Skocz do zawartości


Zdjęcie

śmieszna sprawa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

śmieszna sprawa
właśnie do mnie dotarło jak maniakalny staje się człowiek przy robieniu pierwszego "customa" :) Wstałem 4 godziny temu, 30 min. temu moja kobieta pojechała na zajęcia, a ja zamiast szykować się do egzaminów lub chociaż pomyśleć o śniadaniu wyciągnołem spod stołu moją "robutke" i już uparcie piłuje czytając w tym czasie Forum :) Jeny czy wy też tak macie/ mieliście ???
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa
Ja jeszcze nie zaczalem sie w to "bawic"...a juz sie boje :wink: :)
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa
zapomniałem dodać, że jak tylko uporam się z "HydeAwayKnive" to już mam gotowy do wycięcia wzór Stridera SLCC, a potem hmm... TICARD (oczywiście nie z tytanu) no i 2 moje autorskie projekty :) W ciągu 2 godzin udało mi sie "upiłować" około 2 cm więc roboty mam na całe nadchodzące wakacje jeśli nie skombinuje jakiejś maszyny do pomocy. Z braku sprzętu musiałem wycięcie "POPPERA" powierzyć znajomemu ślusażowi :cry: mam nadzieje, że chłopaki się nie pogniewają za skopiowanie patentu 8)
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa
Heh no to jest normalka :D ... dziś wstałem o 6 (w sobote to grzech :wink: ) i do 10 30 jak głupi piłowałem... jutro rano ciąg dalszy :D ... a co do oblewania egzaminów to też tak miałem, kiedyś w niedziele około 14 zacząłem robić nunchako, z przerwą na obiad skończyłem o 21 (to było moje pierwsze z dwóch nunchaków, w tym dziurki robiłem.... śrubokrętem :lol: gdyż wtedy gdzieś mi się klucz do wiertary zgubił)... na drugi dzień poprawa z niemieckiego... jakoś poszło :D
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa
Śpię po 4-5 godzin dziennie...
  • 0

budo_tlim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa
Śmieszny temat, dzierżawie sobie małe pomieszczenie, do którego musze podjechać kilka przystanów i gdy tak kiedyś jechałem o 5.30 rano z radosną miną by dokończyć swojego customa, rozejrzałem dookoła i zobaczyłem zaspanych, nieszczęśliwych ludzi, wtedy zauważyłem swoje uzależnienie :wink: :)
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa

właśnie do mnie dotarło jak maniakalny staje się człowiek przy robieniu pierwszego "customa" :) Wstałem 4 godziny temu, 30 min. temu moja kobieta pojechała na zajęcia, a ja zamiast szykować się do egzaminów lub chociaż pomyśleć o śniadaniu wyciągnołem spod stołu moją "robutke" i już uparcie piłuje czytając w tym czasie Forum :) Jeny czy wy też tak macie/ mieliście ???

To zupełnie normalne .
(na tym forum :) :) :) )
Jestem bardzo poważnym facetem (powtarzam to sobie na głos co godzinę :) )
Ostatnio o mały włos - spóźniłbym się na samolot do Budapesztu (konferencja), bo sprawdzałem, czy nowy patent (rączka do Beckera - neckera - zdjęcia już wkrótce!!!) - już nadaje się do szlifowania - śpij chłopie spokojnie - są cięższe przypadki...
-wój-
  • 0

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa
Wój:
Pół godziny temu rozpakowałem paczkę, w której przybył mój Becker Necker :D Czekam z niecierpliwością, co wymyśłiłeś z tą rękojeścią, ja mam plan zrobić oplot taki, jak zrobił AdamD.
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa

Wój:
Pół godziny temu rozpakowałem paczkę, w której przybył mój Becker Necker :D Czekam z niecierpliwością, co wymyśłiłeś z tą rękojeścią, ja mam plan zrobić oplot taki, jak zrobił AdamD.

Kombinowałemn z oplotami, ale stwierdziłem z rozpaczą, że mam ZA WIELKIE KURWA ŁAPY.
A nożyk, od czasu zakupu (mam go circa 4 miechy) tak się zadomowił wm warsztacie, że hej!.
Chcę przedłużyć rękojeść o jakieś 2 cm, pierwsze kroki poczynione, teraz doskwiera mi tylko brak czasu, ale za parę dni - dzieło będzie skończone.
I będą foty.
-wój-
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa
tez sie przymierzam do beckera neckera i mały off topic - macie jakieś rady skad zamawiać beckera - gdzie mają najtaniej i wysyłaja do polski ?? mysle nad BK7 i moze przy pkazji neckera - jakeis typy ??
sorki za zboczenie z tematu
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa

tez sie przymierzam do beckera neckera i mały off topic - macie jakieś rady skad zamawiać beckera - gdzie mają najtaniej i wysyłaja do polski ?? mysle nad BK7 i moze przy pkazji neckera - jakeis typy ??
sorki za zboczenie z tematu


wiekszosc sklepow wysyla do polski. Niestey trzeba za kazdym razem poczytac za ile, gdzie i na jakiech warunkach wysylaja poszeczegolne sklepy

KKamiLL
  • 0

budo_wardog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa
Wój, a jak będzie z proporcjami, jak przedłużysz rękojeść? Ostrze nie będzie za krótkie w stosunku do rękojeści? Pewnie dopiero po wykonaniu będzie widać... Ja nie mam wielkiej łapy i chyba wystarczy oplot (chociaż te dwa centymetr na pewno poprawiłyby uchwyt,ale swoją drogą, to nie jest maczeta), ale nigdzie kurwa nie mogę dostać czarnej linki :evil:

Blacha, ja kupiłem go tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jest najtaniej, ale nie wiem, jak z wysyłką do Polski, bo mnie zamówił kumpel w Stanach i przywiózł ze sobą.

Aha, jak dla mnie to jest całkiem poręczny czarny skurczybyk :D , po wyjęciu z pudełka goli, tnie agresywnie. Ja noszę go na małym Tek-Loku poziomo z tyłu. Ale szerzej się rozpiszę w innym wątku, bo tu nie miejsce (a poza tym przesyłka zawierała więcej pozycji... :twisted: )
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: śmieszna sprawa

Wój, a jak będzie z proporcjami, jak przedłużysz rękojeść? Ostrze nie będzie za krótkie w stosunku do rękojeści? Pewnie dopiero po wykonaniu będzie widać...


Szczerze mówiąc bardziej mi w tej cjhwili zależy na ergonomii, niż na estetyce (w warsztaciku robię tym nożem wszystko, do czego tylko nóż może się nadać), ale wydaje mi się, że tragedii nie będzie.
Nowa rękojeść będzie troszkę szersza i dłuższa o circa 2 cm. Zresztą już się suszy, mam nadzieję, że za parę dni pochwalę się fotkami...
-wój-
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024