Skocz do zawartości


Zdjęcie

kravmaga czy bjj ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?
zanim zajął się kravmagą ćwiczył w Łodzi jkd u jakiegoś Adamusiaka czy Adamusika:)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?

Rybak.
Ten topik nigdy nie zostanie rostrzygniety.

Jaki topik?

Za trudne pytanie zadalem, czy jak?

Nie rozumiem tego - kiedy jest mowa o "bjj na ulicy" to zaraz sie zaczyna biadolenie, jakie to zabojcze dla kolan...

A to chyba nie jest jedyna mozliwosc, zeby kogos przewrocic?

I o nic innego mi nie chodzilo ;)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?

zanim zajął się kravmagą ćwiczył w Łodzi jkd u jakiegoś Adamusiaka czy Adamusika:)

No shaft miał na mysli ludzi ćwiczących tylko km.
No ale myslę że i na niego by się spokojnie znalazł jakiś "odpowiedni" bjjtowiec.
:)
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?

zanim zajął się kravmagą ćwiczył w Łodzi jkd u jakiegoś Adamusiaka czy Adamusika:)

No shaft miał na mysli ludzi ćwiczących tylko km.
No ale myslę że i na niego by się spokojnie znalazł jakiś "odpowiedni" bjjtowiec.
:)

na kazdego ktos by sie znalazl!....nie o to mi chodzi!
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?

na kazdego ktos by sie znalazl!....nie o to mi chodzi!

No to o co?
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?
czy Shaft postawilby zlamany grosz na Mistrza Sawickiego :)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?

czy Shaft postawilby zlamany grosz na Mistrza Sawickiego :)

Ale jemu nie chodziło o mistrzów.
I chodziło mu o takich którzy ćwiczyli tylko KM w porównaniu do ludzi z bjj.
Ale jesli sie upierasz przy mistrzu no to dajmy mu mistrza bjj. I na kogo bys postawił? :)
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?
ale co to znaczy byc MISTRZEM? :) .Jesli porownuje sie gosci ktorzy cwicza 2 razy( lub 3 ) po półtorej godziny rózne warianty samoobrony (obrona przed palką :lol: ,obrona przed nozem :lol: ) ,dużo ćwiczeń wytrzymałościowych(bieganie,pompki,podskoki itp.) a najmniej i dość powierzchownie traktowaną stójkę i bardzo słaby parter(na dodatek nauczany dość późno i tak naprawdę tylko techniki obrony, a nie walki) w porównaniu do bjjowców,którzy ściąganie do parteru i walkę w parterze mają niemal od pierwszych treningów to jak tu porównywać możliwości walki goscia trenujacego km i goscia trenujacego bjj w konfrontacji ze sobą :)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?

ale co to znaczy byc MISTRZEM? :) .Jesli porownuje sie gosci ktorzy cwicza 2 razy( lub 3 ) po półtorej godziny rózne warianty samoobrony (obrona przed palką :lol: ,obrona przed nozem :lol: ) ,dużo ćwiczeń wytrzymałościowych(bieganie,pompki,podskoki itp.) a najmniej i dość powierzchownie traktowaną stójkę i bardzo słaby parter(na dodatek nauczany dość późno i tak naprawdę tylko techniki obrony, a nie walki) w porównaniu do bjjowców,którzy ściąganie do parteru i walkę w parterze mają niemal od pierwszych treningów to jak tu porównywać możliwości walki goscia trenujacego km i goscia trenujacego bjj w konfrontacji ze sobą :)

No to właśnie potwierdzasz słowa shafta :)
I po co był ten cały raban? :)
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?
hej! ty dalej nie rozumiesz ! :) ciekawi mnie zdanie Shafta( w swietle tego co napisal) na temat Sawickiego.wszystko! 8)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?
kurwa mać
to ludzie są popierdoleni że nie odkryli BJJ setki lat temu
skoro jest najlepsze na świecie i w ogóle takie kurwa zajebiste i cudowne i ten kto ćwiczy BJJ jest niepokonany i nieśmiertelny.
Po chuj wymyślili KM czy inne combaty debile i pierdoły zamaist wszyscy ćwiczyć niepokonane BJJ.
Kurwa przez takie opinie w życiu nie pójde na trening BJJ bo jak sie człowiek poczyta takich textów to sie żygać chce na samo słowo BJJ.
Za cienki jestem żeby ćwiczyć z elita "nieśmiertelnych i niepokonanych"
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?

kurwa mać
to ludzie są popierdoleni że nie odkryli BJJ setki lat temu
skoro jest najlepsze na świecie i w ogóle takie kurwa zajebiste i cudowne i ten kto ćwiczy BJJ jest niepokonany i nieśmiertelny.
Po chuj wymyślili KM czy inne combaty debile i pierdoły zamaist wszyscy ćwiczyć niepokonane BJJ.
"

Bo sztuki walki ewolują za 100 lat może ktoś wymyśleć inny styl bardziej skuteczny. A nie widziałem żadnej wypowiedzi by ktoś twierdził że ćwiczący bjj są niepokonani i nieśmiertelni. pozdr
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?
Blacha zapedzasz sie w wyciaganiu wnioskow i powoli znizasz sie do poziomu w tym temacie panujacego.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?

Blacha zapedzasz sie w wyciaganiu wnioskow i powoli znizasz sie do poziomu w tym temacie panujacego.


blacha daj spobie spokoj, bo nie o tym tu rozmawiamy o stylu doskonalym.

