Skocz do zawartości


Zdjęcie

aikido SHUDOKAN - wejdzcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie

nie zajmuje się polityką ale często pośrednio jest przez swoich uczni w nią wmanewrowywany.

mowisz ze Soke Stratton go wmanewrowal?:)
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie
Polityka w Sztukach walki to najgorsze co moze byc, gdyz z porzadnej sekcji wychodiz dziadostwo i najeaznijesze priorytety zaczynaja zanikac
  • 0

budo_akira bayushi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń/ Hull Uk
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie
Dzięki za odpowiedz o stopnie. A jeżeli mogę to podrąże jeszcze temat liczę na wyrozumiałość. Pan Stratton zdobył w Yoshinkan 3 Dan gdy odmawia Kancho Shiodzie załozenia dojo firomowego Yoshinkan (z powodu lojalności) to skąd nagle przeskok na 9 Dan ?? Rozumiem za propagowanie aikido i stylu nauczanego przez pana Thamby ale jak dla mnie to 5,6 Dan byłby odpowiedni no chyba że Shudokan pana Strattona różnił się znacząco od Shudokanu pana Thamby i jako założyciel w Angli to rozumiem ale wtedy wychodzi ze to jednak był produkt rdzennie Angielski. A jak to jest teraz w Shudokanie po śmierci pana Strattona?? Jak mniemam głową został pan Thamby i stąd pewnie pojawiły się zmiany w technikach i podejściu do treningu a jak to jest z panem Joe Thambu czy w polsce są sekcje których jest że się tak wyrażę opiekunem technicznym i jak to jest z technikami bo skoro pan Joe jest formalnie przedstawicielem Yoshinkanu a Shudokan to nazwa jego szkoły to czy ćwiczący pod jego opieką nie ćwiczą Yoshinkanu??
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie
Ale komplikacje.
Wpadnij 17-18 lipca na staz w Bytomiu to sie ich zapytasz. Senseia Joe, S. Thamby Rajah i kogo tam jeszcze chcesz. No Soke Strattona to nie. Z przyczyn technicznych.
  • 0

budo_raziel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie
17-18 lipca odbędzie się w Bytomiu staż na którym bedzie sensei Thamby- 9 dan, sensei Joe-6 dan, sensei John-6 lub 7 dan, sensei Robson-6 dan. Liczba miejsc ograniczona, tylko 150 miejsc.

Jeśli są błędy w nazwach sensei to sry, nigdy nie starałem się zapamiętywać pisowni tych sensei ponieważ liczy się chyba wiedza o nich a nie pisownia :D :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie

17-18 lipca odbędzie się w Bytomiu staż na którym bedzie sensei Thamby- 9 dan, sensei Joe-6 dan, sensei John-6 lub 7 dan, sensei Robson-6 dan. Liczba miejsc ograniczona, tylko 150 miejsc.

Jeśli są błędy w nazwach sensei to sry, nigdy nie starałem się zapamiętywać pisowni tych sensei ponieważ liczy się chyba wiedza o nich a nie pisownia :D :)


Mozesz podac info do jakiegos oficjalnego info, to wrzucę do mnie na stronkę :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie
Ecch miałem na myśli linka do oficjalnego info :)
  • 0

budo_taisho
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_raziel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie
Moge sie zalozyc ze na tym stazu bedzie taki wycisk ze ledwo na nogach stac bedziemy. :D

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA STAZ !!! jednak jest on zamknięty, tylko dla ludzi trenujących SHUDOKAN i jest ograniczona liczba miejsc - 150 w tym 10 zarezerwowane dla ludzi przyjezdzajacych z ANGLI.
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie
raziel napisał:

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA STAZ !!!

Skoro jest to staż zamknięty raczej powinieneś napisać:ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA STAZ, którzy trenują Aikido Shudokan :) .Mi osobiście było bardzo przykro , gdy dowiedziałem się o tym, że nie będe mógł zabrać udziału w tym stażu, lecz napewno postaram się przyjechać i może chociaż z obserwacji czegoś nauczyć. :D
Pozdrawiam wszystkich znajomych trenujących Shudokan.
  • 0

budo_jirzynek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido SHUDOKAN - wejdzcie
jak mi sie uda wyczaorwac troche pieniedzy to tez sie przejade:/
szkoda ze moja zanjomosc alchemi jest taka kiepska :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024