Skocz do zawartości


Zdjęcie

scyzoryki high tech


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: scyzoryki high tech
ok, dzieki za odpowiedzi, bede mial niedlugo okazje poogladac na zywo wytwory swissa - tak jest najlepiej.
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: scyzoryki high tech

Rozważ jeszcze taki kluczyk od Swisstecha. Mam coś takiego i na moje potrzeby jest idealne. Ma otwieracz do piwa :) śrubokręt oraz malutki nożyk jest lekkie i nie wyróżnia się specjalnie od innych kluczy.


ja się nim już 2 razy zaciąłem w czasie przykręcania - trzeba mocno uważać
  • 0

budo_czegevara
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: scyzoryki high tech
Co do swisstecha to mam niemiłe wspomnienia... Po ok tygodniu używania nit mocujący jedno z ramion się ukruszył i rozluźnił tak że ramie teraz lata zupełnie luźno i nie noszę już swojego swissa... Dodam że nie nadużywałem toola, w większości rozkładałem go coby użyć śrubokrętu. mam wrażenie że przy tak grubych profilach takie łączenie na cienkie nity to jakaś pomyłka. Może mam pecha? Nie wiem ale tego microtoola już nie kupię. :? :(
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: scyzoryki high tech
Też posiadam swisstech i noszę go zawsze. Tak małego i przydatnego cudeńka nie uświadczysz Dark nigdziej. Piwo pokonuje spokojnie. Ze względu na mini gabaryty i naprawdę funkcjonalne szczypce tola Victorinoxa noszę tyko wtedy gdy wiem że będzie mi potrzebny. Polecam.
Ale uwaga to jest naprawdę maleństwo i 3 calowych gwoździ nim nie powinno się ciąć.
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: scyzoryki high tech
Nowy multitool Leathermana - CHARGE XTi ma ostrza ze stali 154CM, tytanowe okladziny i tulejki z brazu. Wyglada... nie powiem... miodzio :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Pozdrowionka,
Akme
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024