Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_thai boxer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
Witam.Czy czytaliscie komunikat na stronie muaythai,pl.Masakra! wpisowe na zawody ma kosztować 100zł dla nie zrzeszonych a 50zl dla nie zrzeszonych.Czy oni nie myslą? Przeciez do Krakowa trzeba za coś dojechac wykupić 2 doby w hotelu i jeść cos jeszcze.Dla mnie to przesada! To sie nazywa krzewienie Muay Thai w Polsce.Tak to oni napewno nie zciagna zawodników.rozumiem dojazd i hotel ale wpisowe na zawody, przeciez to jest czysta komercja.Moim zdaniem za sprzet i puchary to sponsorzy powinni płacić a nie my sami!Płacić za to zeby móc na ringu wystąpić czysta paranoja!!
______________________________
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!

wpisowe na zawody ma kosztować 100zł dla nie zrzeszonych a 50zl dla nie zrzeszonych.



To ile w końcu ci niezrzeszeni płacą... ? :)
  • 0

budo_thai boxer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
kurde walnelo mi sie nie zrzeszeni 100 a zrzeszeni 50
a ty nie masz sie do czego przyczepiac :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
Z powodu kontuzji na ostatnich zawodach, nie pojade jako zawodnik, ale sekundant. Gdybym jechal walczyc wynioslo by mnie to: 100-przejazd (w ta i spowrotem), 100-wpisowe, z 200zl-nocleg (w zaokragleniu), 100zl-jedzenie, badania nie pamietam ile placilem ostatnio ale liczmy 70zl i jeszcze ubezpieczenie 50zl....razem....620zl!!!! PARANOJA! KURWA! My placimy 620zl i ryzykujemy kontuzje, dostajemy po glowie itp, a widz ktory patrzy i cieszy morde placi 30!!!!! KURWA!
  • 0

budo_thai boxer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
ja jestem z gdanska i musze cala Polske przjechac.widze ,ze w Polsce nie da sie zaistniec w tym sporcie.Bo zamiast cie promowac to cie doluja i probija od nas ostatnia kase wyłudzić.Te 100 złotych moge np .na sprzet przeznaczyc a nie dawac im.Tak jak na ostatnich zawodach za wygrana dostalem plastikowy puchar za 10zł i medal pewnie za 5zl. Dobrze zae nasza kategoria koszulki chociaz dostala.To jestem troche do przodu.
Tylk waly kreca i na wszystkim chca sie dorobic.kumpel byl na mistrzostwach slowacji i tam zawodnicy placili 20zl.Widoc jest to specjalna akcja obnizenia poziomu muay thai w Polsce.Ale ok sami sie na tym przejadą.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!

Dobrze zae nasza kategoria


A ktora byles kategoria? Z tego co pamietam to kazda dostala koszulke
  • 0

budo_thai boxer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
na tych zawodach w wawie tylko za ciezka dawali koszuki moro sport chyba ze sie myle.Nie zwrocilem uwagi moze.Ale to i tak nie zmienia faktu ze po kazdych zawodach maja full kasy do przodu!!
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!

na tych zawodach w wawie tylko za ciezka dawali koszuki moro sport chyba ze sie myle.Nie zwrocilem uwagi moze.Ale to i tak nie zmienia faktu ze po kazdych zawodach maja full kasy do przodu!!


No wlasnie oni maja hajs, a niektorzy z nas kontuzje :roll:
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
He kazdy wie kto te ceny ustala:) i mysle ze pytania do tego pana trzeba kierowac:) tez jestem tego zdanie ze cena jest za wysoka. Za krecenie kamera tez pewnie trzeba bedzie placic:(

Jesli przemnozyc liczbe uczstnikow(okolo30) z wpisowym ,do tego dodac jeszcze wplywy z biletow oraz reklam to dochodze do wniosku ze ktos na nas niezle zarabia.

Jezeli te 100 pln bedzie bariera dla biedniejszych zawodnikow to tez wplynie jakos chcac-niechcac na poziom.
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!

Jezeli te 100 pln bedzie bariera dla biedniejszych zawodnikow to tez wplynie jakos chcac-niechcac na poziom.


jezeli slabsi nie beda walczyc na zawodach to nie zdobeda doswiadczenia i nie beda lepsi :wink: . z reszta zeby placic ponad 600 za wystep to jakis chory zart... :cry:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!

He kazdy wie kto te ceny ustala:) i mysle ze pytania do tego pana trzeba kierowac:) tez jestem tego zdanie ze cena jest za wysoka. Za krecenie kamera tez pewnie trzeba bedzie placic:(

Jesli przemnozyc liczbe uczstnikow(okolo30) z wpisowym ,do tego dodac jeszcze wplywy z biletow oraz reklam to dochodze do wniosku ze ktos na nas niezle zarabia.

Jezeli te 100 pln bedzie bariera dla biedniejszych zawodnikow to tez wplynie jakos chcac-niechcac na poziom.


He he pewnie ze kazdy wie :wink: pan Rafal S. wysle mu dzisiaj maila.

