Skocz do zawartości


Zdjęcie

kciuk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

kciuk
tak sie zastanawiam... pewnie nie raz wam sie zdarzylo, ze trafiliscie w "cos" (przeciwnika, worek, etc.) kciukiem.
czy macie jakies sposoby na pozbycie sie bolu z tej czesci ciala.

z gory dzieki za wszelkie rady i sposoby.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kciuk

tak sie zastanawiam... pewnie nie raz wam sie zdarzylo, ze trafiliscie w "cos" (przeciwnika, worek, etc.) kciukiem.
czy macie jakies sposoby na pozbycie sie bolu z tej czesci ciala.

z gory dzieki za wszelkie rady i sposoby.


Hmmm... trudno jest trafic kciukiem...jedyny sposob to...prawidlowo uderzac :wink: albo w rekawicach lub przyrzadowkach
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: kciuk

Hmmm... trudno jest trafic kciukiem...jedyny sposob to...prawidlowo uderzac :wink: albo w rekawicach lub przyrzadowkach

no wlasnie w rekawicach. maja one jakby dwie czesci. na kciuk i reszte dloni. czasem sie zdaza ze trafi sie ta mniejsza "kciukowa" czescia... i wtedy zaczyna sie problem ;)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kciuk

no wlasnie w rekawicach. maja one jakby dwie czesci. na kciuk i reszte dloni. czasem sie zdaza ze trafi sie ta mniejsza "kciukowa" czescia... i wtedy zaczyna sie problem


[Sic] a mi to sie nigdy nie zdazylo...hmm...moze podczas uderzenia zginasz nadgarstek w gore :?: (co jest bardziej niebezpieczne dla nadgarstka niz kiciuka) ja mam rekawice z przyszytym kciukiem, nie wiem czy to cos daje, ale warto se takie sprawic :wink:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: kciuk

[Sic] a mi to sie nigdy nie zdazylo...hmm...moze podczas uderzenia zginasz nadgarstek w gore :?: (co jest bardziej niebezpieczne dla nadgarstka niz kiciuka) ja mam rekawice z przyszytym kciukiem, nie wiem czy to cos daje, ale warto se takie sprawic :wink:

ja tez mam rekawice z przyszytym kciukiem.
nie chodzi mi jednak o rady jak zrobic zeby nie uderzac kciukiem, tylko co zrobic jak sie uderzylo i napierdala (tudziez boli ;) ).
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kciuk

ja tez mam rekawice z przyszytym kciukiem.
nie chodzi mi jednak o rady jak zrobic zeby nie uderzac kciukiem, tylko co zrobic jak sie uderzylo i napierdala (tudziez boli ).


Musisz miec nadgarstek rowno z przedramieniem tak aby kciuk byl na dole...i wszystko...w sumie jestes pierwszym przypadkiem z tego typu problemem :wink:

Pozdro
  • 0

budo_eax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kciuk
no oczywiscie jak boli to poczekac az przestanie.

w sumie nigdy takiego problemu nie mialem i prawde mowiac nie moge siobie wyobrazic jak to robisz
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: kciuk
ja mialem kiedys nieprzyjemna przygode z kciukiem.jakos tak niefortunnie zadalem cios ze trafilem miedzy korpus a reke i zachaczylem z pelna sila o reke przeciwnika(glupio to brzmi ale tak bylo;)...mimo ze rekawce mialy standardowo przyszyty kciuk to o malo go sobie nie wybilem...dluugo bolalo.teraz chyba troche inaczej wyglada w stawie ale nie ma problemow z ruchomoscia:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024