Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna rozgrzwka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Dziwna rozgrzwka
Chciałbym się spytać czy miewacie czasami na rozgrzewce dziwne i zabawne ćwiczenia? U mnie na przykład na jednym treningu, jak jeszcze chodziłem na Kravke, z okazji ferii światecznych była ustawiona choinka a za nia materac, dalej skrzynia i materac. I były skoki z przewrotem przez ozdobioną świątecznie choinkę i nieudekorowaną skrzynię. :P Na Bjj graliśmy na rozgrzewce w berka. Polegało to na tym, że jedna osoba goni i żeby druga przejęła funkcję należało ja klepnąć dwa razy w tylek.( dziwny ten nasz trener :twisted: :P ). Później ganiały dwie osoby. :-)
  • 0

budo_phoenomen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Magiczny UNICAR - Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna rozgrzwka
Jak chodzilem na pare treningow akrobatyki to na salce judo gralismy w kosza (zawieszone byly po dwoch stronach) z uzyciem chwytow, rzutow itd ;) Dobrze bylo miec mase spora ;)
  • 0

budo_808
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Valhalla

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna rozgrzwka
Gdy chodziłem na boks, graliśmy również w kosza, ale strasznie brutalnego. W większości akcji ktoś mniej lub bardziej obrywał. Ja, mając wtedy 15 lat, byłem najmłodszy, ale porównywalnie otrzymywałem mało obrażeń.
Rok później zapisałem się na aikido. Już nie wspominam o tym dziwnym ceremoniale na początku (podobno z shinto), jednak totalną głupotą było kłanianie się w seiza dla instruktora, gdy ten udzielił mi (patrz: raczył podejść i udzielić mi) kilku oczywistych rad. Ja wiem, że powinienem czuć do niego szacunek, jednak to z grubsza przesada... Co do rozgrzewek: aiki taiso nie daje tego, co 10km biegu.
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna rozgrzwka

jednak totalną głupotą było kłanianie się w seiza dla instruktora, gdy ten udzielił mi (patrz: raczył podejść i udzielić mi) kilku oczywistych rad


to Ty tak sobie smiesznie, za kazdym razem jak trener podszedl i Ci udzielil tych rad padales na kolana, seiza i uklon?
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna rozgrzwka
U mojego kolegi na boxie w Gwardi też grają w piłkę i kosza. :wink: Ale co do żałośnych trenerów... Najlepszym okazem jest Wojciech Adamusik. Jego klub był moją pierwszą stycznością ze sztukami walki. Ech... Na pierwszym treningu zaraz po rozgrzewce i jakiś dwóch ćwiczeniach były sparingi w partrerze. Oczywiście "sifu" Adamusik nie wpadł na pomysł żeby mnie wziąźć na bok i pokazać jakieś wejśćia w partnera, czy dzwignie. Dopiero jeden sympatyczny sarzy gość mi pokazał z cztery klucze na ramie. Oczywiście zapamiętałem tylko jeden i na dodatek nie wiedziałem jak go wykożystać. :X Poza tym Adamusik miał żałosne wstawki typu... Pytam go się o jakąś poradę odnośnie walki w parterze , a on, kładąc mi ręke na barku, do mnie z tekstem "Jeszcze się tego nauczysz". Innym razem poprawia jednego z chłopaków i klepie go przy tym w głowę, tak jak to robil Bruce na Wejściu Smoka. :twisted: Jakby siedział w domu i się masturbował przed oprawionym w renesansową ramkę zdjeciem z Brucem Lee. :o Hy hy... I tak dalej, i tak dalej... Gorąco go nie polecam. Zreszta nie tylko ja mam złą opinie o tym lapsie. Trenerzy, którzy poodchodzili także nic dobrego o nim nie powiedzą. Jewdnym słowem dno. Nom... ale po co ja to wszystko mówię? Bo też musieliśmy mu się kłaniać. :P
  • 0

budo_808
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Valhalla

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna rozgrzwka

to Ty tak sobie smiesznie, za kazdym razem jak trener podszedl i Ci udzielil tych rad padales na kolana, seiza i uklon?


Jeden gość miał "farta", bo jak się nie ukłonił, to już do niego nie podchodził. A fogle(w ogóle) ten "syfu" to lamer. Do diabła z nim!
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna rozgrzwka
a to calkiem milutko... ale to raczej nie wina aikido tylko tego trenera, ja tam trenuje i nie padam na kolana co 3 minuty, trener (a wlasciwie to nawet 2) zajmuje sie wszystkimi, na brak dobrych rad nie cierpie...a z tym

Jeden gość miał "farta", bo jak się nie ukłonił, to już do niego nie podchodził

to nie lekka ale totalna przesada... nie dziwie sie, ze sie zraziles...
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna rozgrzwka

Na Bjj graliśmy na rozgrzewce w berka. Polegało to na tym, że jedna osoba goni i żeby druga przejęła funkcję należało ja klepnąć dwa razy w tylek.( dziwny ten nasz trener :twisted: :P ). Później ganiały dwie osoby. :-)

Ja bym na twoim miejscu juz się z tym trenerem nie kulał...tak na wszelki wypadek :)
  • 0

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna rozgrzwka
na treningu bjj rozgrzewka byla gra w pilke (pilka taka niewielka gumowa) - mozna bylo uderzac tylko rekami, co zmuszalo do ciaglej niskiej postawy (praca mm nóg), takie samo zalozenie mial ten berek u Ciebie P-Chan - musieliscie utrzymywac niska pozycje (mm nóg) po to by berek Cie nie klepnal w tylek :=)

! POZDrawiam !
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna rozgrzwka
Jak dawno temu ćwiczyłem Judo to mielilśmy rozgrzewkę poprzez grę w piłke z tym że w pozycji na raka, ewentualnie graliśmy w coś w stylu rugby.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwna rozgrzwka
Wiem Sokaq. :wink: Trudne jak cholera. Ale zabawene. :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024