Skocz do zawartości


Zdjęcie

Path beyond though- prosze o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Path beyond though- prosze o pomoc

Szczepan sam mówiłeś, że z filmów nie można się nic nauczyć. :lol: Oj nie dobry :nie: chcesz, żeby się Cloud pogniewał, że nie jesteś wystarczająco na krawędzi :?: :D :D :D

To jest ZUPELNIE wyjatkowe video :)
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Path beyond though- prosze o pomoc

Szczepan sam mówiłeś, że z filmów nie można się nic nauczyć. :lol: Oj nie dobry :nie: chcesz, żeby się Cloud pogniewał, że nie jesteś wystarczająco na krawędzi :?: :D :D :D

To jest ZUPELNIE wyjatkowe video :)


Wracajac do tematu.
Juz kiedys, zdaje sie, wypowiadalem sie na temat tego dziela. Wziawszy jednak w nawias balwochwalcze wypowiedzi uczniow Seagala, film daje niezly wglad w to, jakie aikido SS prezentuje. A prezentuje dynamiczne, ladne aikido. Aikido telewizyjne.
Dobra dobra, powie ktos, ale jego uke sa 2 razy mniejsi od niego. Na ja... :?
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Path beyond though- prosze o pomoc
moze w koncu wypowiem sie ja czyli osoba najbardziej zainteresowana. okazalo sie ze kiedys widzialem fragmenty tego filmu(pozyczyl mi je trener- ten fragment koncowy). ogolnie filmjest ok . techniki ktore pokazuje ss sa calkiem calkiem. razilo mnie natomiast 1. trening gdzi wszyscy sa w gi natomiast ss kolorowe koszulki (?) mata to nie plan filmowy! 2. niestety tu sie musze zgodzic z kolega ze rola pani moglabyc spokojnie pominieta w filmie. ps. wlasnie sciagam ten drugi wielkie dzieki. a i jeszcze 1 nie sciagam tego jako film instruktarzowy bo wiem ze z kaset to mozna sie co najwyzej glupot nauczyc. lubie aikido i lubie je ogladac obecnie nie trenuje.a raczej dorywcze i nie aikido. ale to co on pokazal i pokazuja WIELCY jest dla mnie ok
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024