Skocz do zawartości


Zdjęcie

Artroskopia... albo nie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: Artroskopia... albo nie
na pewno autosugestia -ale kto powiedział, że to nie leczy? :) )))))))))
  • 0

budo_cookkie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Artroskopia... albo nie

Ja w okresie dojrzewania mialem okropne klopoty z kolanami. Mianowicie bardzo szybko uroslem i kiedy jechalem np. busem i trzymalem nogi zgiete, to tak mnie kolana nasuwaly, ze musialem wstawac i prostowac nogi, bo z bolu nie szlow wytrzymac. Teraz kiedy juz od dobrych paru lat nie rosne wogole, to bol minol, chociaz, kiedy siedze godzine na krzesle to czuje w prawym kolanie lekki bol, co powoduje, ze musze wyprostowac noge. Mial ktos z was taki problem? Podobno tak sie dzieje u ludzi, ktorzy w bardzo krotkim czasie okropnie mocno urosli w gore, a ja wlasnei do takich ludziko naleze :D


Ja tak mam od zawsze :) To chyba juz "ten typ tak ma" (dodam, ze moja kontuzja kolana nie pojawila sie znikąd i chyba nie ma nic wspolnego ztymi bólami).
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Artroskopia... albo nie
kurde jak to przeczytalem to sie przestraszylem....mi strzela w kolanach od malolata, jednakze nie czuje zadnego bolu, tylko trzask :P nie mowiac juz o palcach nadgarstkach....
Co radzicie, powinienem profilaktycznie isc z tym do lekarza?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024