Druga rzecz- dzien dobry wszystykim juz wstalem, dzieki Sing za usprawiedliwienie nieobecnosci :)


a teraz przejde do bronienia wlasnego zdania, o ile ktos KTOKOLWIEK zrozumie co pisze..
otoz napisalem wczesniej ze ktos kto cwiczyl TYLKO TYLKO TYLKO (tylko) kravmage nie ma szans w starciu z BJJ.
dlatego tez pytanie Matadora czy postawilbym an Michalika odpowiadam- Czemu nie..

ale wiesz dlaczego bym postawil bo ma podstawy innego stylu to raz, dwa ze jest po troszke innych kursach Kravmagi niz sam ci sprzedaje na zajeciach.

sa to wystaraczajace powody by nie brac gop tu pod uwage. sadze ze temat tej rozmowy z Toba uwazam za zakonczony.

kolejna sprawa smieszy mnie wasze podejscie do Bjj o czym wspomnial rybak.
ja Bjj nie trenuje ledwie liznalem a wiem ze bjj to cos wiecej niz jedno wejscie na nogi.

kolejna sprawa, ktora mnie interesuje.
uwazam ze o pozoiomie kravmagi w porownaniu z poziomem bjj nie ma co rozmawiac- chodzi mi o poziom wyszkolenia adeptow- a nie instruktorow.
bo to co umieja, a to co sprzedaja to dwie inne rzeczy.

chetnie bym posluchal w tej kwestii opini Insecta czy Yaka- jako ze wiem ze zajmuja sie kravka.

z kolei tez powodem do kpin dla mnie jest kiedy czytam wypowiedzi osob ktore nie znaja ani KM z praktyki ani BJJ.

to tyle z mojej strony, czekam na konstruktywna krytyke mojej opini we ktorej uwazam ze BJJ owiec wygra z Kraverem stajac na przeciw siebie, bez takich combatowych pomocy jak smietniki, sztachety, batony itp itd:)

pozdrawiam
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?
shaft, nie odpowiedziałeś na moje pytanie. nie pytałem o michalika tylko o sawickiego.a poza tym ja się nie zajmuję treningami km- a zatem w tym temacie nikt mi nic nie sprzedaje
  • 0

budo_pabloo29
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?
shaft wymądrzasz się, skąd ta pewność ze koleś z KM przegra z kolesiem z BJJ , cały czas gadasz tylko że wygra i koniec. NIE jesteś w stanie przewidziec kto bedzie szybszy.
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?
kurwa nie wierze sami glucho niemi.
mowie :koles ktory cwiczyl tylko KM przez np rok przegra z kolesiem cwiczacym BJJ rowniez przez rok

nie bede mowil czemu, idz i popatrz sobie na treningi obu sekcji
matador jest mi szalenie przykro ze nie wiem czy jestes gluchy slepy czy nie kumaty.
to cvzy postawie na Sawickiego jest moim i tylko moim problemem, a z pewnoscia nie bede o tym z toba rozmawial.
chcoazby dlatego ze cie nie znam
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?
Shavt a jak sie okaże że kraver to koles który nigdy wcześniej nic nie ćwiczył ale ma niezłe predyspozycje a koleś po BJJ to ogólna pizda z problemami motoryki ruchu i w ogole ciota ??
wtedy też wygra BJJowiec ??
bo z pizdy to chyba nwet BJJ fajtera nie zrobi.
może uściślij swoją teorie.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?

kurwa nie wierze sami glucho niemi.
mowie :koles ktory cwiczyl tylko KM przez np rok przegra z kolesiem cwiczacym BJJ rowniez przez rok

nie bede mowil czemu, idz i popatrz sobie na treningi obu sekcji
matador jest mi szalenie przykro ze nie wiem czy jestes gluchy slepy czy nie kumaty.
to cvzy postawie na Sawickiego jest moim i tylko moim problemem, a z pewnoscia nie bede o tym z toba rozmawial.
chcoazby dlatego ze cie nie znam

shaft! nerwowy jesteś! :D chłopaki wyprowadzili cię z równowagi swymi postami! :) wyloozooj stary!bierz zawsze kilka głębokich wdechów :D w tych internetowych warunkach akurat nie ma znaczenia czy ludzie są tutaj głuchoniemi czy nie! :) .......a wracając do tematu-zgadzam się ,że koleś po roku km powinien przegrać z kolesiem po roku bjj jeśli trenują tyle samo razy w tygodniu.a czemu tak może być -wyjaśniłem wcześniej.dziwi mnie Shaft ,że wcześniej przyznałeś ,że na michalika mógłbyś postawić,a gdy zapytałem o sawickiego to już nie byłeś taki wylewny w przyznaniu czy obstawiłbyś go :D ....nie przypuszczałem,że moje pytanie o sawickiego może sprawić ci aż tak dużą przykrość.wybacz! nie zamierzałem sprawiać ci żadnej przykrości tym pytaniem.
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kravmaga czy bjj ?

Shavt a jak sie okaże że kraver to koles który nigdy wcześniej nic nie ćwiczył ale ma niezłe predyspozycje a koleś po BJJ to ogólna pizda z problemami motoryki ruchu i w ogole ciota ??
wtedy też wygra BJJowiec ??
bo z pizdy to chyba nwet BJJ fajtera nie zrobi.
może uściślij swoją teorie.

oczywiście założenie jest takie ,że obaj mają takie same predyspozycje.to oczywiste!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024