Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kraków, czy i gdzie kung fu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, czy i gdzie kung fu
Co tu duzo gadac, z powodu kasy rezygnuja ci, co tej kasy po prostu nie maja. Jak cos jest dla mnie za drogie to co mi z tego ze sala ladna , ze prysznic, ze inne bajery, jak mnie po prostu na to nie stac. Zalezy, do kogo kierowana jest oferta. Jak do kasiastych, to mozna dac wysokie ceny ale trzeba sie liczyc, ze ludzie beda wymagac pewnego standartu. Niestety jest spora grupa szaraczkow ktorych zwyczajnie na to nie stac :( . I oni sa sklonni cwiczyc chocby w parku i nie marudza bo zdaja sobie sprawe ze swoich ograniczen finansowych. Niestety juz czesto spotykalem sie ze stwierdzeniem: fajne, ja tez bym chcial sobie pocwiczyc, a ile to kosztuje? Ile???? Facet zapomnij!!! Nie stac mnie!!!! I cale to gadanie, ze jak komus bardzo zalezy to znajdzie pieniadze, a jak nie znajdzie to nie byl wart nauczania bo za malo sie angazowal, to po prostu brednie. Bo idee ideami, a jesc trzeba...
  • 0

budo_dwadziennie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, czy i gdzie kung fu
No to już życie jest... Tak czy inaczej jak kogoś stać to warto, takie jest moje zdanie.
2D
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, czy i gdzie kung fu

I jak masz ochotę to możesz przyjść w dowolnym momencie poza treningami i poćwiczyć samemu, na sprzęcie również, tego w szkole nie zrobisz.
2D


Jeżeli jest tak jak mówisz, to dla mnie cena jest uzasadniona. Chociaż uważam, że nawet przy takich możliwościach założenie, ze trening z instruktorem tylko dwa razy w tygodniu to za mało. A poważnie każdy uczeń może przyjść i ćwiczyć kiedy mu się zechce, czy tylko "starszyzna"?

K.
  • 0

budo_dwadziennie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, czy i gdzie kung fu
Po prawdzie to jak sięgnę pamięcią to nie przypominam sobie żebym spotkał poza treningami kogoś początkującego, ale chyba nie dlatego że nie wolno. Dowiem się jutro.
2D
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, czy i gdzie kung fu
Nie wydaje mi się aby w komercyjnej szkole kazdy mogl sobie przyjsc kiedy chce (oprocz treningow) i sobie cwiczyc...
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, czy i gdzie kung fu

Nie wydaje mi się aby w komercyjnej szkole kazdy mogl sobie przyjsc kiedy chce (oprocz treningow) i sobie cwiczyc...


Też tak sądzę, tylko starszyzna !!
  • 0

budo_dwadziennie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, czy i gdzie kung fu
No więc oficjalna wykładnia jest taka że należy to każdorazowo ustalić z dyrekcją. Czym się kończą te ustalenia to nie wiem, ale próbować można.
2D
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kraków, czy i gdzie kung fu
A ja się domyślam :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024