Skocz do zawartości


Zdjęcie

dodatek do Kravki ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
Panowie, było wałkowane kilkaset razy na tym forum i skończyło się z chwilą napisania przez Fioda maila do któregoś z Graciech. Odpowiedź była jednoznaczna: "W bjj nie ma uderzeń". Nie kłóćcie sie z twórcami :)
I nie gadajcie pierdół, że w skład bjj wchodzi boks, muay thai i inne takie. Ćwiczy się je jako element treningu przektrojowego i chwała instruktorom za to, że stwarzają wam taką możliwość.

K.
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?

Panowie, było wałkowane kilkaset razy na tym forum i skończyło się z chwilą napisania przez Fioda maila do któregoś z Graciech. Odpowiedź była jednoznaczna: "W bjj nie ma uderzeń". Nie kłóćcie sie z twórcami :)
I nie gadajcie pierdół, że w skład bjj wchodzi boks, muay thai i inne takie. Ćwiczy się je jako element treningu przektrojowego i chwała instruktorom za to, że stwarzają wam taką możliwość. KrzysT! Jesli dobrze zauwazylem to nikt tutaj nie twierdzi ,ze muay thai i boks wchodza w sklad bjj:)podobnie jak w sportowym bjj nie ma uderzeń:) Kopanie i uderzanie rzeczywiscie trenuje sie dodatkowo lub jako elemet treningu przekrojowego :wink:

K.


  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
carlao benetto:po pierwsze jesli możesz to wyłacz Caps lock,po drugie trochę dziwi mnie fakt,ze jako nowa osoba obrażasz osoby,które napisały sporo mądrych rzeczy,po trzecie jeśli trenujesz różne style to jest właśnie MMA....to chyba wszystko...acha dobrym dodatkiem będzie wszystko w czym masz braki..acha,zeby tematu kompletnie nie rozmyc:sam musisz stwierdzic co najgorzej ci wychodzi i to trenowac..
pozdrawiam
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
KrzysT! JESLI DOBRZE ZAUWAZYLEM TO NIKT TUTAJ NIE TWIERDZI,ZE MUAY THAI I BOKS WCHODZA W SKLAD BJJ:)NIKT TU TEZ NIE TWIERDZI,ZE W SPORTOWYM BJJ SA UDERZENIA I KOPNIECIA:) ..........RZECZYWISCIE KOPANIE I UDERZANIE TRENUJE SIE DODATKOWO LUB JAKO ELEMENT TRENINGU PRZEKROJOWEGO. ....A ZATEM TWOJ POST NIE WNIÓSŁ NIC ODKRYWCZEGO :lol:
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?

carlao benetto:po pierwsze jesli możesz to wyłacz Caps lock,po drugie trochę dziwi mnie fakt,ze jako nowa osoba obrażasz osoby,które napisały sporo mądrych rzeczy,po trzecie jeśli trenujesz różne style to jest właśnie MMA....to chyba wszystko...acha dobrym dodatkiem będzie wszystko w czym masz braki..acha,zeby tematu kompletnie nie rozmyc:sam musisz stwierdzic co najgorzej ci wychodzi i to trenowac..
pozdrawiam

nie obrazalem tutaj nikogo i nie wiem czemu sie poczules urazony.Czym sie charakteryzuje MMA juz przedstawilem.Jesli mam w czyms braki to pracuje nad tym szczegolnie na treningach i nie musisz mi tego uswiadamiac....ale dzieki za zyczliwa rade :D
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
carlao benetto:
Rada nie była do Ciebie tylko do założyciela tematu i koniec już z tym OT.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
Widzisz Carlao, ponieważ mam jakieś pojęcie to wiem, że uderzenia nie wchodzą w skład bjj i jeśli ktoś przeplata techniki z bjj z techn. bokserskimi, to to jest właśnie mma. Post Jana Smugi zrozumiałem tak, że podczas treningu bjj trener uczy ich boksu (nie zaś w inny dzień tygodnia), stąd moje pytania i zdziwienie.
Informuję Cie, że posty czytam dokładnie, a jeśli czegoś nie rozumiem, to pytam i oczekuję rzeczowych odpowiedzi, nie zaś "wycieczek".
Pozdrawiam młodych gniewnych
Art3ule
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
[quote name="trzyule"]Widzisz Carlao, ponieważ mam jakieś pojęcie to wiem, że uderzenia nie wchodzą w skład bjj i jeśli ktoś przeplata techniki z bjj z techn. bokserskimi, to to jest właśnie mma. Post Jana Smugi zrozumiałem tak, że podczas treningu bjj trener uczy ich boksu (nie zaś w inny dzień tygodnia), stąd moje pytania i zdziwienie.
Informuję Cie, że posty czytam dokładnie, a jeśli czegoś nie rozumiem, to pytam i oczekuję rzeczowych odpowiedzi, nie zaś "wycieczek".
Pozdrawiam młodych gniewnych jeden trener uczy bjj a drugi uczy boksu w inny dzien. mozna trenowac tylko bjj,w inny dzien boks lub muay thai.nie ma jednego dnia polaczenia bjj i np.boksu. pytalem trenerow i odpowiedzieli wyraznie ze nie jest to mixed martial art.
  • 0

budo_jan smuga
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
jeden trener uczy bjj a drugi uczy boksu w inny dzien. mozna trenowac tylko bjj,w inny dzien boks lub muay thai.nie ma jednego dnia polaczenia bjj i np.boksu. pytalem trenerow i odpowiedzieli wyraznie ze nie jest to mixed martial art.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: dodatek do Kravki ?
No i mamy wreszcie jasność.
Pozdrawiam
Art3ule
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024