Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wing Tsun-manekin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Tsun-manekin

Brown Sugar - znacie go?

Podpowiedź? Ma brązowy nos i słodkie tłumaczenia wprost z węgierskiego?

Maa...
Maaa.....

No waśnie, Mar...K,

Tak Marco ksywa WT Bolo!

I generalnie prośba. Niech niektórzy mistrzowie przestaną robić z siebie błaznów na tym forum i założą sobie przykładem Marco swoje forum, na swoich www i tam błaznuja do woli. Mam nadzieję, że pojawią się wkrótce naśladowcy bo Marco nie jest jeden jedyny.

Zdrówko

El Muerte z odrobiną humoru :-)



ja nigdy nie zarabiałem na życie wing tsun i nie interesuje mnie sztuka walki jako narzędzie do robienia kasy, pomimo wszystko cała ta sytuacja ma też plusy: straciłem 2 lata temu sihinga ale teraz mogę uczyć się bezpośrednio od sifu, on wie więcej, jest bezpośrednim uczniem Sijo Leung Tinga od 1989 roku, więcej pokazuje i trening u niego kosztuje tyle samo co u Istvana, dlatego dyskusja z takimi krzykaczami sprawia mi wielką przyjemność bo każdy kto umie logicznie mysleć wie gdzie jest wiedza, chińczycy mówią: pamiętaj zawsze żródle wody którą pijesz
  • 0

budo_wtc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Tsun-manekin

boli jedynie jedna rzecz, że po wielu latach wspólnej pracy pojawia sie w Polsce aby niszczyć właśnie to co stworzylismy, na Węgrzech i na Litwie jest spalony, więc atakuje najsłabszy punkt zbierając czyli kilku byłych, zagubionych uczniów, znam go dobrze i wiem że on nie jest zainteresowany bluzganiem na forum ani wojną (której nie ma), niestety kilku nadgorliwych krzykaczy lubi telenowele, nich każdy sam zdecyduje gdzie lubi ćwiczyć

ale sihing od roku probuje przeciez cos zbudowac :!: poza tym chyba nie jest spalony na wegrzech, skoro sam mi dzis napisal, ze wlasnie mial seminarium w swoim miescie, byl pare dni temu w transylwanii, jest zaproszony na seminarium do budapesztu oraz nad balaton (ex EWTO).
nikogo tez w polsce nie namawia na sile, wszyscy odeszlismy na wlasne zyczenie, widzac w tym ruchu alternatywe do stowarzyszenia (mniejsza w tym monecie o motywy :) ). w finale, to tylko pewnie lepiej dla cwiczacych, bo beda mieli wiekszy wybor :D a ich instruktorzy chcac zachecic do wstapienia/pozostania w szkole beda sie bardziej starac.
  • 0

budo_fosken
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Tsun-manekin
Calkowicie Odbiegacie oD tematu.


:twisted: :twisted:
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Tsun-manekin

ech.. przepraszam za poprzedniego posta

Xia, Tsaliffo, Marku, Szymonie... Panowie... nie wiem czy czytaliście "Sztukę wojny" Sun Tzu


No ale świat poszedł dużo dużo naprzód !!!!
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Tsun-manekin

ech.. przepraszam za poprzedniego posta

Xia, Tsaliffo, Marku, Szymonie... Panowie... nie wiem czy czytaliście "Sztukę wojny" Sun Tzu


No ale świat poszedł dużo dużo naprzód !!!!



Motywacje ludzkie się nie zmieniły niestety, a Sun Tzu głównie na znajomości natury ludzkiej swoją książkę opierał

To taki tylko grosik do dyskusji :)

Pomijając wszystko inne, czytając to forum przypominają mi sie słowa p. Jana Nowaka-Jeziorańskiego "Dla Polaków mogłem zrobić wszystko - z Polakami nic".

U nas chyba zawsze gdzie dwóch Polaków to trzy partie/zdania/style? :lol:
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Tsun-manekin

ech.. przepraszam za poprzedniego posta

Xia, Tsaliffo, Marku, Szymonie... Panowie... nie wiem czy czytaliście "Sztukę wojny" Sun Tzu


No ale świat poszedł dużo dużo naprzód !!!!


tsaliffo nie chce Cie urażać, ale nie dość że jak zwykle nie poczyniłeś ciekawej uwagi, to jeszcze nie przeczytałeś mojego posta

napisałem chyba że jest to obowiązkowa lektura w Marines?? i na pewno nie chodzi o tło historyczne

nie nabijaj licznika postów - na to nikt nie patrzy
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Tsun-manekin
WingTsun, wyluzuj kapkę ;)

Tsailifo jest moderatorem, nie musi nabijać postów :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Tsun-manekin
Ale ktoś jak widać uważa inaczej :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Tsun-manekin

Tsaliffo nie chce Cie urażać, ale nie dość że jak zwykle nie poczyniłeś ciekawej uwagi, to jeszcze nie przeczytałeś mojego posta


Niebawem będę w Poznaniu więc będziesz mi to mógł wyjaśnić osobiście :lol:
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Tsun-manekin
pisanie postów o 6 rano widocznie nie było jednak dobrym pomysłem :D :D :D

tym bardziej po pisaniu riposy odnosnie jakiegos pseudo BJJ

ale taka jest moja opinia - Tsaliffo, z całym szczacunkiem (bo uważam np. że CLF to całkiem niezły styl),, ale masz bardzo dużo 2 zdaniowych postów które nic nie wnoszą do dyskusji... fakt faktem są i tak lepsze niż 90% wypowiedzi na tym forum :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024