Gagatek, wpadaj na sparing :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_thai boxer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
Może coś zdziałamy.Trzeba to zbojkotować to może ktoś w zarzadzie pomyśli i obnizy cene.To jest dyskryminacja dla zawodników z innych miast.Ludzie z krakowa ponosza tylko koszta zwiazane ze startem!
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
Wiesz mysle ze bojkotowanie tez jest jakims sposobem :) ale w tym przypadku to chyba nie ma sesu. Dlaczego? Dlatego iz bedzie duzo ludzi z zagranicy i jest to w zasadzie jeden taki turniej w Polsce. Od nas juz sie ludzie przygotowuja od jakiegos czasu i psychicznie nastawiaja na ten turniej.

Mysle ze PZMT czyta listy dyskusyjne i widzi to co piszemy mam nadzieje ze wezma to pod uwage...hym chyba sam nie wierze w to co pisze.

Ale ktos o tym musi glosno mowic!
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
Tae Tad wpadl bym do was na sparingi ale chodze w piatki o 19 do pracy :( a jak tam noga? Jest szansa ze zobaczymy Cie kiedys jeszcze w ringu?
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!

Tae Tad wpadl bym do was na sparingi ale chodze w piatki o 19 do pracy :( a jak tam noga? Jest szansa ze zobaczymy Cie kiedys jeszcze w ringu?


Dzisiaj bylem u ortopedy, dal mi skierowanie na operacje i niedlugo sie na nia wybieram, a co do ringu...rok co najmniej :cry: :roll: :cry: :roll: :cry: :roll: :cry: :roll: :cry:

BTW: Co tam u Marcina :?: Dawno nie widzialem, nie gadalem, nie slyszalem...Bedzie na K-1 w arenie ([SIC!] tez bym powalczyl :roll: :cry: )
Pozdrow go
  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
hi.

sie wypowiem w temacie.

martwi mnie mianowicie zeby sie nie porobilo tak nieprzyjemnie jak na kiokushynie - taka organizacja ustawiona na zysk. zamknieta i hermetyczna. Nie tedy droga. ja calkiem dokladnie rozumiem ze organizacja w/w imprezy pochlonie mase kasy i ze kasy potrzeba generalnie na wszystko, kazda seminarke, sprowadzenie mistrza itd.itd. wazne by tej nawiazki nie pozostawalo nazbyt duzo, bo apetyt rosnie w miare jedzenia.

to mnie martwi, ze takie postepawanie pieknie rozklada doskonale poparte prawnie i statutowo nawet najciekawsze przedsiewziecia, a to co sie dzieje w polskim muay thai przeroslo moje najsmielsze oczekiwania. machina wpadla w niesamowity ruch i oto chodzilo, wazne by w tym ruchu pieniadz nie zaczał odgrywac kluczowej roli.

a reasumujac wasze spostrzezenia i kalkulacje sytuacja powinna zastanawiac i conajmniej martwic.

pozdrawiam
Witek
  • 0

budo_thai boxer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
tea ted: teraz cie pamietam. Przykra sprawa z ta nogą.Swoja droga od I mistrzostw Polski zrobiłeś duże postepy.Aby ta kontuzja cię nie zniecheciła.Ja tez się do tych zawodów przygotowuje pełna parą ale ta cena zwaliła mnie z nóg.Myslę że spotkamy się w krakowie.
Muay Thai Team Gdańsk
Akademia Muay Thai Gdańsk
  • 0

budo_thai boxer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
Tae Tad Sorki za przekręcenie nicku :)
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!

...To jest dyskryminacja dla zawodników z innych miast.Ludzie z krakowa ponosza tylko koszta zwiazane ze startem!

Nie można obwiniać organizatorów za układ geograficzny Polski. Skoro imreza jest organizowana przez ludzi z Krakowa to jest w Krakowie. Oczywiste.
Myślę, że to kwestia czasu, aż jakaś konkurencja się wykształci na rynku zawodów MT. Np. takie zawody w Łodzi powinny teoretycznie ściągnąć więcej uczestników. Jeśli jeszcze ktoś postarałby się zorganizować sprawę tak, by wszystko było finansowane przez sponsorów, czyli zero wpisowego...
To chyba nie tylko fantazje. Kwestia zakręcenia się kilku kompetentnych osób. Dopóki nikt się za to nie weźmie to mamy monopol i czysto monopolistyczne działania.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa PL w MT- DROGO!!!
Hym...ciezko mowic o konkurencji... Te zawody to Mistrzostwa Polski i watpie zeby inne zrzeszenie moglo wydac taki tytul a co wiecej dalo mozliwos startu w pucharze swiata:( i tu jest pies pogrzebany.

Tu nie chodzi o propagowanie sportu bo tak czy siak ludzie beda cwiczyc MT z lepszymi lub gorszymi skutkami a o to ze takie postepowanie Polskiego Zrzeszenia MT bedzie niekorzystnie wplywalo na poziom zawodow. Dla wielu zawodnikow 100pln bedzie bariera ktorej czesc nie przeskoczy :( PZMT powinien pomagac zawodnikom a nie stawiac przed nimi przeszkody.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024