Skocz do zawartości


Zdjęcie

Specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_robs
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu
Sprawa dla Brata. Ma cholerne problemy z kręgosłupem i od paru lat kładzie się spać i budzi się z bólem pleców.
Szukam dobrego specjalisty we Wrocławiu, najlepiej takiego który zajmuje sie sportowcami (jakoś bardziej mam do takich lekarzy zaufanie jeśli chodzi o stawy i kręgosłup).
Wizyta może być prywatnie, kasa w tym przypadku nie ma znaczenia.
Jeśli ktoś z własnego doświadczenia zna adres i nazwisko takiego lekarza, ewentualnie nr telefonu to bardzo proszę o podanie.
Z góry dzięki.
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu
spróbój w trzebnicy ( to jest 20km od wro) u p. Łukańca , dobry specjalista jesli chodzi o te sprawy

pzdr
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu
moj ojciec (sam mial powazne problemy z kregoslupem) mowi ze Twoj brat powinien na poczatek zmienic pozycje w jakiej spi :P zmienic poduszke lub w ogole z niej zrezygnowac... on jezdzil do jakiejs babki do brzegu...jakbys chcial to podam Ci numer...bardzo mu pomogla...
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu

Sprawa dla Brata. Ma cholerne problemy z kręgosłupem i od paru lat kładzie się spać i budzi się z bólem pleców.
Szukam dobrego specjalisty we Wrocławiu, najlepiej takiego który zajmuje sie sportowcami (jakoś bardziej mam do takich lekarzy zaufanie jeśli chodzi o stawy i kręgosłup).


Jeśli to trwa już parę lat i ortopedzi zawodzą, hm....
Jakie brat ma np. OB albo CRP? Robili mu zdjęcia stawów krzyżowo-biodrowych? Nie jestem lekarzem, ale cierpię na jedną z odmian Spondyloartropatii (konkretnie ZZSK). Miejmy nadzieję, że on tego nie ma, ale jak kilka lat leczenia ortopedycznego zawodzi, wtedy trzeba się skonsultować u reumatologa. Tylko nie googlaj co to, bo się przestraszysz, ja po prostu znam przypadki gdy prof. ortopedii z Szaserów (to duży dobry szpital wojskowy w Warszawie leczył kumpla na bóle pleców, a jak mu przy badaniach okresowych OB ponad 100 wyszło, to internista do do reumatologa skierował i ZZSK wyszło. Więc ja tylko tak, w ramach dmuchania na zimne)
  • 0

budo_navarre
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu
ja mam sprawdzonego rehabilitanta -kręgarza
od czasu do czasu wylatują mi dyski -facet ustawia to profesjonalnie i delikatnie (wiem co mówie po paru kręgarzy przeżyłem :)
jesli to kwestia dysku to powinno pomóc

tyle tylko ze Leszno -100 km na północ
ale jakby brat byl tak zdesperowany -to zapraszam na priv

-pozdrawiam
navarre
  • 0

budo_robs
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu
Dzięki za odpowiedzi.
Jeśli chodzi o rodzaj schorzenia, to nie wiem dokładnie co to jest. Chodzi mniej więcej o stałe napięcie mięśni w części lędźwiowej kręgosłupa, ale łba nie dam. Badania jakieś też robił, ale jaki nie wiem.
Chodzi właśnie o to, żeby dobry specjalista zrobił badania, zdiagnozował i zalecił rozsądną rehabilitację, nie wyłączającą (w miarę możliwości) brata z normalnego życia i uprawiania sportu (gra trochę w tenisa).
Jeszcze raz dzięki. W sprawie adresów odezwę się na priv
Pozdrawiam
  • 0

budo_navarre
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Specjalista od kręgosłupa we Wrocławiu
no to jak na mnie dysk/dyski, szczegolnie jesli w na odcinku ledzwiowym

ja przez pare lat tez myslalem ze miesnie, potem jak zaczelo "ciagnac" w nogach to myslalem ze stawy biodrowe -lekarze mysleli ze zapalenia nerwow etc.

tak ze polecam tzw. kregarza -jesli niczego nie robi na sile to nie zaszkodzi a na 90% pomoze
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024