
Pozdrawiam
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!

I co będzie miała? Kolekcję medali. :?

TO nie jest takie łatwe, więc nie patrz na to z pogardą...
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!

Jakby schudła (a silną wolę ma), wykształciła się to by nabrała pewności siebie.


A wiesz że to wcale nie jest pewne. A nawet wątpliwe. Ewaentualnie jeżeliby kontrola wagi ciała stała się jej "mocnym punktem", jedną z nielicznych rzeczy które byłaby w stanie kontrolować, to mogłoby dojść do np. anoreksji.

Ale skończmy ten temat. I cieszmy się że chociaż w tej dyscyplinie mamy kogoś kto zdobywa medale :)
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!

TO nie jest takie łatwe, więc nie patrz na to z pogardą...

Z jaką pogardą? Czy napisałem, że patrzę z pogardą?
Na pewno nie jest to łatwe. Ale to, że coś nie jest łatwe nie znaczy, że automatycznie wartościowe.
Chodzi tylko mi o to : sportowiec (?!) , który podczas kariery nie ustawi sobie życia nie zrobi (na ogół) tego później.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!

I cieszmy się że chociaż w tej dyscyplinie mamy kogoś kto zdobywa medale :)


To niepopularne ale powiem. Nie cieszę się z tych medali. :?
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
Podnoszenie ciężarów mierzi mnie zarówno w wykonaniu męskim jak i damskim. W damskim bardziej, nawet jeśli ideologicznie jestem za równouprawnieniem. Estetyka tego sportu jest dla mnie porównywalna z rzyganiem na odległość.
  • 0

budo_anduina
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam jak się idzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
Dlatego Słoniak nie musisz tego oglągać :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!

Dlaczego w sklepiku? Nie miała szans kształcić się?
Dlaczego brzydka i gruba? To łatwiej jest katować się ciężarami niż schudnąć te 40 :wink: kg.
Kariera się skończy. Zjechane zdrowie zostanie. I będzie gruba, brzydka nie najmłodsza. I co będzie robić? Szkolić młode sztangistki i wciskać im ten sam kit, który jej wciskano?
I co będzie miała? Kolekcję medali. :?

Przeczytales dokladnie, co napisalem?

Chyba nie. Bo pytasz niewlasciwa osobe.

To ona powiedziala w wywiadzie - jak Cie faktycznie ciekawi odpowiedz na Twoje pytania, a nie chcesz sie tylko ponabijac przy kompie, to do niej zadzwon i spytaj o wszystko, co chcesz, albo sie umow na kawe.

Na pewno nie bedzie trudno znalezc namiary.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!

Dlatego Słoniak nie musisz tego oglągać :)


I nie oglądam. Szkoda czasu. Sport polegający na stękaniu i napinaniu się nie bierze mnie w ogóle.
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
hej muchol i biceps :)
a czytam czytam, a ze nie cierpie podnoszenia ciezarow na rowni z kulturystyka to sie nie wypowiadam, zreszta ile razy mozna klepac ten sam temat.
a skoro Agata taka droge wybrala i jeszcze jest to droga uwienczona sukcesami to jak najlepiej dla niej - niech kazdy robie swoje. najwazniejsze, ze sie realizuje w tym, co robi.
pozdro!
  • 0

budo_marecky78
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
szcegol ze tych sukcesow teraz zabraknie bo cala nasza ekipa zostanie zdyskfalifikowana przez koleckiegi i spolke chociaz i tak wiadomo ze sie wszyscy koksuja...
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Agata Wróbel pobiła rekord Europy!
Malta, Rybak

Moje uwagi były skierowane nie do Agaty. Ona to robi i będzie jeszcze jakiś czas robić. Do jej sportowej postawy mam szacunek.
Napisałem tylko jak widzę ten problem. Podnoszenie ciężarów jako sposób na życie (szczególnie dla kobiet i szczególnie w wadze superciężkiej :wink: ).

Pozdr.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024